Sayfa 218/1000 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1030 usd olan eurobond su anda 1014 e kadar indi.. 2023 kagidi.....
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

2. Kamu kurumlarında açık kaynak ürün kullanmamanın cezasını çekececeğiz yakında!

TRUMP yaptırım kararlarını açıkladı!

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Amerikan firması Adobe, Paralı ya da Parasız Tüm Venezüela Hesaplarını İptal Etti!!!

Kaynak: https://turk-internet.com/adobe-para...ni-iptal-etti/

Merhaba arkadaslar, siteye yeni uye oldum fakat yaklasik 8 aydir eurobond yatirimi yapiyorum. Elimde farkli vadelerde 5 tane eurobond var ve firsat buldukca eklemeye devam etmek istiyorum. Sizde eurobondun kabul edilebilir minimum bilesik getirisi ve maksimum durasyonu ne olmalidir? Ben mumkun oldukca %7 nin altinda eurobond almamaya calisiyorum.
    Herkesin risk ve getiri anlayisi farklidir tabii ki fakat birkac yorum duymak iyi olurdu bu konu hakkinda. Tesekkurler..
    Varlık aktiflerle gelir. Yoksul para için çalışır, zengin ise parayı kendisi için çalıştırır.

4.  Alıntı Originally Posted by Bay Tutumlu Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaslar, siteye yeni uye oldum fakat yaklasik 8 aydir eurobond yatirimi yapiyorum. Elimde farkli vadelerde 5 tane eurobond var ve firsat buldukca eklemeye devam etmek istiyorum. Sizde eurobondun kabul edilebilir minimum bilesik getirisi ve maksimum durasyonu ne olmalidir? Ben mumkun oldukca %7 nin altinda eurobond almamaya calisiyorum.
    Herkesin risk ve getiri anlayisi farklidir tabii ki fakat birkac yorum duymak iyi olurdu bu konu hakkinda. Tesekkurler..
    Merhabalar, ben de sizin gibiyim, altı farklı eurobondum var, yaklaşık eşit ağırlıkta ve yılda oniki kupon ödemesi alıyorum. İlk eurobondumu geçen yıl aralıkta aldım, sonuncuyu da bugün. Ortalama faizleri şu an %7.3. Beyanname sınırı altında kaldığım için vergi de yok ve gayet memnunum yatırımımdan.

5. Daha fazla bekleyemedim ve bugün 2038 vadeli eurobonddan 1015.7 dolardan aldım (7.18 basit faiz).
    2029 vadeli olanda da gözüm var, faizler biraz daha yükselirse ondan da ekleme yapacağım.

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Merhabalar, ben de sizin gibiyim, altı farklı eurobondum var, yaklaşık eşit ağırlıkta ve yılda oniki kupon ödemesi alıyorum. İlk eurobondumu geçen yıl aralıkta aldım, sonuncuyu da bugün. Ortalama faizleri şu an %7.3. Beyanname sınırı altında kaldığım için vergi de yok ve gayet memnunum yatırımımdan.
    Benim de amacim yaptiginizi yapmak. Henuz yeterli buyukluge ulasamadim ve duzenli olarak almayi dusunuyorum. Beyanname sinirinin altinda kalmak onemli, ayda 500 usd kupon alsam yeter
    Varlık aktiflerle gelir. Yoksul para için çalışır, zengin ise parayı kendisi için çalıştırır.

7.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    beyan limitini aşsanız dahi gelir vergisi 94. madde 7/a bendine göre 0% tevkifata tabi tutulur...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,966
     Alıntı Originally Posted by erinc Yazıyı Oku
    beyan limitini aşsanız dahi gelir vergisi 94. madde 7/a bendine göre 0% tevkifata tabi tutulur...
    Stopaj yok zaten beyanname var sadece limiti asarsa.
    Ince konu herhangi bir nedenle beyanname veren limiti assa da asmasa da eurobond gelirlerini de beyannameye eklemek zorunda.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 218/1000 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •