Sayfa 37/64 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon
Arama sonucu : 505 madde; 289 - 296 arası.

Konu: CASA - Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 02beyza Yazıyı Oku
    Maşallah çok güzel kazanmışsınız. Allah ağız tadıyla yemeyi nasıp etsin. Ben bekliyorum. Sen sattiysan yarın tavan olur artık.))
    Şaka bir yana ama keşke biraz daha bekleseydin bence. Daha öncede söyledim inşallah temmuz ayı Casa ayı olacak. Tâbi ki sadece temenni benim ki. Bakalım görelim.
    Darısı başınıza umarım sizde iyi kar ile ayrilirsiniz sabır ile bekleyen borsada kazanir. 500 lot bıraktım portfoyde sonunu görmek için

Bir müddet oldu bu kağıttan çıktım sizlere bol şans

Dostum yip ten bir şey almamaya dikkat et ansızın kapatıyorlar ky nin haberi bile olmuyor Frigo hariç
     Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Bir müddet oldu bu kağıttan çıktım sizlere bol şans
    Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Dostum yip ten bir şey almamaya dikkat et ansızın kapatıyorlar ky nin haberi bile olmuyor Frigo hariç

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Üstat zaten bu pazar kağıtlarının kapatılması nedenıyle emnıs casa cıktım bı serve kaldı bunu sımdılık tutacam bakalım hayırlısı hepımıze bol şans

5. Kimsecikler kalmamış herhalde. Ne kadar alıcı var acaba

Nasıl yani. Iki kişi mi kaldık. Bilanço Yomra inşaat satışları ile beklentinin çok ötesinde olumlu gelecektir. Akabinde de YIP pazardan çıkış süreci başlar. Brütten çıkışa da çok az kaldı. Asıl ralli şimdi başlar beklentim.

[QUOTE=mehmetu;4659104]Nasıl yani. Iki kişi mi kaldık. Bilanço Yomra inşaat satışları ile beklentinin çok ötesinde olumlu gelecektir. Akabinde de YIP pazardan çıkış süreci başlar. Brütten çıkışa da çok az kaldı. Asıl ralli şimdi başlar beklentim.[/QUOTE

2020 2.Çeyrek bilançosu KAP'a düştü az önce. Beklediğim gibi olmadı. -1,244,457 ikinci çeyrek zararı açıkladı.

Ancak bilanço dipnotlarında şöyle bir açıklama mevcut: ''Şirket'in Trabzon Yomra'daki arazisi önceki dönemlerde 34.117.327 TL olarak Satış Amaçlı Varlıklar ve aynı tutarda Satış Amaçlı Sınıflandırılan Varlık Gruplarına İlişkin Yükümlülükler olarak finansal tablolarda yer almakta idi. 2019 yılında, arsa karşılığı daire anlaşması ile bu arazi karşılığı daireler 47.000.000 TL bedelle teslim alınmış olup, bu daireler aynı gün, aynı tutar ile müteahhit firmaya geri satılmıştır. Ancak, daireler üzerinde haciz bulunduğundan, rapor tarihi itibariyle henüz tapu devirleri yapılmamıştır.''

Tapu devirleri ile birlikte 13,000,000 TL gibi bir kar rakamı bilançoya yansır muhtemelen. Yine de 6 aylıkta az da olsa karda firma; zarar görünmüyor hiç olmazsa.

Bir de 05.08.2020 tarihli tahsisli sermaye artırım haberi vardı. 4,900,000 TL'dan 48,000,000 TL'na. Oytun Pastırma'nın firmadaki alacağından dolayı idi sanırım bu artırım ve devir. Firma için olumlu gibi. Ancak ortaklık yapısı da tamamen değişiyor böylece.

Beyza Hanım siz de mi ayrıldınız ortaklıktan, hiç sesiniz çıkmaz oldu?

Sayfa 37/64 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •