Special Days Image
Sayfa 24/28 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon
Arama sonucu : 217 madde; 185 - 192 arası.

Konu: Hissenet Fenerbahçeliler Listesi....

1.mert45
    2. i-ked
    3. expertadvisor.
    4. yas3gk
    5. yakup
    6. Kurt73
    7. ayhan53
    8. ozim
    9. legolas
    10.NEFERTEM
    11. Selimm
    12. MedwiG
    13. roxette
    14. 1967enver
    15. slx
    16. varyemez
    17. cetvel
    18. Kuzeyli
    19. LGW
    20. maxxyz
    21. seer
    22- invisible
    23. Sacrosanct
    24. Cantunç
    25. avcı
    26. karadrgon
    27. enestezi
    28. sss
    29. iskender
    30. 23ortega
    31. isonilce
    32. Alex13
    33. hakann43
    34. ejderha
    35. mühendis ankara
    36. Aristo
    37. brokerüstad
    38. ROULETTE
    39. WarWorn
    40. dembey
    41. gaysarorak
    42. playmaker
    43. gizligüc
    44. bde
    45. DrX
    46. pinky
    47.cumaovalı
    48.ZICO
    49.rxpu
    50.burmus
    51.GMKA
    52. citiwan
    53. guneysu
    54. 06ank
    55.BURKAY
    56.makinist
    57.seenop
    58.MR&MRS
    59.ratamon
    60. nsrtckr
    61. kurtonder
    62.Moruk
    63.dr.nikolatesla
    64. neon06
    65.batık
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by cumaovalı Yazıyı Oku
    Arkadaş sevdiğim takım hep yani genelde yeniliyor, sevmediğim takım ise hep yeniyor. bu ne demek işkence değil ise nedir . ALLAH kahretsin böyle spora böle futbol denilen oyuna. neymiş dünya seviyormuş eeeee ben sevemiyorum bi türlü kahretsin yine seyredip kahroluyorum. bunun cevabı ne olmalı.
    Bunun cevabı ,gayet basit bence.Adamlar fetö sayesinde heryeri ele geçirmişler.Mesela Cüneyt Çakır tüm maçlarında başta FB ve sonra da BJK aleyhine karar verir.aksini görmedim.Kalkavan da daima BJK yi kayırır.Bizi kayıran var mı....Malatya'ya giden doğan arabalar,gençlerbirliğine atılan 8 gol,denizlispora verdikleri zamanının 1 milyon kayıp parası..adamlar üçkağıt yapa yapa,oynamasını öğrenmişler..bİzde aval aval bakmasını öğrendik be hemşeim...

Şimdi diyorumki başkanımız güzel insan diye biliyoruz ve öyledir inşallah aynı zamanda güveniyorum Ali KOÇ başkanımıza. buraya kadar sorun yok . ama gerçek sorun şu ki TÜRKİYE de en çok sevilen takımımız ve en çok gerçekten ama ve ama gerçekten en çok tabiri caiz ise düşmanıda çok olan takımımıza bu düşmanlık nereden geliyor diye düşünüyorum. cevap bulamıyorum. tabiki buluyorum ama insanlar diyorumki bu kadar kıskanç, bu kadar ALLAH sız olamaz, bu kadar Tarihte kurtuluş savaşı mücadelesinden bu güne kadar güzel işler yapan kulübümüz hakkında bu düşmanlıkları yapamazlar dememe rağmen bu kadar hain ötesi hain oğlu hain kahpe insan müsveddeleri olduğu sürece ne diyeyim diyorum.Ben ilahi kudrete inanan insanlardanım tereddüdsüz arkadaşım. Bu takımı bu kadar çok sevmeyin diyorum kıskananlar oluyor nazar değiyor. ALLAH muhafaza yanlış anlaşmalar oluyor.Biz FENERBAHÇELİLER takımımızı töbe haşa ALLAH tan çok sevdiğimiz için bu melanetler ve bu mağlubiyetler başınıza geliyor diyorlar.
    hayır ALLAH ına kadar hayır biz sporu sevdiğimiz için, biz Fenerbahçeliler maneviyatı ve sportif başarıları sevdiğimiz için, biz vatanımızı sevdiğimiz için , biz rakiplerimizle mücadele etmeyi sevdiğimiz için , biz dünya ve kainattaki tüm takımlarla rekabet edebilme gücümüz olduğu ve başa baş rakip olup başarılar elde ettiğimiz ve edeceğimiz için bu güzide takımımızı seviyoruz. diyoruz tüm FENERBAHÇELİLER olarak.

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Bunun cevabı ,gayet basit bence.Adamlar fetö sayesinde heryeri ele geçirmişler.Mesela Cüneyt Çakır tüm maçlarında başta FB ve sonra da BJK aleyhine karar verir.aksini görmedim.Kalkavan da daima BJK yi kayırır.Bizi kayıran var mı....Malatya'ya giden doğan arabalar,gençlerbirliğine atılan 8 gol,denizlispora verdikleri zamanının 1 milyon kayıp parası..adamlar üçkağıt yapa yapa,oynamasını öğrenmişler..bİzde aval aval bakmasını öğrendik be hemşeim...
    ankaragücüne atılan 8 gol

ne diyelim fenerimiz inşALLAH şampiyon olacaktır. ve doğru kazanacaktır.

Alıntı Originally Posted by cumaovalı Yazıyı Oku
    ne diyelim fenerimiz inşALLAH şampiyon olacaktır. ve doğru kazanacaktır.
    Doğru olanın kazandığını,hiç bir alanda görmedim ve bu gidişle de göremeyeceğim...Herşey öbür dünyaya kalmış

7. 66. Tilkiii

He he iki altıya denk geldik. İzmir de bir kahvede izlemiştim.

Hey gidi tesbihli lorant.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Doğru olanın kazandığını,hiç bir alanda görmedim ve bu gidişle de göremeyeceğim...Herşey öbür dünyaya kalmış
    bazen gerçek olur belkide bu senedir.gönlümüzden geçen tabiki. bir dilek olarak.

Sayfa 24/28 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •