Sayfa 30/64 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 505 madde; 233 - 240 arası.

Konu: CASA - Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri San. Tic. A.Ş.

Alıntı Originally Posted by 02beyza Yazıyı Oku
    Yeni zirve hayırlı olsun. Bakalım bu sefer dönmez geriye inşallah
    Hadi inş hayırlısı eşleşme 24,50 den 3001 lot

2. Kanal içerisinde 27 ye kadar gidip oradan 23,5-24 kadar bir düzeltme olur diye tahmin ediyorum. Bakalım nasıl hareket edecek. Tek işlem olduğu için anlık hızlı değişiyor. Sadece tahmin tabi ki

3. Son eşleşme nasıl acaba sayın lokasyon

Alıntı Originally Posted by 02beyza Yazıyı Oku
    Son eşleşme nasıl acaba sayın lokasyon
    Üstat artık malesef eşleşmeleri göremiycez 3 aylık brut takas ve esleşme görünmemesi cezası almış casa bol şans

5.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Üstat artık malesef eşleşmeleri göremiycez 3 aylık brut takas ve esleşme görünmemesi cezası almış casa bol şans
    Aynen öyle olmuş sayın lokasyon ama çok etkilemez diye düşünüyorum. Değişen çok birşey yok bence. Sizce nasıl etkiler bu haber. Pazartesi tavan olsa güzel olur.🤔🤔

6. Gelen ceza sanki abartı olmuş gibi hisse rayına oturmuştu anormal hakaret bitmiş gibiydi. Oysa haftaya 27 31 bandına hakrekete başlamak için güç topluyor havası vardı neden böyle bir ceza geldi anlayamadim. Tavan olma olasılığı çok az yüzde 40 düşmüş böyle cezadan sonra kağıtlar umarım bunda olmaz. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Zagor6 Yazıyı Oku
    Gelen ceza sanki abartı olmuş gibi hisse rayına oturmuştu anormal hakaret bitmiş gibiydi. Oysa haftaya 27 31 bandına hakrekete başlamak için güç topluyor havası vardı neden böyle bir ceza geldi anlayamadim. Tavan olma olasılığı çok az yüzde 40 düşmüş böyle cezadan sonra kağıtlar umarım bunda olmaz. Ytd
    A ve B grubu hisseler için olabilir. Ama casa için cuma ve pazartesi arasında ne fark olacak ki. Sanki günde bir kaç trade yapıyorduk. Düşerse biraz ekleme yaparız ve hedefi bekleriz. Sıkıntı yok benim açımdan

8. En son kap haberi hakkinda ne dusunuyirsunuz peki sermaye artırımı olacak ancak nasıl olacak açıkçası anlamadım ben

Sayfa 30/64 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •