Sayfa 601/637 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611 ... SonSon
Arama sonucu : 5090 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: ...:::Beyaz Yaka için Yatırım Koçluğu...:::

1.  Alıntı Originally Posted by reaktif Yazıyı Oku
    Sn.Cautionary selamlar,
    Forumun ve topicin sessiz takipçilerinden biri olarak kendimin ve eşimin bes fonlarını 145 TL den gram altına çevirmiştim, bunda etkiniz olmuştu,siteminiz üzerine yazmayı uygun gördüm, şu aşamada fonların yarısını Bist30 fonuna kaydırmayı planlıyorum,bu adım için sizce erkenmidir, teşekkürler.
    hocam marifet iltifata tabidir derler...iltifat istemem, ama en azından yazdığımız yazıların birilerinin işine yaradığını bilmek isterim şahsen..sevindim..umarım sizin gibi başka arkadaşlar da vardır..bir de oğuz kaldıraçlı işlem yapmış, faydasını görmüştü..faydalanan varsa motive olur yazmaya devan ederiz, yoksa analamı yok.

bu arada, tabii ki yatırım tavsiyesi yapmıyoruz...görüşlerimizi paylaşıyoruz...aldığınız kararlar neticesinde başarı da başarısızlıkta size ait.

şahsen u-30 fonuna geçiş için erken olduğünu düşünüyorum...ama yanılıyor da olabilirim...son karar size ait tabii ki.

2. Sayın Cautionary,

Ben de görüşlerinizden olumlu faydalandım. İlk söylediğinizde BES fonlarımı altına çevirdim. Sonrasında da mevcut olan altın hesabıma eklemeler yaptım. Borsada da biraz şansım sayesinde güzel bir yerden satıp tekrar altına aldım.

Teşekkür ederim.

3. Hemen hemen bu topic takibime girdiğinden beri yani yaklaşık 8-9 aydır 2x altın ve x hisse şeklinde alım yapıyorum.ilk altın alımım 142 den idi. burada yapılan yorumlar ve öngörüler için teşekkürler.Ama hedeflediğim altının daha 5 te birini bile alamdığım için çok erken bi yükseliş oldu.bu biraz can sıkıcı.

4.  Alıntı Originally Posted by Carrah Yazıyı Oku
    Hemen hemen bu topic takibime girdiğinden beri yani yaklaşık 8-9 aydır 2x altın ve x hisse şeklinde alım yapıyorum.ilk altın alımım 142 den idi. burada yapılan yorumlar ve öngörüler için teşekkürler.Ama hedeflediğim altının daha 5 te birini bile alamdığım için çok erken bi yükseliş oldu.bu biraz can sıkıcı.
    demek ki neymiş..portföy riskini dengelemek için çok güzel seviyelerden gram altın da alınmış...belki de bu düşüşte portföy artıda kalmayı bile becermiştir.

yani bu başlıktakiler uzun vadeli portföy yaparken sadece hisse almıyorlar...bir sürü enstrüman var dengeli bir portföy için.

...:::Beyaz Yaka için Yatırım Koçluğu...:::

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    demek ki neymiş..portföy riskini dengelemek için çok güzel seviyelerden gram altın da alınmış...belki de bu düşüşte portföy artıda kalmayı bile becermiştir.

yani bu başlıktakiler uzun vadeli portföy yaparken sadece hisse almıyorlar...bir sürü enstrüman var dengeli bir portföy için.
    Ben zengin olmak istemiyorum. Enflasyon üzeri makul getiri arıyorum. Bu nedenle dengeli portföy şart.
    Bu forumda hissenin daha öne çıkmasını diğerlerine göre daha yüksek getiri potansiyeli sunmasına bağlıyorum.
    Toparlarsak bence başlık hedefine doğru ilerliyor. Katkıda bulunan herkese teşekkürler.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : Egeli; 23-05-2018 saat: 18:44.
    O egeli ben değilim

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    hatay
    Gönderi
    500
    Yutub da video izliyor musunuz. Ben izledikçe dehşete düşüyorum.
    Mesela bu;
    https://youtu.be/s4FnKFz0zHc

"ayı: baskın basanındır. boğa: ava giden avlanır." saygı ve sevgilerimle

7.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ben zengin olmak istemiyorum. Enflasyon üzeri makul getiri arıyorum. Bu nedenle dengeli portföy şart.
    Bu forumda hissenin daha öne çıkmasını diğerlerine göre daha yüksek getiri potansiyeli sunmasına bağlıyorum.
    Toparlarsak bence başlık hedefine doğru ilerliyor. Katkıda bulunan herkese teşekkürler.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İşte budur...ne diyoruz hep..hedef enflasyon+%10 getiri...uzun vadede emeklilik için yeterlidir bu getiri...makul bir tasarruf oranı ve bu getiri ile hedefe ulaşılabilir.

uçtu, kaçtı, yerin dibine girdi vsvs...borsayı ya da finansal piyasaları oyun gibi gören, ve yatırımı "oyun" zannedenlerin anlayamayacağı nokta budur.

8. Sayın Cautionary, ben de altın konusundaki paylaşımınızdan sonra BES fonumu altına çevirdim ve biraz da gram altın aldım.
    Kafamda borsada yatırım yapma fikrinin oluşmasıyla bu topiği hatta forumu keşfettim. Sessiz sedasız her gün takip ediyorum. Daha önce hiç borsada bulunmamış biri olarak bu topikte paylaşılan değerli görüşler benim için çok kıymetli. Başta Sn Dudu ve Sn Cautionary olmak üzere bilgi ve tecrübelerini paylaşan herkese teşekkür derim.

Sayfa 601/637 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •