Sayfa 522/1000 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1. "Türkiye Varlık Fonu 'piyasa koşulları' gerekçesiyle yurtdışından döviz borçlanma planını erteledi. Kurum borçlanma için BofA, Citi, HSBC, ICBC gibi kurumlara yetki vermişti."

Acaba nasıl bir fiyatlamayla karşılaşıldı da vazgeçildi.

2.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    "Türkiye Varlık Fonu 'piyasa koşulları' gerekçesiyle yurtdışından döviz borçlanma planını erteledi. Kurum borçlanma için BofA, Citi, HSBC, ICBC gibi kurumlara yetki vermişti."

Hazine borçlanmasının kabaca 100 bazpuan üzerinde fiyat çektiklerini tahmin ediyorum. Yani %6.40+1=%7.40
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    "Türkiye Varlık Fonu 'piyasa koşulları' gerekçesiyle yurtdışından döviz borçlanma planını erteledi. Kurum borçlanma için BofA, Citi, HSBC, ICBC gibi kurumlara yetki vermişti."

cds 529 olduğuna göre

tahminen 6.50 bandında bir fiyatlama gelmiş olabilir.

4. yeter ulen üç beş devlet kağıdıyla beyan altında kalmaya çalıştığım, yeminimi bozdum, vergisi neyse vereceğim, vadesine kadar tutacağım ama kafam da rahat olsun deseniz.. özel sektörden şunlardan hangisine girerdiniz? girer miydiniz?

EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yeter ulen üç beş devlet kağıdıyla beyan altında kalmaya çalıştığım, yeminimi bozdum, vergisi neyse vereceğim, vadesine kadar tutacağım ama kafam da rahat olsun deseniz.. özel sektörden şunlardan hangisine girerdiniz? girer miydiniz?

Kamu kağıtları ile büyük fark yok gibi, üstelik minimum 100 bin dolar. İş c hariç onun bir ekstrası var demek ki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6. subordinate olması mı etkili acaba ?

7.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Kamu kağıtları ile büyük fark yok gibi, üstelik minimum 100 bin dolar. İş c hariç onun bir ekstrası var demek ki
    kamu zaten var, yanına özel sektör koymak isteseniz demek istemiştim. bu arada işc subordinated olduğundan yüksek getirisi. ancak işc gibi sağlam bir kağıtta subordinated olmasından ne kadar ve neden çekinilmeli onu bilemedim. belki üstadlar fikir belirtir.

8.  Alıntı Originally Posted by erinc Yazıyı Oku
    subordinate olması mı etkili acaba ?
    evet... madde 20: https://twitter.com/e507/status/1285881978634608640

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yeter ulen üç beş devlet kağıdıyla beyan altında kalmaya çalıştığım, yeminimi bozdum, vergisi neyse vereceğim, vadesine kadar tutacağım ama kafam da rahat olsun deseniz.. özel sektörden şunlardan hangisine girerdiniz? girer miydiniz?
    (sadece bu olasılıklar arasında) genel olarak CDS'imiz uçup gitmez diye düşünüyorsanız İŞC düşünürdüm. Vade/ülke riskini o kadar almamak içinse: Ak.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

Sayfa 522/1000 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •