Sayfa 62/64 İlkİlk ... 12526061626364 SonSon
Arama sonucu : 505 madde; 489 - 496 arası.

Konu: CASA - Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkilerini arayıp bedelsiz başvurusu ne zaman yapacakalarını sormak lazım
    Defalarca denedim açan yok teli

2. Bende denedim ilginç inşallah genel kurul öncesi yönetim kurulu da istifa etmez diye düşünmüyor degilim

3. Sattım kurtuldum bilinmezliklerin olduğu bir ortam geriyor

4.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Sattım kurtuldum bilinmezliklerin olduğu bir ortam geriyor
    eğer hisse yukarı giderse vebale girersiniz syn Nabız

5. Herkesin yatırım uzmanı var alım satımlarını onlara sorsunlar sosyal medya takip edip alım satım yapanlar zarar edebililer yatırım yaptığınız şirketi temel ve teknik olarak iyi incelesinler alanda kendine alıyor satandan kendi satıyor inşallah bu hisseden bereketini görürsünüz kazançlarınız daim olsun diyeyim

6.  Alıntı Originally Posted by berkant16 Yazıyı Oku
    eğer hisse yukarı giderse vebale girersiniz syn Nabız
    Öncelikle yatırımınız bereketli olsun bir sayın berkant 16 ben alın veya satın diye kimseye demiyorum diyemem hisse alım veya satım kararlarını yatırımcı aracı kurumlarında bulunan yatırım uzmanlarından destek alabilirler

Kazancınız daim olsun

7. Geçen hafta aradım, bir hanım baktı telefona ve gayet de kibardı. %35 oranında bir ortaklık gerçekleştireceklerini, kap bildirimlerini takip etmemizi söyledi. Şirkette bir sıkıntı vs bir durum var mı diye sordum.Nerden çıkarıyorsunuz bunu beyefendi, bir sıkıntı yok dedi. Çok yoğun olduğunu söyledi dolayisiyla başka soru sorabilme imkanım olmadı.
    Ytd
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

8. Şirket 100%100 halka açık dolayısıyla ortak alamaz toplarsa borsadan toplar oda yemez şu olabilir şirket satın almayla büyüme olabilir

Sayfa 62/64 İlkİlk ... 12526061626364 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •