Sayfa 528/1000 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 4,217 - 4,224 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    özelden de cevap vermedi. paylaşmak istemiyor anlaşılan.
    coin ))))

2. EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    özelden de cevap vermedi. paylaşmak istemiyor anlaşılan.
    Kendisi profesyonel bedavaya paylaşmaz ateşleyin 3-5 sizde o zaman .

portföyünün 10000 de 3 ü ile sıfır hem ev hem araba alıyor bir iki ay içinde biri sonuçta .

Bu kadar finans gurusu olan birisi bilgiyi ücretsiz vermez değil mi .

3.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    bu kadar uzun bond alıp vade sonunu beklemeyimi dusunuyorsunuz ,?tecrubesizlikten soruyorum
    Evet ben beklemeyi düşünüyorum, hatta portföyümdeki 2040 üzeri vadeli olanları görmeye ömrüm yetmeyebilir, genç değilim, çocuklarıma kalır muhtemelen.
    Hatta ykb'nin perpetual eurobondu vardı, vade sonu yok kupon ödeyip duruyor, bizim hazine de öyle bir şey çıkarsa onu da alabilirim.
    Ev almış gibi düşününce sorun olmuyor, yatırım için ev alan çok insan var, değer artışı için değil de kirası için alanları kastediyorum, satma planı yok kirasını yiyor, onlarda nasıl vade sonu diye bir kavram yoksa bunu da öyle düşünebilirsiniz, kuponlarını kullanın, zaten uzun vadede kuponlar anaparayı geçiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    portföyünün 10000 de 3 ü ile sıfır hem ev hem araba alıyor bir iki ay içinde biri sonuçta .
    hmm.. bi kaç özel mesaj daha atayım madem

5.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    coin ))))
    beni bozar ))

6.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    beni bozar ))
    coin olayına 2015 te bayağı bi niyetlenmiştim, btc 250 dolar civarıyken. al 10k dolarlık at kenara dedim. defalarca niyetlendim cesaret edemedim.

etseydim dolar bazında 52, tl bazında 167 katına katlayacaktı. 26bin tl bugün neredeyse 4 buçuk milyon tl olacaktı.. treni orada kaçırdım. ondan beri kılım şu bitcoin ve türevlerine

7.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Evet ben beklemeyi düşünüyorum, hatta portföyümdeki 2040 üzeri vadeli olanları görmeye ömrüm yetmeyebilir, genç değilim, çocuklarıma kalır muhtemelen.
    Hatta ykb'nin perpetual eurobondu vardı, vade sonu yok kupon ödeyip duruyor, bizim hazine de öyle bir şey çıkarsa onu da alabilirim.
    Ev almış gibi düşününce sorun olmuyor, yatırım için ev alan çok insan var, değer artışı için değil de kirası için alanları kastediyorum, satma planı yok kirasını yiyor, onlarda nasıl vade sonu diye bir kavram yoksa bunu da öyle düşünebilirsiniz, kuponlarını kullanın, zaten uzun vadede kuponlar anaparayı geçiyor.
    ben de aynı mantıkla bakıyorum. ancak evle karşılaştırınca tek derdim, ülkece majör bir buhran yaşandığı takdirde kira alamazsınız belki ama ev hala sizin olur. ama öyle bir durumda bondların kuponları büyük ihtimalle zaten yalan olur da anapara da allaha emanet olur.

yoksa açıkçası 2038 zaten var, 2045 falan da göz kırpıyor uzun süredir bana da. ben o günleri görmesem dahi oğlum görür hayrını diye düşünüyorum. yaş bende de kemal durumunda

8. Yaş 28, 2040 var. Tabi ki itfaya kadar taşımak önceliğim değil.

Sayfa 528/1000 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •