Sayfa 571/733 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon
Arama sonucu : 5862 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Hissede ses soluk yok.Hayalci, Royalci nerelerdesiniz.Eylül de geldi geçiyor.Bakalım bu sessizliğin sonu ne olacak.Aşağı yönlü mü yoksa yukarı yönlü mü?..........
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Royal,Knfrt,İşbir,Ateks,Kozal,Kozaa,ALKİM KİMYA👍

2. yokmu milletin yüreğine su serpip rahatlatacak bi haber

3. Hayalci,Treder Nerelerdesiniz, Neden yazmıyorsunuz.Eylül de geldi geçiyor.Haber de yok.Yoksa hayaller başka bahara mı kaldı...Hissede baskı devam ediyor.İlerleme yok aksine geri geri gidiyor.Bakalım sonuç ne olacak.Açıkcası ben ansızın ya aşağı ya da yukarı yönlü sert hareketler bekliyorum.Tabi bu sadece kendi düşüncem.Olur ya da olmaz.......
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Royal,Knfrt,İşbir,Ateks,Kozal,Kozaa,ALKİM KİMYA👍

4.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Hayalci,Treder Nerelerdesiniz, Neden yazmıyorsunuz.Eylül de geldi geçiyor.Haber de yok.Yoksa hayaller başka bahara mı kaldı...Hissede baskı devam ediyor.İlerleme yok aksine geri geri gidiyor.Bakalım sonuç ne olacak.Açıkcası ben ansızın ya aşağı ya da yukarı yönlü sert hareketler bekliyorum.Tabi bu sadece kendi düşüncem.Olur ya da olmaz.......
    Buradayız biryere gittiğimiz yok Eylül ayina haber gelecek dedik bizede şirketin satış işlemleri başladı diye haber verdiler hatta olay gazetesinde haber çıktı sizde gordunuz biz Antep'te konuşulanları size aktardık daha Eylül'ün basindayiz hissede hareket yok ne zaman hareket gelir arkasından haberi patlatirlar. ..

VIA_A3_Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. sinir bozucu bir sessizlik var. Ne zaman böyle bir duygu yaşayıp hisseyi satsam kağıt alıp başını gider arkasından bakıp kalırım. Acaba royalinde gitme vakti geldi mi yoksa.

6. Dün Boydak ile ilgili bir haber okdum, TMSF döneminde %100 büyüme her alanda sağladıklarını yazmışlar, İnanılmaz bir durum, Bizim kayyımlar sanırım fıstık topluyorlar...
    Şirket yok oldu belkide..

7. Uşaklar nerdesiniz. Aydınlanmaya ihtiyacımız var. Royalci

8.  Alıntı Originally Posted by Saza Yazıyı Oku
    Uşaklar nerdesiniz. Aydınlanmaya ihtiyacımız var. Royalci
    Royalciyi küstürdüler

Sayfa 571/733 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz