Sayfa 120/1120 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 8957 madde; 953 - 960 arası.

Konu: Foreks Haberleri

*erdoğan: Merkez bankalarımızın riyasetinde ve bankaların kendi aralarındaki işbirliği ile finans sektörüne bir canlanma getirme kararı aldık
    *erdoğan: Ekonomik ilişkilerimizi mevcut kur baskısından kurtarmak suretiyle yerli para ile alışveriş yapma sürecini hayata geçirme kararını verdik
    *erdoğan: Merkez bankalarımız önümüzdeki hafta biraraya gelmek suretiyle bu noktadaki anlaşmayı imzalayacaklar
    *erdoğan: Bankalarımızın iran'da şube açmaları, iran bankalarının türkiye'deki şube sürecini zenginleştirme süreci hareketlenecektir
    *erdoğan: Enerji sektöründe işbirliğimizi yoğunlaştırma noktasında kararlılığımızı ortaya koyduk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*erdoğan: Enerji bakanlarımızın bu noktadaki işbirliği önem arz ediyor
    *erdoğan: Turizm sektöründeki yatırımcılarımızı iran'da yatırım yapmaya teşvik ediyoruz, teşvik edeceğiz
    *erdoğan: Bölgesel sorunlar şu anda gündemimizde

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*erdoğan: özellikle şu anda 3'lü mekanizmalar şeklinde çalıştığımız ırak sorunu önümüzdeki ilk madde haline gelmiş durumda
    *erdoğan: (kuzey ırak referandumu) mossad ile masaya oturularak verilen karar meşru olamaz, gayrimeşrudur
    *erdoğan: Böyle bir adım kuzey ırak yerel yönetimini yanlızlığa mahkum edecektir

*erdoğan: Attığımız adımlar var, gerek iran'ın, gerek türkiye'nin gerek merkezi yönetimin, bundan sonra daha ağırlaştırılarak atılacak adımlar var
    *erdoğan: Suriye'de çatışmasızlık bölgesini çok önemsiyoruz

*rusya enerji bakan yardımcısı, "2017 yılında ham petrol üretimimiz 547 milyon ton olacak"
    *rusya enerji bakan yardımcısı, "2017 yılında doğal gaz üretimimiz 670 milyar metreküp olacak"

*foreks anketi-analistlerin ağustos ayı takvim etkisinden arındırılmış sanayi üretimi medyan tahmini %5,1 oldu

*brezilya'da eylül'de hizmet sektörü pmı 50,7 (önceki 49,0)
    *brezilya'da eylül'de bileşik pmı 51,1 (önceki 49,6)

*meksika'da temmuz'da brüt sabit yatırımlar aylık -%1,5 (önceki -%1,0)
    *meksika'da temmuz'da brüt sabit yatırımlar yıllık -%2,5 (önceki -%0,9)

Sayfa 120/1120 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •