Sayfa 206/232 İlkİlk ... 106156196204205206207208216 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1. Muhteşem bir yerden kapattı.

2.  Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    Muhteşem bir yerden kapattı.
    kağıt 5 kat yukarda yarın verirler 1 tl ye kadar ...alavere dalavere ..

3. Sende boylece mutlu olursun.mihtemelen elinde bu hisse yoktur dostum olsa böyle kötülemezsin.

4.  Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    Sende boylece mutlu olursun.mihtemelen elinde bu hisse yoktur dostum olsa böyle kötülemezsin.
    yok karde neden kötüleyim.1,2 tl. olan hisse 3-5 ay önce şimdi 7-8 tl......7 kat çıkmış hisseden bahsediyoruz hangi akıllı çılgın bu hisseye bu fiyatlardan girip 5-10 kat zarar eder...ondan sonra basbas bağırıyorlar nerde spk diye

5.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    yok karde neden kötüleyim.1,2 tl. olan hisse 3-5 ay önce şimdi 7-8 tl......7 kat çıkmış hisseden bahsediyoruz hangi akıllı çılgın bu hisseye bu fiyatlardan girip 5-10 kat zarar eder...ondan sonra basbas bağırıyorlar nerde spk diye
    kardeş kusura bakma ben böyle yazmıştım ama kağıdı ayrıntılı inceledim hepsi toplnmış grafiğide ekizin aynı 50 kat aşağıda ekize göre inşallah bol kazanırsınız tekrak kusura bakmayın siz haklısınız..yt değildir..

Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    kardeş kusura bakma ben böyle yazmıştım ama kağıdı ayrıntılı inceledim hepsi toplnmış grafiğide ekizin aynı 50 kat aşağıda ekize göre inşallah bol kazanırsınız tekrak kusura bakmayın siz haklısınız..yt değildir..
    açık söylemem gerekirse öz eleştiri türkiye de artık kalmayan bir olgu. sizi gönülden tebrik ederim. bol kazançlar

7.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    açık söylemem gerekirse öz eleştiri türkiye de artık kalmayan bir olgu. sizi gönülden tebrik ederim. bol kazançlar
    çok teşekkürler kardeş ..kimseyi yanıltmak istemem kul hakkı helede böyle kurtların olduğu mecrada...bol kazançlar hayırlı cumalar sevgili kardeşim.

8. [QUOTE=Muhendis34;4567008]Akyatirımın sürekli toplaması neye alamet acaba ?[/QU

hayatımda hiç böyle toplanmış ve piyasada hisse bırakılmamış şirket ilk defa görüyorum...AK YATIRIM DELİ GİBİ SATILANI ALIYOR EN SON BÖYLE BİR İKİ HİSSEYE TANIK OLDUM 50 KAT 40 KAT GİTTİ ......ÇOK GARİP YAAAA....ARACI KURUMLARDA RESMEN MAL KALMAMIŞ HEPSİ 2 KURUMDA ....ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL.....BENİ TANIMIYORSUNUZ YAZILARIM ALIM SATIM DEĞİL ARAŞTIRMANIZ İÇİN SADECE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN DİALOĞLA GERÇEĞE YAKLAŞMAYA ÇALIŞMAK İÇİNDİR...

Sayfa 206/232 İlkİlk ... 106156196204205206207208216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •