Sayfa 74/84 İlkİlk ... 24647273747576 ... SonSon
Arama sonucu : 667 madde; 585 - 592 arası.

Konu: Fenerbahçe erkek basketbol takımı

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımız, Avrupa basketbolunun 2001 jenerasyonunda en değerli yeteneklerinden biri olarak kabul edilen Tarık Biberovic’i kadrosuna kattı. Tarık, Fenerbahçemiz ile 5 yıllık anlaşmaya imza attı.

2001 doğumlu ve 2.02 boyunda olan Tarık Biberovic, Bosna’nın OKK Spars takımında yetişti. Şutör guard ve kısa forvet pozisyonlarında forma giyebilen Biberovic, özellikle 2016-2017 sezonunda Spars takımıyla Adidas Next Generation Turnuvası’nda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekti. Spars ile bu turnuvada dört maça çıkan Biberovic, bu maçlarda 32:54 dakika parkede kaldı ve 17.8 sayı, 6.3 ribaund, 2.3 asist ve 1.3 blok ortalamaları yakaladı.

Tarık, bu sezon Spars formasıyla birlikte Bosna Hersek Ligi’nde altı maçta forma giydi ve bu mücadelelerde 4.5 sayı ortalaması tutturdu.

Tarık Biberovic, aynı zamanda FIBA 2016 U16 Avrupa Şampiyonası’nda da Bosna Hersek formasıyla mücadele ederken 7.1 sayı, 4.1 ribaund, 0.9 asist ortalamalarıyla mücadele etti. Tarık bu turnuvada en iyi maçını Letonya’ya karşı çıkarmış ve 16 sayı üretmişti.

Biberovic, Fenerbahçe Doğuşâ€™un 2017-2018 sezonu hazırlık kampı kadrosunda yer almış ve hazırlık mücadelelerinde de forma giymişti. Oyuncumuz, özellikle İran takımı Petrochimi Bandar Imam ile oynanan maçta 11 sayı üreterek dikkatleri çekmişti.

Tarık Biberovic’in en büyük avantajları güçlü fiziği ve fundemantal özelliklerinin yanı sıra oyun olgunluğu ve saha görüşü. Başarılı oyuncunun, Fenerbahçemizin uzun vadeli hedeflerinin önemli bir parçası olması bekleniyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

20:45

THY Euroleague Şifresiz

Fenerbahçe Doğuş - Zalgiris Kaunas Being HABER - 14.12.2017 Perşembe

Sinan ve wanemaker bu takımın oyuncuları değil
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Beşiktaş Sompo Japan – Fenerbahçe Doğuş: 71-76

Skor Dağılımımız: Guduric 15, Vesely 15, Wanamaker 10, Sinan 9, Thompson 9, Datome 6, A.Muhammed 5, Melli 4, Melih 3.

Birara 20 sayi farka çıkarmıştık, baştan sona kontrol bizdeydi.. Güzel bir antreman maçı oldu..
    Tebrikler Fenerbahçem.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Nunnaly smaç sonrası çok kötü düştü ve sedye ile hastaneye kaldırıldı..

Umarım birseyi yoktur..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 74/84 İlkİlk ... 24647273747576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •