Sayfa 352/1000 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,956
    Bu verileri matriks'den aldim.. umarim isinize yarar..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Sulo Yazıyı Oku
    us900123cg37
    alış fıyatı 107 lerden 80 lere düşmüş acıl para lazım olsa satmak ıstesek cok zarar ettırır. Faiz oranıda dusuk degılmı 2-3 ay once yuzde 12 faizli eurobondlar var idi bir ara

3. geçen birisi petkim örneği verdi diye bugün bir tanesine bakayım dedim.

9 kuponla 84,8 nominalle tüpraş eurobondu da var oran cds en yüksek olduğu gün 82 kadar düşmüş dipnot olarak paylaşmak istedim peykimi bulamadım

4.  Alıntı Originally Posted by Epicurist Yazıyı Oku
    Swift göndermenin iki yöntemi var. Birisi normal gönderim bunda sizin bankanın muhabir bankası ya da göndereceğiniz bankanın muhabir bankası karşılıklı anlaşmalara göre para kesebiliyor. İkinci yöntem ise gönderen bankanın para içinden masraf almayın(benden alın) metodu bu durumda sizin bankaya 0-10 dolar maliyeti olabilir sizden isteyebilir ya da istemez.
    ilk defa duyuyorum. bu yöntemlerden birinin seçimini biz yapamıyoruz, bankadaki statümüze göre mi belirleniyor anlamadım?

5. Tuprasin bondun hangi bankanın sisteminde görebilir veye alabiliriz.
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    geçen birisi petkim örneği verdi diye bugün bir tanesine bakayım dedim.

9 kuponla 84,8 nominalle tüpraş eurobondu da var oran cds en yüksek olduğu gün 82 kadar düşmüş dipnot olarak paylaşmak istedim peykimi bulamadım
    MI 8 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    alış fıyatı 107 lerden 80 lere düşmüş acıl para lazım olsa satmak ıstesek cok zarar ettırır. Faiz oranıda dusuk degılmı 2-3 ay once yuzde 12 faizli eurobondlar var idi bir ara
    devlet/özel sektör tl tahvili olmasın o bahsettikleriniz? 2-3 ay önceyi geçin son 1,5 yıldır eurobondlarda döviz bazında %12 "getirili" bir kağıt görmedim ben. öncesinde olduğunda da sanmıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Sulo Yazıyı Oku
    Evet AT75 yoktu oysa cuma günü bakıp almamıştım, biraz daha düşüneyim haftasonu demiştim
    Ne özelliği var 14 şubat 2034 eurobondunun sizce vade süresi uzun diye mi cezbedici? Moda terimle, ayırıcı tanı ne?

8. Herkese iyi sabahlar , bir sorum var, yardimci olabilirseniz sevinirim. Gecen hafta qnb finans yatirim calisanindan aldigim bilgiye gore devlet eurobond icin giris rakami 100 bin dolar ,ozel sektor eurobondlari icin giris rakami 200 bin dolardi. Bu hafta devlet eurobondlarininda giris rakamini 200 bin dolara cektiler. Banka hazinesinin karariymis. Sizin calistiginiz kurumlarda durum nedir acaba, tesekkurler.

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 352/1000 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •