Sayfa 126/1000 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1. yani eşim devlet memuru onun adına 70 bin usd eurobond alsam devlet memuru olduğu için aldığı maaştan dolayı vergi ödermi.

2. Herkese iyi günler.genellikle yatırımları dolar mevduatı olarak değerlendiriyorum her geçen gün vade oranları düşüyor.parayı uzun vadede değerlendirmek istiyorum .eurobondları araştırıyorum nelere dikkat etmem gerekir Ocak sonu vade dönüşüm var tavsiye edebileceğiniz eurobondlar nelerdir nasıl bir yol izlemeyelim cevaplar icin şimdiden teşekkürler

3.  Alıntı Originally Posted by maranga Yazıyı Oku
    yani eşim devlet memuru onun adına 70 bin usd eurobond alsam devlet memuru olduğu için aldığı maaştan dolayı vergi ödermi.
    Hayır, ben de memurum, maaş ayrı, beyannameye girmiyor.
    Beyana tabi başka gelirleri varsa eurobond onlarla beraber hesaplanır.

4.  Alıntı Originally Posted by mad_caner Yazıyı Oku
    Herkese iyi günler.genellikle yatırımları dolar mevduatı olarak değerlendiriyorum her geçen gün vade oranları düşüyor.parayı uzun vadede değerlendirmek istiyorum .eurobondları araştırıyorum nelere dikkat etmem gerekir Ocak sonu vade dönüşüm var tavsiye edebileceğiniz eurobondlar nelerdir nasıl bir yol izlemeyelim cevaplar icin şimdiden teşekkürler
    Üşenmeyip başlığı baştan tararsanız tüm sorularınızın cevabını bulursunuz.

5.  Alıntı Originally Posted by mad_caner Yazıyı Oku
    Herkese iyi günler.genellikle yatırımları dolar mevduatı olarak değerlendiriyorum her geçen gün vade oranları düşüyor.parayı uzun vadede değerlendirmek istiyorum .eurobondları araştırıyorum nelere dikkat etmem gerekir Ocak sonu vade dönüşüm var tavsiye edebileceğiniz eurobondlar nelerdir nasıl bir yol izlemeyelim cevaplar icin şimdiden teşekkürler
    İlk kural tembel olmayın (tembele tembel diyince kızıyor onu da anlamış değilim). Başlıkta soruların cevabı cok kez verildi...

6.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    İlk kural tembel olmayın (tembele tembel diyince kızıyor onu da anlamış değilim). Başlıkta soruların cevabı cok kez verildi...
    alkolik de alkolik denmesine kızar, normaldir.

7.  Alıntı Originally Posted by mad_caner Yazıyı Oku
    öyle iki üç paragrafla özetlenebilecek birşey olsa keşke ama çok detayı var. bu yüzden başlığı baştan okumanızda yarar var. çoğumuzun yaptığı gibi. ilk 3-5 sayfada da yılmayın eğer gerçekten niyetli iseniz. baştan okuyup bu sayfaya geldiğinizde hala çok sorunuz olacak onu da bilin

8. olmaz ya.. ama diyelim oldu. çok ters birşeyler oldu, kurlar abardı, dolar 10 tl oldu. sermaye kontrolü geldi. usd atıyorum 7 tl ye fikslendi.. aldığımız eurobondlar bundan nasıl etkilenir?

fiyatlar dibe vurur, kupon faizi bu süreç boyunca 7 tl den elimize geçer herhalde de eurobondları nasıl kurtarırız.. yurtdışına nakli mümkün olur mu mesela diyecem ama sermaye kontrolünde o da mümkün olmaz. normale dönsünü beklemekten başka çare kalmaz sanırım.. değil mi?

Sayfa 126/1000 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •