Sayfa 41/1000 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 321 - 328 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1.  Alıntı Originally Posted by Birinsan Yazıyı Oku
    Kulanacaginiz paraya ihtiyaciniz olmayacaksa (bunu iyi dusunmek lazim) ve riskleri goze alabiliyorsaniz gayet iyi bir getiri.Yine de hersey para degil. Getiri adami zengin etmez. Gece rahat uyumak icin ABD devlet bonosu veya gayrimenkul derim.
    gayrimenkül usa veya avrupadan olacaksa doğru, TR de 0,98 faiz bulamazsanız asla girmeyin , para buhar oluyor

2.  Alıntı Originally Posted by Burak Yazıyı Oku
    Halkbank'in baska bir bondu:
    https://markets.businessinsider.com/...0-xs0882347072

Bu da %18 maturity tarihi daha erken. sizce hangisi daha iyi?
    Batmazsa adamin hayatini kurtarir vallah. YOLO alimi yapilabilir ama fiyatlar biraz daha dussun bakalim. YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    gayrimenkül usa veya avrupadan olacaksa doğru, TR de 0,98 faiz bulamazsanız asla girmeyin , para buhar oluyor
    Dogrudur yanliz elde buyuk miktar nakit varsa en azinda dukkan mukkan alinirsa kendinden korumus olursun sermayeyi parayi carcur etmesin kolay kolay. Arti default olursa korunmus olursun. Yoksa real olarak deger kaybeder haklisiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by Birinsan Yazıyı Oku
    Batmazsa adamin hayatini kurtarir vallah. YOLO alimi yapilabilir ama fiyatlar biraz daha dussun bakalim. YTD.
    Pardon vadesi daha uzun sanmistim hayat falan kurtarmaz . En iyisi uzak durmak. YTD

5. Minimum kaç paralık alım-satım yapılabiliyor acaba ?

6.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Minimum kaç paralık alım-satım yapılabiliyor acaba ?
    Kurumdan kuruma değişir. Garanti, yapı kredi, iș yatırım 'a telefon ile sorabilirsiniz.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Saygılar.

Selam Arkadaşlar,
    Cuma günü ahmakça bir işlem yaptım, 33bin nominal değerle 2034 devlet eurobondu alımı için Cepteteb üzerinden talimat verdim. fiyatı 98,8 idi. Şuanda dolarım blokeli halde ve Salı günü alım gerçekleşecek sanırım. Benim P.tesi bankayı arayıp bu talimatı iptal etme şansım var mıdır??? internet üzerinde öyle bir şey bulamadım. Gaz ile işlem yapmamak lazımmış onuda öğrendik Bir yardım ederseniz çok mutlu olurum.

8.  Alıntı Originally Posted by cem1473 Yazıyı Oku
    Selam Arkadaşlar,
    Cuma günü ahmakça bir işlem yaptım, 33bin nominal değerle 2034 devlet eurobondu alımı için Cepteteb üzerinden talimat verdim. fiyatı 98,8 idi. Şuanda dolarım blokeli halde ve Salı günü alım gerçekleşecek sanırım. Benim P.tesi bankayı arayıp bu talimatı iptal etme şansım var mıdır??? internet üzerinde öyle bir şey bulamadım. Gaz ile işlem yapmamak lazımmış onuda öğrendik Bir yardım ederseniz çok mutlu olurum.
    Maalesef geri dönüşü yok. Eurobondlar T+2 olarak satın alınıyor. Bu aralar satmayın komisyon tutarından ve piyasa şartlarından dolayı fiyatı biraz daha düşebilir, zarar edersiniz. Birkaç sene beklerseniz fiyatı muhtemelen yükselir.

Sayfa 41/1000 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •