Sayfa 210/637 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 5090 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: ...:::Beyaz Yaka için Yatırım Koçluğu...:::

1.  Alıntı Originally Posted by ALCE Yazıyı Oku
    Şimdilik yeni başladım. Miktarlar küçük olunca binde 2 çok rahatsız edici değil.
    Zamanla daha avantajlı olanı seçerim.
    Vakıfbank ın oranları nasıl acaba. Cep bankacılığım İş ve Vakıfbankda var.
    Vakıfbank da 1000 de 2.ben ziraatte de açtım o 1000 de 1 ama hiç kullanışlı değil.vakıf daha iyi cep uygulaması açısından canlı veri de var 10 hisse için.Trader değilsen çok gerek yok portfoy büyürse bakarız artık

2.  Alıntı Originally Posted by mesaka Yazıyı Oku
    Vakıfbank da 1000 de 2.ben ziraatte de açtım o 1000 de 1 ama hiç kullanışlı değil.vakıf daha iyi cep uygulaması açısından canlı veri de var 10 hisse için.Trader değilsen çok gerek yok portfoy büyürse bakarız artık
    1 lira olayı çok saçma vakifbankda öyle bi sinir yok istersen 1 liralık hisse al 1000 de 2

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
    Hisse.net Haftalık Hisse Yarışması kurallara uygun 3 hisse seçip katılın 1 hafta yarışalım.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...37#post1331037

4.  Alıntı Originally Posted by ALCE Yazıyı Oku
    Şimdilik yeni başladım. Miktarlar küçük olunca binde 2 çok rahatsız edici değil.
    Zamanla daha avantajlı olanı seçerim.
    Vakıfbank ın oranları nasıl acaba. Cep bankacılığım İş ve Vakıfbankda var.
    Trade ile işiniz olmuyorsa ,
    Ben de ziraat yatırım var
    Komisyon binde 1,5 onun dışında bir ücret yok.

Eft ücretli 10 bin tl de 50kuruş

Tek sıkıntı: başka bankadan maaş alıyorum yatırım hesabına para aktarması 1.5 saati buluyor. Belki takasbankın normal süreci budur...
    YTD

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Trade ile işiniz olmuyorsa ,
    Ben de ziraat yatırım var
    Komisyon binde 1,5 onun dışında bir ücret yok.

Eft ücretli 10 bin tl de 50kuruş

Tek sıkıntı: başka bankadan maaş alıyorum yatırım hesabına para aktarması 1.5 saati buluyor. Belki takasbankın normal süreci budur...
    YTD

Bende Ziraat Yatırım kullanıyorum Para transferinde sizin izlediğiniz yol hangisi tam olarak bilmiyorum ama tahminim Takasbank üzerinden. Ben ziraat hesabıma gönderiyorum oradan "Ziraat Yatırım" başlığından portföyüme virmanlıyorum. 10 dakika falan sürüyor o da Eft süresi zaten.

6. Bende düzenli sasa Parsan Petkm karel tuclk Asuzu biriktiriyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by rockclimber Yazıyı Oku
    Bende Ziraat Yatırım kullanıyorum Para transferinde sizin izlediğiniz yol hangisi tam olarak bilmiyorum ama tahminim Takasbank üzerinden. Ben ziraat hesabıma gönderiyorum oradan "Ziraat Yatırım" başlığından portföyüme virmanlıyorum. 10 dakika falan sürüyor o da Eft süresi zaten.
    Ben ziraat banka hesabımı kapatmıştım yatırım hesabını açtıktan sonra aynen takasbank üzerinden gidiyor.. Sizin yaptığınız gibi yaparken 5 dakikaydı

Sarkuysan /Parsan /Brisa /Marshall /Kent ... Benim beşli de bunlar. Tabiki yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ve yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 210/637 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •