Sayfa 625/1000 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    "59 yasına giriyorum o yasta napayım donen parayı dedim.".........

Bu yaş konusuna katilmiyorum.Para asil yaslilikta lazim....elden ayaktan dusunce kimseye muhtac olmamak onemli....

Not: 67 yasindayim

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gençken bende öyle derdim yaşlanınca parayı napcaz zaten ölecez diyordum ama öyle olmuyor. Evladın sana 1-2 kere verse 3 sünde mırın kırın ediyor. Allah hiç bir ana babayı evladına muhtaç etmesin.

2.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Gençken bende öyle derdim yaşlanınca parayı napcaz zaten ölecez diyordum ama öyle olmuyor. Evladın sana 1-2 kere verse 3 sünde mırın kırın ediyor. Allah hiç bir ana babayı evladına muhtaç etmesin.
    anladığım siz en azından çocukları büyütmüş, ondan yırtmışsınız. bende yaş 56, çocuk yaş 6.. hem kendi hem onun geleceğini düşünmem lazım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,962
     Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    anladığım siz en azından çocukları büyütmüş, ondan yırtmışsınız. bende yaş 56, çocuk yaş 6.. hem kendi hem onun geleceğini düşünmem lazım
    Ben de gec evlendigime pismanim.
    Biraz yasayalim dedik ama bedeli herkes emekli olmusken cocugun hala egitimi vs. ile ugrasmak oluyor...
    25 de evlenmis 55 de en gec her seyi bitirmis olmak lazim imis.
    35 de evlenince 65 den once bitmez bu isler.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Biraz yasayalim dedik ama bedeli herkes emekli olmusken cocugun hala egitimi vs. ile ugrasmak oluyor...
    25 de evlenmis 55 de en gec her seyi bitirmis olmak lazim imis.
    35 de evlenince 65 den once bitmez bu isler.

Syg,
    Genç evlenmek güzel ama şimdi gençlerin okulu bitirip iş bulması en iyi ihtimal 25. 27-28 yasından önce hayat kurması çok zor. Şartlar ağırlaştı. Şimdiki aklım olsa daha erken evlenirdim

5. En iyisi cocuk yapmamak...Bundan sonraki nesil cocuk yapmaz büyük ihtimal. Batı avrupalı akıllı onu yapıyor şuan.

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    ..Şimdiki aklım olsa daha erken evlenirdim
    belli bir yaştan sonra hala çocuğun geleceği endişesini yaşıyor olmak belki biraz sıkıntı ama.. erken yaşta aile sorumluluğu alan, gençliğini yaşayamayıp geç yaşta saçma arayışlar içine düşen çok yaşıt arkadaşım var..

ben iyi ki geç evlendim diyenlerdenim. yıllarca canım ne isterse onu yaptım. yedim içtim gezdim s.çtım.. yorulunca kervana katıldım

7.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    En iyisi cocuk yapmamak...Bundan sonraki nesil cocuk yapmaz büyük ihtimal. Batı avrupalı akıllı onu yapıyor şuan.
    esas evlilik çocuk zaten bence.. ve zor zanaat.. miş. ama bir o kadar da güzel.

8. Bu eurobondlar da bizi baya yorucak sanki. Tepedeki adamın sağı solu belli değil.

Sayfa 625/1000 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •