Sayfa 237/1000 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Başlıktan eski iki yazımdan alıntı yapacağım, biraz ağzınızın suyu aksın:

tarih 31-08-2018:

tarih 03-04-2019:

şimdi de bugüne bakalım, yani tarih 08-11-2019:
    Yukarıdaki 2030-2041 arası vadeli eurobondların faizleri %6.3-6.8 arasında.

Yani geçen yıl ağustosa göre faizler iki puan, bu nisana göre bir puan düşmüş.
    Ülke içinde bizim içinde iyi sadece amerikan tahvillerinin yükselmesi iyi değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2. eurobondun sonunda riskli olup olmadigin ben anlamadim. ve acaba kisa vade icin uygunmu?

3.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    eurobondun sonunda riskli olup olmadigin ben anlamadim. ve acaba kisa vade icin uygunmu?
    "TC devletinin temerrüde düşmesi kadar" riski var. Bunu da CDS den takip edebilirsiniz.
    Nil Satis Nisi Optimum

Benim MT ler hic bu gibi durumlari bana haber vermiyorlar
    Elbette onlar vadeli de durmam ile nasilsa performanslarini garanti edip duruyorlar

Ama ilgi alaka isterim ben...

Alıntı Originally Posted by Epicurist Yazıyı Oku
    Garantini benzer bir fonu var : https://www.garantiportfoy.com.tr/gp...erbest-fonlar/

Vergilendirme kısmındaki açıklama:
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

ufak ufak faiz oranlari yukseliyor, uzun vadede tekrar yuzde 7ye geliyoruz
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

6. Merhaba ;

Buradaki arkadaşlara bir sorum olacak ing bank kullanıyorum . işbankasının internet sitesinde 1035 dolar olan eurobond ingde 1031 dolar . 4 dolar ucuz olması pek önemli değil ama bu eurobondların saklama koşulları nedir ? hisse senetlerinde olduğu gibi takasbank tarzı bir yerdemi duruyor ? Devletin bankasından almakla pek güvenilir olmayan bir bankadan almak arasında bir fark olurmu saklama açısından .

7.  Alıntı Originally Posted by halil82ist Yazıyı Oku
    Merhaba ;

Buradaki arkadaşlara bir sorum olacak ing bank kullanıyorum . işbankasının internet sitesinde 1035 dolar olan eurobond ingde 1031 dolar . 4 dolar ucuz olması pek önemli değil ama bu eurobondların saklama koşulları nedir ? hisse senetlerinde olduğu gibi takasbank tarzı bir yerdemi duruyor ? Devletin bankasından almakla pek güvenilir olmayan bir bankadan almak arasında bir fark olurmu saklama açısından .
    yurtdışında euroclear adlı bir kuruluşta saklanıyor, takasbank gibi. bankaya birşey olursa sizin bonolara birşey olmaz.

8. İş portföy eurobond ağırlık fon bir yılda %25 getirmiş görünüyor. Bu yıl içinde benzer bir oran söz konusu olabilir mi? Faiz ve csd düşüşleri eurobondu nasıl etkiler. Bu tür fonlarda bu konjonktürde alım tavsiye ediyor musunuz

Sayfa 237/1000 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •