Sayfa 135/1000 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1.  Alıntı Originally Posted by kirk7 Yazıyı Oku
    Kaynak var mı bu haber için?
    https://www.bloomberght.com/sondakika/index/2
    Son düzenleme : Epicurist; 14-02-2019 saat: 20:31.
    Saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    google kullanabilirsin
    Google da böyle bir haber bulamadım, eğer doğru değilse ticari itibarı zedeleyici olabilecek bir husus olduğu için de kaynak istedim. Ancak bunlar önemli değil, uslubunuz ziyadesiyle yakışıksız.
    ---------------
    Paylaştıklarım bildiğimi düşündüklerim ve fikirlerimdir. Hiç bir paylaşımım yatırım tavsiyesi değildir. Saygılarımla

twitter de bir arkadaş yazmış, yapılandırmak istiyor, bu kadar. kaynak olabilir mi? şirketten bir açıklama olmalı, yada en azından basında yer almalı. bende çıksam bir şirket hakkında bir şey söylesem, kaynak olabilir miyim? bu arkadaşa da sorulmuş, cevap vermemiş.

Alıntı Originally Posted by kirk7 Yazıyı Oku
    Google da böyle bir haber bulamadım, eğer doğru değilse ticari itibarı zedeleyici olabilecek bir husus olduğu için de kaynak istedim. Ancak bunlar önemli değil, uslubunuz ziyadesiyle yakışıksız.
    üstelik manipülatif bir yaklaşım görüyorum. tweti atan kadar yayanlarında aynı suçu işlediklerini bilmelerini isterim.

5. bloomberght.com da mansetler kisminda, 14 Şubat Perşembe 17:07 YAŞAR HOLDİNG 2020 VADELİ TAHVİLİNİ YAPILANDIRMAK İSTİYOR -KAYNAKLAR, BN

6.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    twitter de bir arkadaş yazmış, yapılandırmak istiyor, bu kadar. kaynak olabilir mi? şirketten bir açıklama olmalı, yada en azından basında yer almalı. bende çıksam bir şirket hakkında bir şey söylesem, kaynak olabilir miyim? bu arkadaşa da sorulmuş, cevap vermemiş.
    Kaynak kişi olabilir, site olabilir, kurum olabilir. Önemli olan kredibilitedir. Yıllarını borsaya vermiş, hem sallamayan, hem işten anlayan hem de bağlantılatıları olan bir kişidir kaynak olarak gösterdiğim. Twitter'da bir arkadaş değil yani.
    Saygılar.

7. hazine eurobondunda alabildiğiniz en iyi oran kaç üstatlar ? Alım için beklemelimiyiz bu aralar ?

Tapatalk Pro kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8. Elimde olan tüm İşbankası eurobondlarını sattım. Son birkaç gündür basında yayınlanan açıklamalar yüzünden huzursuzlandım.

Sayfa 135/1000 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •