Sayfa 264/637 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon
Arama sonucu : 5090 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: ...:::Beyaz Yaka için Yatırım Koçluğu...:::

1. Arkadaşlar B.E.S. de yatırımlarınızı yönlendirirken fonlara yatırım yaparsınız.
    Yukarıda örnekte %153 getiren fon hangisi buna bakmak gerekir. Fonlarla ilgili ayrıntılı bilgiyi TEFAS sitesinden bulabilirsiniz.
    9,5 yıl sonunda B.E.S. den çıktım (getirim %35 idi)..Saygılar.

2. Gerçekten katma değeri yüksek bir başlık, çok yeni katıldım ama geriye dönük okumaya çalıştım. Faydalı bilgiler paylaşılmış.

Ben de yeni bir blogger olarak kendimce yazılarla ilgilenenlere faydalı olmaya çalışıyorum. Bu forumdan da kendi adıma yeni fikirler edindim.

Araba Almak Mantıklı mı diye bir yazı hazırladım, eğer ilginizi çekerse şu linkten okuyabilirsiniz:

http://www.mrmilyoner.com/araba-almak-mantikli-mi/

Teşekkürler.

3. Selamlar,
    Yıl sonunda yatırım hesabı bakım ücreti diye 45 lira aldılar. Yılda iki kere tahsil edilecekmiş.
    Açıkçası bu parayı bankaya vermeyi hiç istemiyorum.
    Sizin bu konuda öneriniz var mı?

4.  Alıntı Originally Posted by ondrgsh Yazıyı Oku
    Arkadaşlar B.E.S. de yatırımlarınızı yönlendirirken fonlara yatırım yaparsınız.
    Yukarıda örnekte %153 getiren fon hangisi buna bakmak gerekir. Fonlarla ilgili ayrıntılı bilgiyi TEFAS sitesinden bulabilirsiniz.
    9,5 yıl sonunda B.E.S. den çıktım (getirim %35 idi)..Saygılar.
    Tabloda verilen rakamın tek bir fon olduğunu sanmam. Ülkedeki tüm BES’lerin ortalama verimini gösteriyor. Yani %250 yapanda %50 yapanda bu hesabın içindedir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,066
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by cigulinin hayaleti Yazıyı Oku
    Selamlar,
    Yıl sonunda yatırım hesabı bakım ücreti diye 45 lira aldılar. Yılda iki kere tahsil edilecekmiş.
    Açıkçası bu parayı bankaya vermeyi hiç istemiyorum.
    Sizin bu konuda öneriniz var mı?
    Merhaba,
    Aracı kurum kullanın. 0 TL verirsiniz. uzun vade içinse hesabınız hisselerinizi MKK'dan blokeleyin.Güvenlik için.
    Syg.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    Her zaman kaplumbağa kazanır.

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

8. Huzurla temettü bekleyebiliyor muyuz testi

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 264/637 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •