Sayfa 55/64 İlkİlk ... 5455354555657 ... SonSon
Arama sonucu : 505 madde; 433 - 440 arası.

Konu: CASA - Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    işbankasından satılan 1 milyon lot mu o?

Patronun mal satması çok sıkıntılı.
    Virman sayılır bu satış tek hamlede ben yüzde bin bedelsiz açıklanmış kağıtta ilk üç günlük işlemlerin tavan tavan olmasını bekleyenler için sürpriz olduğunu düşünsem de yol uzun bu süreç en az iki ay sürecek

2. Bence daha yeni farkedilecek gibi şuan emekleme dönemi yürür koşar ve yorulur bu yolda çok düşüp kalkacak tek sıkıntısı gözaltı hep birlikte yaşıyacağız bunu nasip artık bir baskı vardı hissede bu baskının sebebi belli oldu sonucu birlikte izleyeceğiz

3. Eski patronmuş
     Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    işbankasından satılan 1 milyon lot mu o?

Patronun mal satması çok sıkıntılı.
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

hele bir bedelsiz yapsın ardından alt pazara geçsin o zaman bakın bakalım neler olacak.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5. Her sene bir tane hisse seçip içimdeki kumar/oyun duygusunu tatmin ederim. Bu senenin hissesi Casa oldu. Bedelsiz mevzusunu görüp pazartesi ve salı maliyet yaptım, portföyün sadece %0.70'lik kısmı kadar, ufak bir deneme. Katlayarak ağırlığını arttırırsa ne ala.

İrfan satınca halka açıklık oranı %100 mü oldu? Nasıl iş anlamadım ki, şirketin sahibi tamamen KY mi oldu şimdi?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

7. Kandemir gibi bundan sonra devlet atama yapar petrol devi olur

8. Güzel bir operasyon çekerler

Ardından mal tamamıyla ky ye geçince

Alın atınızı tımarınızı diyip bir kenara çekilirler

Sayfa 55/64 İlkİlk ... 5455354555657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz