Sayfa 315/1000 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415815 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Siz bu isler icin yenisiniz galiba...
    Aynen yeniyim. Burasının çok katkısı oldu. Eurobond hakkında çok fazla kaynak yok. Emeği geçenlere çok teşekkürler

Şimdilik aşağıdakileri aldım. 6 ayı doldurum kupon için. 2 çeşit daha almak istiyorum. Ama şöyle bir sıkıntım var. Ben diğer kazançlarımdan dolayı kişisel beyan veriyorum. Buradaki kazançların da muhtemelen vergisini vereceğim. Aslında kârım listelenen kadar olmayacak ama yine de her türlü doları vadeliye koymaktan iyidir diye düşünüyorum.
    US900123CA66
    US900123CR91
    US900123CQ19

2.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Siz bu isler icin yenisiniz galiba...
    yok eski de bizi sınamak için soruyor servetbey..

allah aşkına şu alaycı aşağılayıcı tavrınızdan vazgeçin. bırakın insanlar istediklerini çekinmeden sorsunlar. biz de burada sora sora öğrendik ve öğrenmeye devam için çekinmeden sormaya devam ediyoruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by SnigRO Yazıyı Oku
    Aynen yeniyim. Burasının çok katkısı oldu. Eurobond hakkında çok fazla kaynak yok. Emeği geçenlere çok teşekkürler

Şimdilik aşağıdakileri aldım. 6 ayı doldurum kupon için. 2 çeşit daha almak istiyorum. Ama şöyle bir sıkıntım var. Ben diğer kazançlarımdan dolayı kişisel beyan veriyorum. Buradaki kazançların da muhtemelen vergisini vereceğim. Aslında kârım listelenen kadar olmayacak ama yine de her türlü doları vadeliye koymaktan iyidir diye düşünüyorum.
    US900123CA66
    US900123CR91
    US900123CQ19
    hisse.net Eurobond sayfası tüm okullardaki derslerden daha kıymetlidir
    bol kazançlar & syg.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    hisse.net Eurobond sayfası tüm okullardaki derslerden daha kıymetlidir
    bol kazançlar & syg.
    Hocam kesinlikle katılıyorum. Çoğu üniversite de bu konularla ilgili düzgün hesaplamalar öğretilmiyor.
    Durasyon, z-pointe hiç girmiyorum.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Bugun ilk kupon odememi aldim, ama enteresan tatafi erkenden hesabima gecmis olmasiydi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    imza yok.

sormak degil de azcik arastirmayi tesfik etmek lazim. soruyo sor adamlar sak diye cevap veriyor ne kadar iyi... forum soru cevap formu mu yoksa arastirma gelistirme formu mu dostum derim bende

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yok eski de bizi sınamak için soruyor servetbey..

allah aşkına şu alaycı aşağılayıcı tavrınızdan vazgeçin. bırakın insanlar istediklerini çekinmeden sorsunlar. biz de burada sora sora öğrendik ve öğrenmeye devam için çekinmeden sormaya devam ediyoruz.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

helal olsun
    yatirim sizin hakkiniz ve dilediginiz gibi de degerlendirmekte sonuna kadar hak ettiniz

Alıntı Originally Posted by Gkhn Yazıyı Oku
    Bugun ilk kupon odememi aldim, ama enteresan tatafi erkenden hesabima gecmis olmasiydi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

CDS dusmesi ile son 11 gundeki ikinci olumlu gun olmasindan dolayi cok sevincliyim... umarim virus tehdidi de zamanla azalir normale donmeye baslariz... Trump reis in 12 nisan tarihini sabirsizlikla bekliyoruz elbette 2 trilyon usd dan da ulkemiz bond lari olumlu etkilenir...

Sayfa 315/1000 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •