Special Days Image
Sayfa 326/1000 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,050
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Var olmasına varda hesaba parayı nasıl koyacağız şubeye gitmeden peki

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    CDS'ler bize altın tepside sunuyor eurobondları.
    Dolar maliyetim düşük olduğundan , ortalama maliyetimi yukarı artırma adına yatırım yapacağım sanırım.
    %7,5 dolar faizine daha fazla kayıtsız kalamam
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

2. Dunku cds degeri
    583,83 +43,27 +8,00%

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

3. yuksek CDS, eurobond getirileri icin cekici ama ima ettigi batma/geri odeyememe riskinden korkan bir terk ben varim sanirim forumda..
    ---------------
    Paylaştıklarım bildiğimi düşündüklerim ve fikirlerimdir. Hiç bir paylaşımım yatırım tavsiyesi değildir. Saygılarımla

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,050
     Alıntı Originally Posted by kirk7 Yazıyı Oku
    yuksek CDS, eurobond getirileri icin cekici ama ima ettigi batma/geri odeyememe riskinden korkan bir terk ben varim sanirim forumda..
    Gerekirse "Para basar" Dolara çevirir. yine öder ki bildiğim kadarıyla , bir kısmını TL tahvillerden gelen parayı dolara çevirip ödüyorlar şuan..
    Son düzenleme : Trade Shark; 02-04-2020 saat: 10:54.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Isbankasinda pek eurobond cesidi bulunmuyor bu gunlerde maalesef.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    imza yok.

6.  Alıntı Originally Posted by kirk7 Yazıyı Oku
    yuksek CDS, eurobond getirileri icin cekici ama ima ettigi batma/geri odeyememe riskinden korkan bir terk ben varim sanirim forumda..
    Beni de ekleyin, üstüne ödediği değerin satın alma gücünün düșme riski. Hep nominal faiz üzerinden bakıyoruz, oysa Türkler olarak nominal/reel farkını hep yaşadık.

Saygılar.
    Saygılar.

7. Bileşik faiz mucizesi

'' Bileşik faiz mucizesi ; faizi ödeyenin , ödeme kapasitesi kadardır ''
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Daha önceden TEB'den Eurobond alan oldu mu ?

Normalde Garanti'den alıyodum ama almak istediğim bond orada satışta olmadığından TEB'den aldım ancak "06/04'te hesaptan çekilecektir" dedi. Garanti'de böyle bi' şey yoktu direkt aynı anda alışı yapıyodu. Normal mi bu ?

Sayfa 326/1000 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •