Sayfa 875/875 İlkİlk ... 375775825865873874875
Arama sonucu : 6999 madde; 6,993 - 6,999 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by treder1 Yazıyı Oku
    Bakın arkadaşlar iddialıyım bu royalcinin gerçek yüzünü goreceksiniz 10 nisana kadar bilançolar geliyor. Hatta daha ilerisini soyleyim Mayıs ayında ilk ceyrekte açıklanacak . Eğer dediğim olmasın daha önce yazdıklarımın hepsi geçerli... Bu royalciyi uzman ilan ettiniz. Bir daha forumda yazamaz hale gelecek.

VIA_A3_Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Peki birsey sorsam sana?

Daha once iddaa ettiginiz ve egerceklesmeyen seyleri ve iddaa edip gerceklesen seyleri sure 2 yil yazma imkaniniz var mi ?

Ya da cetele tutacak bir arkadasimiz ?

Soyle soylim son 2 yil baz alinsin.

Hayali -trader- vedat -ben

Bu ceteleyi tutacak ve ya yazabilcek arkadasimiz var mi ? Bu kisilerin kendileri de yazabilir...

Hani eger ki ben utanirsam gercekten yazmiyacagim...

Siz utanacak misiniz ?

Bu iddaalarina Nisan ve Mayis aylarini da ekleyelim😀

Hadi sana bir ayda benden Haziran bir tane daha verdim Temmuz da dahil😉

2.  Alıntı Originally Posted by batıkborsacı Yazıyı Oku
    Ben şu konjonturde bilanço erteliyorsam. Birileri kağıt toplamaya devam etsin diye. Heleki info yatırım ilk lotunu Aralıktaki ilk bilanço ertelemesi ile almaya başladı ise de bu konudaki şahsi fikrim iyice yerine oturmuş olur ;)
    Ayni yerden bakmiyoruz.Evet kağidi birileri topluyor gorunuyor...

Ama şunu unutma mali asil toplayan elini belli etmez😉

3.  Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Ayni yerden bakmiyoruz.Evet kağidi birileri topluyor gorunuyor...

Ama şunu unutma mali asil toplayan elini belli etmez��
    Aslına bakarsa benim için kağıdın toplanması önemli, kimin asıl topladığı çok ilgilendirmiyor. Ama o toplanan malın bi şekilde pazarlanacağı açık. İşte o pazarlama sırasında ben burda olmayacağım artık ;)

4.  Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Peki birsey sorsam sana?

Daha once iddaa ettiginiz ve egerceklesmeyen seyleri ve iddaa edip gerceklesen seyleri sure 2 yil yazma imkaniniz var mi ?

Ya da cetele tutacak bir arkadasimiz ?

Soyle soylim son 2 yil baz alinsin.

Hayali -trader- vedat -ben

Bu ceteleyi tutacak ve ya yazabilcek arkadasimiz var mi ? Bu kisilerin kendileri de yazabilir...

Hani eger ki ben utanirsam gercekten yazmiyacagim...

Siz utanacak misiniz ?

Bu iddaalarina Nisan ve Mayis aylarini da ekleyelim

Hadi sana bir ayda benden Haziran bir tane daha verdim Temmuz da dahil
    Neyse az kaldı son 13 gün içinde gerçekleri görecen bak yine iddia ediyorum 500 milyon +_ yüzde 10 ciroda gelecek.bunuda yaz bir kenara

5. Eğer royalcinin dediği gibi bilanço ertelenirse bence kağıdı satacak kişi burda kalmadı çünkü burdakiler daha çok satışa ve sonrasına odaklı ama düşünce alacak olanlar var diye düşünüyorum. vedat la hayalinin aynı safda olduklarını düşünüyorum kötü niyetliler mi onu bilmem ama ortada bi şaibe var hayali önceki bilançoda kağıdı pofpofladı antalya kamplarından mesaj attı sonra hayal kırıklığı hayali kayıp benzer şeyleri vedat ta yaptı 2 küsürler den kağıt 1.40 lara indi vedat kayıp. .. sizce tesadüf mü

6.  Alıntı Originally Posted by sozdemir Yazıyı Oku
    Eğer royalcinin dediği gibi bilanço ertelenirse bence kağıdı satacak kişi burda kalmadı çünkü burdakiler daha çok satışa ve sonrasına odaklı ama düşünce alacak olanlar var diye düşünüyorum. vedat la hayalinin aynı safda olduklarını düşünüyorum kötü niyetliler mi onu bilmem ama ortada bi şaibe var hayali önceki bilançoda kağıdı pofpofladı antalya kamplarından mesaj attı sonra hayal kırıklığı hayali kayıp benzer şeyleri vedat ta yaptı 2 küsürler den kağıt 1.40 lara indi vedat kayıp. .. sizce tesadüf mü
    Borsa da hangi hisse yüzde 50 düşmedi ki bu düşüşe Royalin dayanması bile mucize eski günlerdeki gibi olsa 80 kuruşa demir atardı

Bence bu kez Royalci de Trader1 de yanılacak. Bilanço açıklanacak belkide 10 Nisan a bile gelmeden açıklanacak. Ama 500 değil 295 milyon ciro ile açıklanacak. 3 kişi 3 iddia kim haklı çıkarsa tebrikleri kabul eder.

Sayfa 875/875 İlkİlk ... 375775825865873874875

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •