Sayfa 23/28 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon
Arama sonucu : 217 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Hissenet Fenerbahçeliler Listesi....

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Yönetici takım tutmaz.
    Tutsa da gizli tutar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,621
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tutsa da gizli tutar
    Çaykur Rizespor tutacağım takım..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Çaykur Rizespor tutacağım takım..
    Memleket takımı tutulur mutlaka heleki süper ligdeyse ama gönülde asıl Fener durur

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Yeni başkanımız sayın Ali KOÇ'tan beklentimiz yüksek.Muhakkak oda biliyordur taraftar öncelikle ve öncelikle futbol başta olmak üzere sportif başarı bekler.Kimse senin dalgalarla nasıl boğuştuğuna bakmaz,gemiyi limana yanaştırıp yanaştırmadığına bakar.

Arkadaş sevdiğim takım hep yani genelde yeniliyor, sevmediğim takım ise hep yeniyor. bu ne demek işkence değil ise nedir . ALLAH kahretsin böyle spora böle futbol denilen oyuna. neymiş dünya seviyormuş eeeee ben sevemiyorum bi türlü kahretsin yine seyredip kahroluyorum. bunun cevabı ne olmalı.

yahu insan futbalda hayatında bir kere bile olsa gülmeli.

ben ara sıra elli yılda bir iki kere güldüm bu mu olmalı.

bazı yıllar ALLAH ım canımı alda FENERBAHÇEM şampiyom olsun dediğim yıllarda hep şampiyonluğu son maçlarda kaybettik. yani demek istediğim beş paralık canım beş para etmedi. yani kainatta FENERBAHÇE liler kadar son maçta şampiyonluk kaçıranlar olmamıştır. ben buna kesin inanıyorum.

Sayfa 23/28 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •