Sayfa 555/566 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565 ... SonSon
Arama sonucu : 4523 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Dec 2018
    İkamet
    Çankırı
    Gönderi
    259
    Yazdıgın yazı yukar da ytd

2. Royalcinin ithamları çok ağır ve mesnetsiz. Hayali hakkında ky ye mal kitliyor demesi, kanıtlanmadığı sürece ağır iftira ve vebaldir. Daha mart ayında ky hakkında yaptığın yorum açık. Günah almayın, vebali ağır olur.

3.  Alıntı Originally Posted by Otomasyoncu Yazıyı Oku
    Royalcinin ithamları çok ağır ve mesnetsiz. Hayali hakkında ky ye mal kitliyor demesi, kanıtlanmadığı sürece ağır iftira ve vebaldir. Daha mart ayında ky hakkında yaptığın yorum açık. Günah almayın, vebali ağır olur.
    Sen iftira oldugunu nerden biliyorsun ? Ya bu arkafaş yakan soyluyorsa ki yalan soyluyor !!!Sen bana bunlari soylereyek vebal almiyor musun ?

4.  Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Sen iftira oldugunu nerden biliyorsun ? Ya bu arkafaş yakan soyluyorsa ki yalan soyluyor !!!Sen bana bunlari soylereyek vebal almiyor musun ?
    Kendi yazdiklarinida inkar ediyisun ya diyecek bi şey yok

VIA_A3_Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hadi buyrun tahtaya arkadaşlar.lan hepinizin cigerini biliyorum ben.Ben size yapacaginizi sessizce yapin dedim mi ? Siz halen maniplasyon yapmaya calisiyorsunuz ! Ben burda kimin ne mal oldugunu cok iyi biliyorum.Burasi sahipsiz degil artik.Topunuzla tufeginizle gelin. Kimse ky ye maniplasyon yapmasin ! Ben her zaman ky yi korumusumdur.Ordaki sozum 5000 10000 bin lotu olan bazi kisiler al sat yapmaya calisiyor tahtayi batiriyor demisim.Yanlis var mi yok ! Sen ne yapmissin 1.40 -1.50 den ky ye yuklenib ucacak hisse demissin.Maliyetin kac 0.90 alti O ganimeti bir kere yedib ky yi kullanarak ikincide ky yi yedirtmem diyorum.Senin Allahin kitabin yalan. Sen burda maniplasyon yap ondan sonra Allah -Kitap -Kuran de.Çok sukur ki din tacirlerinize bel baglamadik. Kendi muslumanligimizi kendimiz ogrendik.Sen yeminler etmeye devam et .Gercegin ne oldugunu ben biliyorum herkeste gorecek.Dekont goster dekont yok onu goster o yok bunu acikla bu yok.Sonra bu adam iyi ben kotuyum oyle mi Sizi gidi maniplasyoncular sizi !!!!

6. Geçen haftaki alımlarıda sen yapmıştın demi, kağıdı sessizce yukarı kaldırmayı düşünüyordun. Yok vakıftır filan diyordun. O grupta size aitti. Artık herşey ortada bu saatten sonra siz kazanacaksanız ky de kazanacak, eğer inada devam edersen elindeki lotlarla oyun oynamaya devam edersin artık. Çok şükür herkesin herşeyden her haberden bilgisi var artık.

7.  Alıntı Originally Posted by Otomasyoncu Yazıyı Oku
    Geçen haftaki alımlarıda sen yapmıştın demi, kağıdı sessizce yukarı kaldırmayı düşünüyordun. Yok vakıftır filan diyordun. O grupta size aitti. Artık herşey ortada bu saatten sonra siz kazanacaksanız ky de kazanacak, eğer inada devam edersen elindeki lotlarla oyun oynamaya devam edersin artık. Çok şükür herkesin herşeyden her haberden bilgisi var artık.
    Bosverin ky arkadaşlar baskilamaya başladılar siz sabredin haberi bekleyin Eylül ayı çok önemli haberlere gebe. Seve seve çıkaracaklar . Bu sefer hep beraber kazanacağız. Royalci ve ekibi daha az kazanacak..Eylül aynini görmeden vedalasmayin...

VIA_A3_Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Hadi buyrun tahtaya arkadaşlar.lan hepinizin cigerini biliyorum ben.Ben size yapacaginizi sessizce yapin dedim mi ? Siz halen maniplasyon yapmaya calisiyorsunuz ! Ben burda kimin ne mal oldugunu cok iyi biliyorum.Burasi sahipsiz degil artik.Topunuzla tufeginizle gelin. Kimse ky ye maniplasyon yapmasin ! Ben her zaman ky yi korumusumdur.Ordaki sozum 5000 10000 bin lotu olan bazi kisiler al sat yapmaya calisiyor tahtayi batiriyor demisim.Yanlis var mi yok ! Sen ne yapmissin 1.40 -1.50 den ky ye yuklenib ucacak hisse demissin.Maliyetin kac 0.90 alti O ganimeti bir kere yedib ky yi kullanarak ikincide ky yi yedirtmem diyorum.Senin Allahin kitabin yalan. Sen burda maniplasyon yap ondan sonra Allah -Kitap -Kuran de.Çok sukur ki din tacirlerinize bel baglamadik. Kendi muslumanligimizi kendimiz ogrendik.Sen yeminler etmeye devam et .Gercegin ne oldugunu ben biliyorum herkeste gorecek.Dekont goster dekont yok onu goster o yok bunu acikla bu yok.Sonra bu adam iyi ben kotuyum oyle mi Sizi gidi maniplasyoncular sizi !!!!

Ya ben küçük yatırımcı olarak beni koruyup kollamanı istemezken , sen neden bu kadar çok istiyorsun koruyup kollamak. Madem biliyorsun tekrardan yükseltecekler al hisseni çekil kenara yap ne yapıyorsan yap. Nedir bu ky koruyup kollama derdin ?Bak millet istemiyor farkında değilmisin. Neden ısrarcısın. Biliyorsan ne hareket yapacaklarını cekıl kenara yazma buraya yaparlarsa aynı hareketı cıkar burada dersın ben demıstım dıye. Ky olarak Benim zararım seni neden bu kadar cok ilgilendiriyor.Şimdi banada manipülasyoncu dersin.Manipülasyoncu filan değilim , saddece bıktık artık ky salak yerine koymanızdan . Herkes biliyor bu hissenin bir beklentisi var ve herkeste bekliyor. Arkanın oglu TARKAN moduna girmenize gerek yok. Herkes kendini koruyor. 50 -60 lkagıdı cok yakından takıp edıyorum dıyorsun . Yazdıgın tek grup ROYAL. Royal benım ıcın cerez dıyorsun .Yazdıgın tek topık ROYAL. Madem çerezse neden 1 sayfada 10 yorum varsa 7 si sana ait ? Sende HAYALİ de kenara cekılın.Salak sanmayın mılletı. Emin olun kimsenın sızden bır beklentısı yok. Herkes kendını koruyorrr.

Sayfa 555/566 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •