Sayfa 2/1120 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8957 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Foreks Haberleri

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *fed başkan yardımcısı fıscher istifa etti-bloomberg ht
    *fed başkan yardımcısı fıscher'ın istifası ekim ayı ortasından itibaren geçerli olacak-bloomberg ht
    Haber SOnrası EURUSD

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*fed başkan yardımcısı fıscher istifa etti-bloomberg ht

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Başkan Donald Trump, Kongre’deki Cumhuriyetçiler ve kendi hazine bakanını aşarak, hükümetin fonlanması ve federal borçlanma sınırının üç aylığına yükseltilmesi konusunda Demokratlarla anlaşmaya vardı. Anlaşma, Harvey Kasırgası konusundaki yardım paketine dahil edildi. Beyaz Saray’da nispeten kısa süren bir müzakere toplantısında Trump, borç sınırını yükseltme konusunda üç aylık anlaşma için ısrarcı olan Demokrat liderlerden yana büyük oranda tavır aldı. Trump böylece Kongre’deki Cumhuriyetçi liderler ve Hazine Bakanı Steven Mnuchin’ın borç sınırının daha uzun vadeli yükseltilmesi yönündeki çağrılarını bir kenara itmiş oldu. Cumhuriyetçiler 2018 seçimlerinden önce siyasi açıdan riskli bir konuda yeni bir oylamadan kaçınmak için bunu istiyordu.

Japonya'da 30 yıllık tahvil ihalesinde ortalama fiyat 99,21, faiz %0,832

Atlanta Fed, 3. çeyrek için GSYH büyüme verisini aşağı yönlü revize etti. 1 Eylül'de yaptığı açıklamada 3. çeyrek için GSYH büyüme tahminini yüzde 3,2 olarak ifade eden Atlanta Fed, dün de bu tahminini yüzde 2,9 seviyesine indirdi.

ABD Hazine Bakanı Steve Mnuchin, Birleşmiş Milletler'in Kuzey Kore'ye nükleer testleri nedeniyle ek yaptırımlar uygulamaması halinde elinde Başkan Trump'ın imzalaması için hazırlanmış bir kararname olduğunu ve bu kararname ile Kuzey Kore ile ticaret yapar her ülkeyeye yaptırım uygulanabileceğini söyledi.

*hollanda'da ağustos'ta tüketici fiyatları yıllık %1,4 -cbs

Fransa Dışişleri Bakanı Jean-Yves Le Drian, ABD Başkanı Donald Trump'ın İran ile önde gelen büyük güçler arasında yapılan nükleer anlaşmayı kuşkuya düşürebileceğinden endişe ettiğini söyledi.

Sayfa 2/1120 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •