Sayfa 325/1000 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1. ziraat bankası eurobond olarak ihraç edilen kira sertifikası da satıyor. bunlar da kupon veriyor mu? sitesinde veya başka bi yerde bu tip bir bilgi göremedim. alış fiyatı da 90 dolar diyor mesela, itfa zamanı gelince 100 dolar olarak mı ödeme yapacak yine eurobond gibi?
    https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bir...-sertifikalari
    Kira_Sertifikaları___Yatırım___Bireysel___Ziraat_Bankası.jpg
    https://tr.investing.com/rates-bonds....489-25nov2024

teşekkürler

edit:
    XS1586385178 için mesela
    http://cbonds.com/emissions/issue/307539 burada verdiğini ifade ediyor sanki. Sukuk olarak işaretli sadece.

65+ lar saglik ocagina gidip catir catir ilac yazdiriyo dostum
    devlette kurumlar arasi data bile islemiyo ki
    ben devlet olsam oyle bir data gorsem bam diye ceza cakarim yasliya sokaga cikip ilac yazdirdi diye
    su anda yakini uzerinden kendi adina ilac yazdirma imkani var ama
    yaslilar catir catir saglik ocagina gelip ilac yazdiriyo, dikersin saglik ocagi kapisina bir kolluk kuvveti memuru, trafikten toplanmayan vergileri toplar devlet adina ceza yollu

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Konu dışı olacak ama 65 yaş sokağa çıkma yasağı var. Bu yasak 30 nisana kadar kalkmaz ise beyannamesini nasıl verecek.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

3. Saatler azaldı şubeler azaldı .

İçeriden numara da alınmadığı için özel bankacılığım diyemiyorsun .

CDS 600 e dayanmışken yine kısmet olmadı almak

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,808
     Alıntı Originally Posted by mfy94 Yazıyı Oku
    Ufakta olsa döviz geliri olsun diye konuya bakıyordum, her şeyi anlamak amacıyla 1. sayfadan okumaya başladım 40 sayfa bana yetti uzaya roket fırlatsak daha kolay bazı yerlerde öyle hesaplar var ki aman aman yatırım değil matematik problemi çok farklı değişkenler var tam öğrendim diyorsun yeni bir şey çıkıyor insanın karşısına.

Burada sorulan aynı sorulara üşenmeden cevap veren bütün arkadaşlara teşekkürler... 300 sayfa okumak ve kafamızdaki soruların cevabını bulmak gerçekten karmaşık ama hiç bir araştırma yapmadan da gelen kolaycı insanlarda var ne yazık ki....
    Aynen.
    Ayni soruya defalarca cevap vermek hic hos degil.
    En cok sorulan sorulara bir yerde cevaplari kayit edip kopyala yapistir yapmak lazim.
    Syg,

5.  Alıntı Originally Posted by mfy94 Yazıyı Oku
    Ufakta olsa döviz geliri olsun diye konuya bakıyordum, her şeyi anlamak amacıyla 1. sayfadan okumaya başladım 40 sayfa bana yetti uzaya roket fırlatsak daha kolay bazı yerlerde öyle hesaplar var ki aman aman yatırım değil matematik problemi çok farklı değişkenler var tam öğrendim diyorsun yeni bir şey çıkıyor insanın karşısına.

Burada sorulan aynı sorulara üşenmeden cevap veren bütün arkadaşlara teşekkürler... 300 sayfa okumak ve kafamızdaki soruların cevabını bulmak gerçekten karmaşık ama hiç bir araştırma yapmadan da gelen kolaycı insanlarda var ne yazık ki....
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Aynen.
    Ayni soruya defalarca cevap vermek hic hos degil.
    En cok sorulan sorulara bir yerde cevaplari kayit edip kopyala yapistir yapmak lazim.
    Syg,
    Yatırım yaptığımız eurobondların izahnameleri en az 600 sayfa olunca buraları okumak alıştırma yapmak gibi geliyor
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6. Geçen gün paylaştığım grafiğin (bugün hariç) güncellenmiş şekli:

Fed mavi, yeşil, pembeyi alıyor, turuncuyu almıyor.

Online bankacilik yok mu sizde...
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Saatler azaldı şubeler azaldı .
    İçeriden numara da alınmadığı için özel bankacılığım diyemiyorsun .
    CDS 600 e dayanmışken yine kısmet olmadı almak
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

8.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Online bankacilik yok mu sizde...
    Var olmasına varda hesaba parayı nasıl koyacağız şubeye gitmeden peki

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Sayfa 325/1000 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •