Sayfa 420/1000 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

Gunumuza gore 40+ yil omur bictiniz mi kendinize hele ki virus lu dunyamizda...

Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    bende bu nedenle 2023-2028 arası bir yelpaze oluşturuyorum, ama bir kaç tane de 2040 civarı shoot atabilirim.
    Altın bazlı eurobondlar olsa 2060 bile düşünürüm
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,956
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Yanlış biliyorsam düzeltin. Petrol krizi sonrasında paul volker denen adam enflasyonun üstüne füze atmak için yapmıştı bunu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cok dogru..

Efsane Fed baskani idi..

Sonra 1982 yazinda bir faiz indirimi basladi ve borsalar 8 sene uctular..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Şimdi buradakilere 30 gün boyunca dolara yıllık %7.12 faiz alabilecekleri bir seçenek olduğunu söylesem acaba Eurobond çok saçma kalır mı? 90 gün bağlarsanız da % 7.33. Tabii bunu bilen biliyordur. Bir arkadaşım (bir arkadaşım ekolü) buraya bayağı bir para bağlamış. Ben onun yalancısıyım
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Gunumuza gore 40+ yil omur bictiniz mi kendinize hele ki virus lu dunyamizda...

onu Allah bilir sn Servetbey

SGK sitesinde bana derki 2052 tarihinde emekli olabilirsiniz, çalışmayı da bırakalım mı virüs var diye

5.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Şimdi buradakilere 30 gün boyunca dolara yıllık %7.12 faiz alabilecekleri bir seçenek olduğunu söylesem acaba Eurobond çok saçma kalır mı? 90 gün bağlarsanız da % 7.33. Tabii bunu bilen biliyordur. Bir arkadaşım (bir arkadaşım ekolü) buraya bayağı bir para bağlamış. Ben onun yalancısıyım
    Kripto para işini de girersek ardından ponzi finansman seçenekleri aramaya başlarız.
    Sanırım bu dediğiniz faizin sonradan ortaya çıkan zımnı kredi kartı ya da para transferi vb. masrafları vardı diye hatırlıyorum.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Kripto para işini de girersek ardından ponzi finansman seçenekleri aramaya başlarız.
    Sanırım bu dediğiniz faizin sonradan ortaya çıkan zımnı kredi kartı ya da para transferi vb. masrafları vardı diye hatırlıyorum.
    Valla benim de hiç tasvip etmediğim önermediğim USDT opsiyonu. Ne gerek var yani...
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

7.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    3-5 bin us dolar sizin icin buyuk ama eurobond piyasasi icin goz ardina konulacak bi rakamdir.
    Burada 100bin usd lik yatirimlar bile onemsiz unutmayin.
    Teşekkürler servetbey.

3-5 bin dolar henüz erken demek ki.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Merhaba Herkese,
    Konudaki ilk mesajım fakat hemen hemen tüm konuyu okudum diyebilirim. Akabinde de bir miktar eurobond alımı yapmıştım bir kaç ay önce. Beyanname ile ilgili ufak bir sorum olacaktı.

Diyelimki elimde kupon faizi olarak yıllık getirisi 49000 tl yi geçmeyen bir portfoy var. Bu yıl bir miktar eurobondu vadesinden önce satmak istedim ki bu durumda sattığım kısımda kardaysam beyanname vermem gerekir.

Şimdi bu sattığım kısım için verdiğim beyannameye bu yılki kupon gelirleri de girer mi? Normalde kupon gelirleri 49000 tl nin altında olduğu için beyannameden muaf ama, eğer hazır bir beyanname veriyorsak devlet kupon gelirlerini de göstermemizi ister mi? Yoksa sadece sattığım kısımdaki karı mı göstermeliyim. Teşekkürler

Sayfa 420/1000 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •