Sayfa 60/64 İlkİlk ... 10505859606162 ... SonSon
Arama sonucu : 505 madde; 473 - 480 arası.

Konu: CASA - Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spesiyaliste Yazıyı Oku
    Korku ve potansiyel !
    Gerilim filmi mübarek.
    Elinde hisse olana Allah zihinsel güç versin...
    Ytd
    AMİN bedelsizle birlikte hisse satış haberiyle iki gün düştü sonra bir süre çıktıktan sonra yeniden düzeltme ve iki taban yeniden bir tavan artı yüzde dört derken yine taban ikiyüz üzerine çabuk atar demiştim ama olmayacak gibi

2. Bu işler sabır ister bir bakmışınız bir hafta sonra 195/200 olmuş belli mi olur nasip diyelim artık YTD

3. Şirketin hakim ortağı yani patron yok,bedelsiz başvuru eski ortak tarafından alınmış bir karar sanırım spk başvuru yapılmamış peki yönetim kurulu genel kurul öncesi istifa ederse hissenin durumu ne olur

Cuma kapanış işlemlerinde hacim yüksek olması biraz tedirgin etmedi degil yarın hacimli satış olursa nasıl yorumlamak gerekir

4. Bu haftanın beklentileri genel kurul ve 30 ekim pazartesi bilanco

5. Bilanço 30 ekim kesin gelir mi? Genel kurul öncesi

Yönetim kurulu bedelsizi iptal etme yetkisi var mı

6.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Şirketin hakim ortağı yani patron yok,bedelsiz başvuru eski ortak tarafından alınmış bir karar sanırım spk başvuru yapılmamış peki yönetim kurulu genel kurul öncesi istifa ederse hissenin durumu ne olur

Cuma kapanış işlemlerinde hacim yüksek olması biraz tedirgin etmedi degil yarın hacimli satış olursa nasıl yorumlamak gerekir
    şirket kar dağıtmayacağına dair genel kurul kararı almış ve yayınlamış sonrasında bedelsizsermaye artıreımı açıklamış bu nasıl bişi ki biri katılıyor diğeri katılmıyor zaten bir gün sonra eski ortak hisseleri virman etti siz hala eski ortak aldı bu kararı diyorsunuz

7. Spk resmi başvuru yok bedelsiz kararı hemen sonra hakim ortak tüm paylarını satıyor şirketten çıkıyor şirket büyüyecekse bedelsiz verecekse adam neden hisselerini satıyor diyye sormazlar mı? Cuma kapanış tabana yakın hacimli yapıyor genel kurul öncesi yönetim kurulu istifa ederse ne olacak .şirket kamuoyunu hissedarlarını bilgilendirecek bir kap bile gönderemiyor düşünün genel kurul katılan sayısına bakın şaka gibi bir durum

8.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Spk resmi başvuru yok bedelsiz kararı hemen sonra hakim ortak tüm paylarını satıyor şirketten çıkıyor şirket büyüyecekse bedelsiz verecekse adam neden hisselerini satıyor diyye sormazlar mı? Cuma kapanış tabana yakın hacimli yapıyor genel kurul öncesi yönetim kurulu istifa ederse ne olacak .şirket kamuoyunu hissedarlarını bilgilendirecek bir kap bile gönderemiyor düşünün genel kurul katılan sayısına bakın şaka gibi bir durum
    üstad bu söylediğiniz bedelsiz haberinden hemen sonra gerçekleşti hisse 88 den 187 ye geldi şu an yaptığı düzeltmeyi sanki bedelsiz riske giriyomuş gibi algılamanız pek sağlıklı değil

Sayfa 60/64 İlkİlk ... 10505859606162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •