Sayfa 1/63 1231151 ... SonSon
Arama sonucu : 504 madde; 1 - 8 arası.

Konu: CASA - Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri San. Tic. A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,567

CASA - Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri San. Tic. A.Ş.

KRSAN Karsusan Karadeniz Su Ürünleri Sanayii A.Ş.

2. Yeni forum ve topik hayirli ugurlu olsun...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,953
    Blog Entries
    4
    Yeni forum hayırlı olsun ve şans getirsin

4. Krsan ın yakın izleme pazarından çıkması için mali durumunda sorun ama sanırım faliyet alanındaki pasif yapıdan dolayı yakın izleme pazarına sürüldü.

Aynı grup içindeki Artı şirket birleşim ile bu yakın izleme girdabımdan çıkarılmaya çalışıyor. Darısı Krsanın başına.

Bunu da Alyağ ile birleştirselerdi hem yakın izleme pazarına veda ederdi hem bütün ortaklar için ortaya çok verimli bir durum çıkabilirdi.

Ayrıca Krsan Alyağ bütünleşmesiyle, aynı çatı altında hem bitkisel hem balık yağı üreten iki fabrika ile geniş bir ürün yelpazesine ve üretim hacmine ulaşarak etkill bir üretim pazarlama potansiyelini yakalama şansına elde edilebilirdi belki.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Hayırlı Olsun yeni forum ve topik.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

6.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Krsan ın yakın izleme pazarından çıkması için mali durumunda sorun ama sanırım faliyet alanındaki pasif yapıdan dolayı yakın izleme pazarına sürüldü.

Aynı grup içindeki Artı şirket birleşim ile bu yakın izleme girdabımdan çıkarılmaya çalışıyor. Darısı Krsanın başına.

Bunu da Alyağ ile birleştirselerdi hem yakın izleme pazarına veda ederdi hem bütün ortaklar için ortaya çok verimli bir durum çıkabilirdi.

Ayrıca Krsan Alyağ bütünleşmesiyle, aynı çatı altında hem bitkisel hem balık yağı üreten iki fabrika ile geniş bir ürün yelpazesine ve üretim hacmine ulaşarak etkill bir üretim pazarlama potansiyelini yakalama şansını da elde edilebilirdi belki.
    Özgün İnşaat yomra daki inşaatın son durumu hakkında rapor göndermiş. Bitmek üzere gibi görünüyor.

Gerci bu inşaattaki nerdeyse bütün üniteler satılmış görünüyor. Bir kaç ünite kalmışsa, bu geriye kalan üniteleri ve satılan ünitelerin teslimat haklarını hepsini özgün inşaata devredilerek tamamen pörtföyden çıkarılarak sadeleşmeye gidilme seçeneği değerlendirilebilinir.

Böylece inşaat üzerindeki beklentide netleşmiş olur. Bundan sonra şirketin tek faliyet alını fabrikasının üretim ve karlılık potansiyeli olur

7. Kapa haber dusmus krsana ait alyag hisseleri b grubuna donusecekmis. .80 kuruşluk hisse nasıl 2.4 a alınır dediğimizde ama onlar imtiyazlı deniliyordu. Ne oldu gördük bunlar aleni hırsız şirketin içini boşaltıyorlar. Kanun nizam da bunlara işlemez ya Allah bu dünyada öbür dünyada cezalarını versin diliyorum. Gelde anarşist olma...

Sent from my HUAWEI G7-L01 using hisse.net mobile app

Sayfa 1/63 1231151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •