Sayfa 31/64 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon
Arama sonucu : 505 madde; 241 - 248 arası.

Konu: CASA - Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Zagor6 Yazıyı Oku
    En son kap haberi hakkinda ne dusunuyirsunuz peki sermaye artırımı olacak ancak nasıl olacak açıkçası anlamadım ben
    Benim anladığım%880 oranında bedelli sermaye artırımı yapılacak.
    Bedelli sermaye artırımı Oytun pastirma tarafından düzenlenecek ve bedelli parası onlar tarafından karşılanacak. Yani yeni hisseler piyasaya surulmeden Oytun pastirma tarafından alınacak.

Eski hissedar alım yapamayacak diyor kisitlamadan bahsediyor.
    Yani niyahet olarak benim anladığım bizden para çıkmadan sadece Oytun pastirma ortak olacak ve Oytun ne kadar alırsa sermaye artırımı o oranda olacaktır.
    Bence olumlu bir durum gibi şirket büyüme yolunda en kısa zamanda göz altından çıkarsa çok güzel olur. Sonucu pazartesi hep beraber göreceğiz. Sadece benim anladığım bu. Sizce ne demek oluyor sayın lokasyon. Fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.

Alıntı Originally Posted by 02beyza Yazıyı Oku
    Benim anladığım%880 oranında bedelli sermaye artırımı yapılacak.
    Bedelli sermaye artırımı Oytun pastirma tarafından düzenlenecek ve bedelli parası onlar tarafından karşılanacak. Yani yeni hisseler piyasaya surulmeden Oytun pastirma tarafından alınacak.

Eski hissedar alım yapamayacak diyor kisitlamadan bahsediyor.
    Yani niyahet olarak benim anladığım bizden para çıkmadan sadece Oytun pastirma ortak olacak ve Oytun ne kadar alırsa sermaye artırımı o oranda olacaktır.
    Bence olumlu bir durum gibi şirket büyüme yolunda en kısa zamanda göz altından çıkarsa çok güzel olur. Sonucu pazartesi hep beraber göreceğiz. Sadece benim anladığım bu. Sizce ne demek oluyor sayın lokasyon. Fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.
    Haber önemli ve olumlu diye düşünüyorum tek talihsizlik brüt takas ve eşleşme görememe durumudur şansızlığa bakınki tedbir kararı olmasaydı kağıt için gayet iyi bi başlangıç olabilirdi haftaya bu durumda tahtacının niyeti önemli tedbir kararından dolayı kısada olumsuz algılama olursada sonraki sürecte gene olumluya geciş olabilir bol şans

3.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Haber önemli ve olumlu diye düşünüyorum tek talihsizlik brüt takas ve eşleşme görememe durumudur şansızlığa bakınki tedbir kararı olmasaydı kağıt için gayet iyi bi başlangıç olabilirdi haftaya bu durumda tahtacının niyeti önemli tedbir kararından dolayı kısada olumsuz algılama olursada sonraki sürecte gene olumluya geciş olabilir bol şans
    Tedbir kararı ni nöturuluze edecek bir açıklama gibi ilk bir kaç gün olayın ne olduğu anlaşılması için beklenir ve dediğiniz gibi olumlu olduğu algısı ile yükselişe devam eder umarim

Bu hisse çok mu çalkantı,çıkış yaptı sanki, niye brüt aldı, çok ilginç....spk adamına göre davranıyor anlaşılan.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Bu hisse çok mu çalkantı,çıkış yaptı sanki, niye brüt aldı, çok ilginç....spk adamına göre davranıyor anlaşılan.
    Hissede cok ky yok gibi. Zaten açık hisse az burda büyük yaturimciya kısaca ya hisseleri topla genel kurulda red oyu ver ya da hissenin oy hakkı yerle bir olacak sende katıl tahsisliye dendi. SPK da tam zamanında burut koydu ky bulaşmasın sermaye yapısı düzelsin sonra yipten çıkınca bedelsiz ver ky pqzarla diye şirkete yön verdi. Bedelsiz vermesi için yomrada yapılan dairelerin satışından gelen para gösterilecek en az 50 trlyn para gelecek çünkü. Yani gissesnin hikayesi yeni basliyor satmayan bir pişman satan bin pişman durumu olacak gibi hadi hayırlısı seyredip gorecegiz

Alıntı Originally Posted by Zagor6 Yazıyı Oku
    Hissede cok ky yok gibi. Zaten açık hisse az burda büyük yaturimciya kısaca ya hisseleri topla genel kurulda red oyu ver ya da hissenin oy hakkı yerle bir olacak sende katıl tahsisliye dendi. SPK da tam zamanında burut koydu ky bulaşmasın sermaye yapısı düzelsin sonra yipten çıkınca bedelsiz ver ky pqzarla diye şirkete yön verdi. Bedelsiz vermesi için yomrada yapılan dairelerin satışından gelen para gösterilecek en az 50 trlyn para gelecek çünkü. Yani gissesnin hikayesi yeni basliyor satmayan bir pişman satan bin pişman durumu olacak gibi hadi hayırlısı seyredip gorecegiz
    Hayırlısı,bereketlisi inşallah ...

7. Şimdi bu SPK aldığı brüt kararıyla biz küçük yarırımcıları korumuş mu oldu? Giden hissenin içine etti. Marjı zaten %10'la sınırlamışsın. Karışma artık gerisine. Yukarıdan atlayan da kendi cezasını çeksin. Şok her müdahale ettiğinde olan küçük yatırımcıya oluyor.

Spk nin her zamanki hali,maalesef...

Sayfa 31/64 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •