Sayfa 836/1000 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

Sattiginizdaki MB kuru uzerinden direk vergi beyan var biliyorsunuz degil mi...

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Eurobond için konuşuruz ana başlık o değil mi zaten

olurda satma durumunda kalırsam hangisi avantajlı olur onu çözmeye çalışıyorum.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Merhaba, ben geldim ama orada beyan siniri diyelim 40bin siz 50bin gelir aldi iseniz aradaki 10bin den vergi verilir yazmissiniz ama
    Bizim bildigimiz beyan siniri gecince tum gelirimizi beyan etmemiz gerekiyor..
    Bir konuda bu beyan sisteminde paso kira gelirlerine atif var bizim gelir ile ilgili hic bir video filan yok bizi goz ardi mi edecekler yada sonra bir den mi cullanacaklar onu cozemedim...

riske girmeye gerek yok video su da var elbette

Alıntı Originally Posted by Epicurist Yazıyı Oku

Sn Servetbey, Sn shorts size linki attığı için ben atmıyorum.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

3.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Merhaba, ben geldim ama orada beyan siniri diyelim 40bin siz 50bin gelir aldi iseniz aradaki 10bin den vergi verilir yazmissiniz ama
    Bizim bildigimiz beyan siniri gecince tum gelirimizi beyan etmemiz gerekiyor..
    Bir konuda bu beyan sisteminde paso kira gelirlerine atif var bizim gelir ile ilgili hic bir video filan yok bizi goz ardi mi edecekler yada sonra bir den mi cullanacaklar onu cozemedim...

riske girmeye gerek yok video su da var elbette
    Bu söylediğinizi istisna için yazdım beyan sınırı için değil. İkisini aynı soruda karşılaştırdım. Oradaki soru-cevap kısmında da soru sorabilirsiniz.
    Saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yolladım sn mr.ozcan, psyco, turnike.
    Hocam ben de link rica etsem

5.  Alıntı Originally Posted by fezalii Yazıyı Oku
    Hocam ben de link rica etsem
    yolladım....

6. Bütün foruma selamlar hazine nin eurobondları nı vergide beyan ederken, mukellefe iradı saglayan kurumun vergi no suna ne yazıcaz bilen var mi

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yolladım sn mr.ozcan, psyco, turnike.
    Size zahmet linki bana da gönderebilir misiniz?

8. Arkadaşlar iyi akşamlar.. 2024 11.ay ve 2024 10.ay vadeli eurobond kağıtlarını inceliyorum.. Bugün Fiba dan ve Ziraat ten ikinci el fiyatlarını aldım karşılaltırdım ciddi fiyat farkları var.. Bir de İşbankası nın sayfasından baktım, en avantajlı fiyat orada.. Ayrıca Fiba vadesinden önce geri alımlarda çok acımasız ve menkulu başka bankaya göndermiyor.. Bu konuda uygun banka hangisidir sizce, en geç hafta başı almak istiyorum teşekkürler..

Sayfa 836/1000 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •