Sayfa 228/232 İlkİlk ... 128178218226227228229230 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    Sayın delular hisse net diğer sitelerden farklı olarak genelikle çok ciddi yorumcuların olduğu bit yerdir . Daha önce ufuk hakkında çoğumuz yorumlar yazdık ama sizin yorumunuz ciddi anlamda bana mantıklı geldi . Ve belkide uzun zamandır aradığımız cevap bu. Teşekkürler ufkumuzu açtınız.
    Sayın mühendis34 burada her arkadaş puzzle ın bir parçasını koyduğunda resim tamamlanmış olur.. amacımız bilgi paylaşımı ile birbirimize yardımcı olup görülemeyeni görmeye çalışmak..İnşaALLAH bu paylaşımlarla hepimiz faydalar elde ederiz.. Kanal İstanbul projesi inanılmaz büyük bir proje ve şuan da o bölge ile alakalı medyaya yansımasa bile çalışmalar devam ediyor.. sadece Yıldız holding değil başka birçok büyük holding in büyük arazi sahipliği var.. Bizim yapmamı gereken sabırla bekleyip bu çalışmaların gün yüzüne çıkacağı zamanı görmek..

2. Yeni hissedarım ufukta.
    kagıdın temel verilerini inceliyorum gayet iyi gibi duruyor.

Ozsermaye 412M olmus. Defter degeri 8.8 TL.
    dolasımdaki lot sayısı az.

bu kagıt neden YIP te ?

3. Sayın özşahin 2013 yılında şirket isim değiştirdi fonsy oldu faaliyet alanda belli değildi o zaman gözaltı pazarına alındı. Ogün bugündür orda . Yani sebep yok .

4. Ekim 2013 yılında ilk satın aldığım ve muhtelif zamanlarda al-sat ile 91.392 lot 1,1675 tl (0,3544 cent) ortalama maliyetli hisselerimin en son kalanında bu gün sattım.

Toplamda net 943.421 tl (109.890 usd) kar ettim.
    Allah bin bereket versin.!!
    Umarım benim satışlarımdan sonra senedin önü açılır çok daha yüksek rakamları görür.

YTD
    Son düzenleme : aristokrat; 25-03-2021 saat: 18:57.

5.  Alıntı Originally Posted by aristokrat Yazıyı Oku
    Ekim 2013 yılında ilk satın aldığım ve muhtelif zamanlarda al-sat ile 91.392 lot 1,1675 tl (0,3544 cent) ortalama maliyetli hisselerimin en son kalanında bu gün sattım.

Toplamda net 943.421 tl (109.890 usd) kar ettim.
    Allah bin bereket versin.!!
    Umarım benim satışlarımdan sonra senedin önü açılır çok daha yüksek rakamları görür.

Not:tabelada al-sat karlarını düşünce maliyet 1.1675 oluyor.
    Çok emek verdim çoooook.
    Böyle bir karlılığı Hakkettiğimi düşünüyorum

YTD
    Son düzenleme : aristokrat; 25-03-2021 saat: 19:53.

6.  Alıntı Originally Posted by aristokrat Yazıyı Oku

Not:tabelada al-sat karlarını düşünce maliyet 1.1675 oluyor.
    Çok emek verdim çoooook.
    Böyle bir karlılığı Hakkettiğimi düşünüyorum

YTD
    Kimse kalmamış galiba burada?

YTD

7. Sayın aristokrat hepimiz burdayız ama sanırım kimse dediklerinizi pek inandırıcı bulmadı. ))

8.  Alıntı Originally Posted by Muhendis34 Yazıyı Oku
    Sayın aristokrat hepimiz burdayız ama sanırım kimse dediklerinizi pek inandırıcı bulmadı. ))
    Neden inandırıcı bulmadınız anlayamadım?

Sayfa 228/232 İlkİlk ... 128178218226227228229230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •