Sayfa 724/761 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734 ... SonSon
Arama sonucu : 6083 madde; 5,785 - 5,792 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Arkadaşlar bu kağıt icradan satılsa gene 2 TL nin altına satılmaz. O yüzden sabrı olan vakti olan beklesin. Mızrak çuvala sığmaz derler önünde sonunda hak ettiği fiyata gelecek. Becerebilen portföyünün yüzde 10 u ile alsat yapsın. Yeni girenler zaten beklemez hem maliyetleri düşük hemde burdan yüzde 10 kapsalar kar diye bakarlar. Bizim gibi 5-6 yıldır burda olanlar bu 5-6 yılın acısını çıkartması lazım. Ben buna inandığım için sonuna kadar burdayım. Burada ve başka mecralarda ben dahil kimseye inanmayın, güvenmeyin. Kimse size para kazandırma heveslisi değil. Borsa tahterevalli gibidir birinin yukarı çıkması için diğerinin aşağı inmesi gerekir. O yüzden borsada babanıza bile güvenmeyin. Kendi bilginiz ve hislerinizle hareket edin. Bilginiz yoksa bir an önce borsadan çıkıp paranızı vadeliye koyup borsa da çakallara yem etmeyin. Herkese hayırlı ve bol kazançlar dilerim. Saygılarımla.

2. Gene sesleri kesildi birkaç gündür. Yine ne şeytanlık düşünüyorlar acaba.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Saza Yazıyı Oku
    Sayın SAZA öncelikle size ve Sayın CEFAKS a paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Global bu tahtanın horozu benim diyor. Tahtayı istediği şekilde yönlendiriyor. Gün ola hayrola bakalım zaman ne gösterecek.

4.  Alıntı Originally Posted by Saza Yazıyı Oku
    Bende teşekkürlerimi sunuyorum kendilerine.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hala burada royalin kotu olduğunu söyleyen arkadaşlar var. Bakım sirket kötü ise mallarinizj satın çıkın arkadaşım. Sizi burda kim zorla tutuyor. Eğer silah dayadilar ise spk ve savcılığa başvuru yapabilirisiniz.

Sayfa 724/761 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •