Sayfa 14/64 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 505 madde; 105 - 112 arası.

Konu: CASA - Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri San. Tic. A.Ş.

KRSAN Konsolide 2017/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -198.054

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Şirket alyağ dan oluşan ek 22 milyon alacağını bilançoya geçmemiş. Konu hakkında yatırımcı bilgilendirilmiyor dahi. Sanırım konuyu SPK ya sormalıyız.

3. Krsusan yetkilileri bir haltlar çeviriyor ama bakalım ne olacak.

4. Eyyy SPK desek ilgilenirler mi?

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. SPK alyağ a üç ay içinde sökül paraları, öyle ucuza etiler hisselerini kapmak yok demiş Krsan a yaklaşık 25 milyon giriş olacak. SPK öyle diyor. Tabi şirket birleşimi gibl işletme bu alacağı eritnezlerse. Neyse 3 ayın 1 ayı geçti sabredip sonucu beklemeli artık

6. Son bilancoya göre yomradan gelecek ekstra 20 milyon etilerin satışından 21 milyon toplam 41 milyon potansiyel gelir gözüküyor. Daha hiç edilecek para çok yani.
    Etiler'den kurtulduk derken şimdi de MMC çıktı başımıza. Kağıt üzerinde bile 1.5 milyonluk değeri 5.25 milyona krsana "gecirdiniz". SPK bununda hesabını sorar inşallah. Alyagin satışında atılan kazigida unutmadık tabi. Bunlarda düzeltilirse 6-7 milyon ekstra olur. Genel yönetim gideri altında gecirilenler size kalsın artık. SPK ya şikayete devam beyler. Hırsızlık yapana gün yok..

7.  Alıntı Originally Posted by ayazus Yazıyı Oku
    Son bilancoya göre yomradan gelecek ekstra 20 milyon etilerin satışından 21 milyon toplam 41 milyon potansiyel gelir gözüküyor. Daha hiç edilecek para çok yani.
    Etiler'den kurtulduk derken şimdi de MMC çıktı başımıza. Kağıt üzerinde bile 1.5 milyonluk değeri 5.25 milyona krsana "gecirdiniz". SPK bununda hesabını sorar inşallah. Alyagin satışında atılan kazigida unutmadık tabi. Bunlarda düzeltilirse 6-7 milyon ekstra olur. Genel yönetim gideri altında gecirilenler size kalsın artık. SPK ya şikayete devam beyler. Hırsızlık yapana gün yok..

MMC alımında şirketin para çıkmadı, alımın çoğunu ilişki taraftan olan alacaklara mshsup edildi, bu açından olumlu. Tabi alınan varlığın değeri şişirilmemişse.

Yomra daki gayrimenkullerden 20 milyon daha hasılat beklentisini nerden çıkardın anlamadım. Rapora göre daha önce bu daireler satılmış ve bu para kullanılmış ve karşılığı ertelenmiş gelirlerde bilançolandırılmış, sadece teslimatlar yapılacak. Henüz satışı yapılmamış ünite var mı? Varsa kaç tane?

Bu şirketin şuan reel uç beklentisi var.
    - Alyağ hisselerinin satışı be kaça satılacağı
    - Fabrika açılışı ve üretimin şirkete katacağı karlılık
    - En önemlisi alyağdan üç ay içinde alacağını tahsil etnesi. Faiziyle 25 milyonu bulabilecek bir alacak. Sanırım bir ay geçti, geriye yaklaşık iki ay kaldı. Bu varlığın tekrar şirket içine taşınması özsermayeye çok ciddi bir katkı. Zaman daralıyor ve geriye saymaya devam.

Sayfa 14/64 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •