Sayfa 761/882 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon
Arama sonucu : 7049 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Uzun zamandır burada okuduğum en güzel ve mantıklı yorum. Ben şimdiden elimdeki malı nasıl elden çıkaracağımı düşünüyorum. Gözaltı pazarında mal çıkmak çok zor, adam satışı görünce alımı siliyor hemen. Parça parça 1 haftada çıkarız inşallah.
    Arkadaşlar malı elinde olanlar neden malı çıkmak istiyorsunuz anlamadım.Hedef fiyatınıza geldi miki çıkcaksınız.Geldiyse başka siz verin emin olun alacaklardır.Burda en iyi kazanacak olanlar royalci ve vedat işin içini ikisi biliyor...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    ARENA,Knfrt,İşbir,Ateks,İpek,Alkim,Royal

2. Satacaklar hemde naksanin alayini birden tek bir kisiye vereceklerini dusunuyorum...Ben sadece dusunuyorum kafamda ...Royalide icinde verecekler cunku verilen teklif 80-100 milyon arasi maximum gelen.Tek basina kimse almiyor naksanida istiyorlar antepli bir sahisa gitme ihtimali cok yuksek...Benim ki dedikodu.Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.mali toplayam felanda sahtekar muric felan degil sakin inanmayin sizde ki lot ondam daha fazla emin olun.

3.  Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Satacaklar hemde naksanin alayini birden tek bir kisiye vereceklerini dusunuyorum...Ben sadece dusunuyorum kafamda ...Royalide icinde verecekler cunku verilen teklif 80-100 milyon arasi maximum gelen.Tek basina kimse almiyor naksanida istiyorlar antepli bir sahisa gitme ihtimali cok yuksek...Benim ki dedikodu.Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.mali toplayam felanda sahtekar muric felan degil sakin inanmayin sizde ki lot ondam daha fazla emin olun.
    Tahminimiz buradan daha iyi rakamları göreceğimiz mi?

Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar malı elinde olanlar neden malı çıkmak istiyorsunuz anlamadım.Hedef fiyatınıza geldi miki çıkcaksınız.Geldiyse başka siz verin emin olun alacaklardır.Burda en iyi kazanacak olanlar royalci ve vedat işin içini ikisi biliyor...
    Sayın ANK11 Şuan çıkmayı düşünmüyorum tabiki, şimdi versek alırlar. Ama 5 TL den elimdeki malı tek seansta alırlarmı şüpheliyim. Farkettiyseniz kademeler iyice boşaldı.

Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Satacaklar hemde naksanin alayini birden tek bir kisiye vereceklerini dusunuyorum...Ben sadece dusunuyorum kafamda ...Royalide icinde verecekler cunku verilen teklif 80-100 milyon arasi maximum gelen.Tek basina kimse almiyor naksanida istiyorlar antepli bir sahisa gitme ihtimali cok yuksek...Benim ki dedikodu.Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.mali toplayam felanda sahtekar muric felan degil sakin inanmayin sizde ki lot ondam daha fazla emin olun.
    Sayın Royalci 80 - 100 milyon teklif diyorsunuz. Bu teklif borç dahil olacağına göre 500 borç olduğunu da biliyoruz. Şirket 600 milyondan satışa çıkarılacak demektir. Tmsf borçları ile birlikte satıyor. Eğer siz borç hariç 100 teklif var diyorsanız. O fiyata ancak arsasını alırlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Sayın Royalci 80 - 100 milyon teklif diyorsunuz. Bu teklif borç dahil olacağına göre 500 borç olduğunu da biliyoruz. Şirket 600 milyondan satışa çıkarılacak demektir. Tmsf borçları ile birlikte satıyor. Eğer siz borç hariç 100 teklif var diyorsanız. O fiyata ancak arsasını alırlar.
    Hayir borcu ve alacaklari uzerine alacaktir alan sirket

7.  Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Hayir borcu ve alacaklari uzerine alacaktir alan sirket
    İkiside aynı anlama geliyor.Peki bu durumda hissenin hedef fiyatı ne olabilir...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    ARENA,Knfrt,İşbir,Ateks,İpek,Alkim,Royal

8.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    İkiside aynı anlama geliyor.Peki bu durumda hissenin hedef fiyatı ne olabilir...
    Bilancoda bir daha satarlar 500 bin oynak hisse var.Olurda kotu bilanco gelirse infaal olacagi kesin.

Bence bir daha ertelenme ihtimali daha var.Onuda alan alir sonra satisi bekler.Tekrar soyluyorum baska bir ihtimali kalmadi.İc pazar bitik durumda hali sektorunde royalin ihracati 2019 da cok kotu ayakta tutan iplik satislari...

Sadece kendinize su soruyu sorun neden erteleniyor bilancolar😁

Siz bilmezsiniz ama ben yazayim.Tmsf naksanin ne kadar arsasi tarlasi varsa satti borcu odemek icin.

Normalde bu parayi kasaya aktarmasi lazimdi.Nakipogullarinin bir tane arsasi kalmadi antepte.

Varsa antepli arkadasiniz sorun soylesinler😁

Bence bunun nedeni naksanin borclarini temizlemeye calisiyorlar.Burasi cerez yani hali tarafi tmsf icin.Amac naksani satmak isteyende var erdemogullari ve konukogullari ama royali tek istemiyorlar...

Komple verecekler.Kayyumlar naksani calistirip borclari odeyemedikleri icin arazileri bile sattilar.Tertemiz holding ve fabrikalar kaldigini duusnuyorum.Tmsf baskanida satmak kstedigini her defasinda soyluyor.Royal de icinde verilir bence😁Yatirim tavsiyesk felan degildir

Sayfa 761/882 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •