Sayfa 69/1000 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 545 - 552 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1.  Alıntı Originally Posted by Matt1954 Yazıyı Oku
    Internet bankacalaginda sadece devlet eurobondlari var... 900 ile 1100 dolar arasi degisiyor. Ama banka eurobondlari yok
    İnanın bugün aradığım kişilerde dahil hepsinin söylediği tek şey bizde eurobondlar nominal değerle 1000$ satılıyor. Bastıra bastıra İşbanlası'nın kendi eurobondlarını sordum onlarda bana bastıra bastıra "bakın beyefendi burada yazdığına göre eurobondlar 1000$'lık satılıyor aksi birşey yazmıyor. Özel şirket eurobondları için ayrıca birşey belirtilmemiş o halde hepsinden 1000$ alınabilir. Hesabınızda bakiye olmadığı için şuanda size alım yapamıyoruz. Hesabınızda bakiye olmuş olsaydı size şuanda alabilirdik" şeklinde konuştular ben yakın zamanda tekrar arayıpdenemiş olacağım.

2.  Alıntı Originally Posted by Matt1954 Yazıyı Oku
    Internet bankacalaginda sadece devlet eurobondlari var... 900 ile 1100 dolar arasi degisiyor. Ama banka eurobondlari yok
    Şunuda sormuş olayım size Vakıfbank'ın 2028 tarihli eurobond kodu ve İş bankasının 2023 tarihli eurobondlarının kodları nerede yazıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by aaxxiinn Yazıyı Oku
    Şunu merak ediyorum. Türkiye'de ki halkbankası dışında ki bankalar caa2 seviyesini hak ediyor mu? Açık konuşmak gerekirse işbankası'nın o kadar kötü bir seviyeyi hakettiğini düşünmüyorum.
    Bunu bilmiyorum ancak ülkenin CDS'i ile rating kuruluşlarının notları birbirinden çok kopuk değil:

4. Is bankasinin 2023 tarihli eurobond kodu tabii ki is bankasi sitesinde yazıyor. ...Internette "eurobond is bankasi" yazın çıkan ilk linkde görebilirsiniz...vakıf da aynı şekildedir sanirum

5.  Alıntı Originally Posted by aaxxiinn Yazıyı Oku
    İnanın bugün aradığım kişilerde dahil hepsinin söylediği tek şey bizde eurobondlar nominal değerle 1000$ satılıyor. Bastıra bastıra İşbanlası'nın kendi eurobondlarını sordum onlarda bana bastıra bastıra "bakın beyefendi burada yazdığına göre eurobondlar 1000$'lık satılıyor aksi birşey yazmıyor. Özel şirket eurobondları için ayrıca birşey belirtilmemiş o halde hepsinden 1000$ alınabilir. Hesabınızda bakiye olmadığı için şuanda size alım yapamıyoruz. Hesabınızda bakiye olmuş olsaydı size şuanda alabilirdik" şeklinde konuştular ben yakın zamanda tekrar arayıpdenemiş olacağım.
    Isbankasinin sitesinde, telefon bankacaliginda ve internet bankacaliginda yer alan eurodondlarin icinde isbankasi yada ykb nin eurobond u yok... bankada olan tek liste bu benim bulabildigim... fiyat ve vadelerinden anladigim bunlarda devlet eurobondlari..

https://www.isbank.com.tr/TR/fiyatla.../eurobond.aspx

6.  Alıntı Originally Posted by aaxxiinn Yazıyı Oku
    Şunuda sormuş olayım size Vakıfbank'ın 2028 tarihli eurobond kodu ve İş bankasının 2023 tarihli eurobondlarının kodları nerede yazıyor.
    Vakifi bilmiyorum ama isbankasi 2023 un kodu : XS1003016018.. fiyay 71200 dolar di bugun..
    Min 142.400 dolar alinabiliyor...

7.  Alıntı Originally Posted by aaxxiinn Yazıyı Oku
    Butun kodlari linkte bulabilirsiniz...
    https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...45358202_1.pdf

8.  Alıntı Originally Posted by Matt1954 Yazıyı Oku
    Vakifi bilmiyorum ama isbankasi 2023 un kodu : XS1003016018.. fiyay 71200 dolar di bugun..
    Min 142.400 dolar alinabiliyor...
    Bu kodu okuyorum ama telefonda ki bay ve bayan kaç kişi ile görüştüysem hiçbiri o kodları bulamadılar en son kendileri 2023 vadeli eurobondu bana söyleyip başka bir kod okuyup bunu alabilirsiniz dediler.

Sayfa 69/1000 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •