Sayfa 459/637 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon
Arama sonucu : 5090 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: ...:::Beyaz Yaka için Yatırım Koçluğu...:::

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,032
     Alıntı Originally Posted by syılmaz Yazıyı Oku
    Yılbaşı civarlarında alınmış 7 tl maliyetli Hektaş'ım vardı, geçenlerde 10.30'dan sattım ve aşağıda tekrar alırım dedim, hasbelkader hayatımda ilk defa başardım. 8.95'ten geri aldım. Şimdi de 11.30'dan satışı girdim, %60'ı öğleden önce satıldı, kalanda 2. seansta satılır umarım.

Ben Sasa ve Hektaş'ta teşvik paketi spekülasyonu ile balon oluşturulduğunu düşünüyorum. Özellikle de Sasa'da. Hektaş düşse dahi tekrar alır mıyım emin değilim artık.

Tabi düşmeyebilir, yanılıyor olabilirim, uçup gitmeye devam edebilir. Herhangi bir veriye dayanmadan, his ile hareket ediyorum. 6. hissime güvenerek iş yapmayın.
    Bende 5 yildir Hekts var, beklentileri kuvvetli bir sirket.
    Yeni is kollarinin onumuzdeki donem ciro ve kara kuvvetli etki etmesini bekliyorum.
    Bu sene temettu vermemesi de belki de cok kisa bir zaman sonra tohum sektorunde bir satin almanin olabilecegini dusunduruyor.
    Fiyat olarak su andaki fiyati kisa vadede belli bir risk icerebilir ancak uzun vadece cok cok iyi bir getirisi olacagini dusunuyorum
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,032
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Yatırım hesabı şifresini ele geçirenler için dedim ağabey, yani ben sana vereyim İşcep şifremi, hisselerimde bloke varsa satamazsın ama Mkk şifremi de bilirsen blokeyi çözüp satarsın, hesabımdan da Man adasına eft yaparsın falan. Yani çifte güvenlik olsun diye dedim.
    Ben Man adasina yapmam Uruguay'a yaparim.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben Man adasina yapmam Uruguay'a yaparim.
    Syg,
    abi brisayı ne karar verdin? bizimle de paylaşabilir misin?

bence hala biriktirmek için uygun. en azından köşede 3-5 tutulmalı diyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Yeni is kollarinin onumuzdeki donem ciro ve kara kuvvetli etki etmesini bekliyorum.
    Bu sene temettu vermemesi de belki de cok kisa bir zaman sonra tohum sektorunde bir satin almanin olabilecegini dusunduruyor.
    Fiyat olarak su andaki fiyati kisa vadede belli bir risk icerebilir ancak uzun vadece cok cok iyi bir getirisi olacagini dusunuyorum
    Syg,
    Hektaş'ın logaritmik tabandaki uzun dönem grafiği.

2009-2016 yılları içinde bir trend izlerken 2016 yılından itibaren bir kırılım var. Bu trend devam eder mi ben bilmiyorum, daha önce sorduğum sorunun cevabını bulursak bunun da cevabını bulabiliriz belki.

Yatırım tavsiyesi içermemektedir.

5. Sn. Dudu elimde yünsa adel karel ve sasa var. Bunların 2 yılda geleceğini nasıl görüyorsunuz? Saygılarımla

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bu Hekts'in grafik pahali mahali gidiyor.
    Bu durum bana unlu yatirimci ve yasam feylezofu Halil Buhur'un su unlu ozdeyisini hatirlatti.
    "Giden kagit gitmeye duran kagit durmaya devam eder."
    2018 basinda Hekts ve Brisa ikisi de 7.00 TL. idi.
    Birisi durmaya digeri ise gitmeye devam ediyor.
    2021 basinda Allah izin verirse bakacagiz 3 yilda kim ne kadar prim yapmis @Cauti.
    Syg,
    İnsallah Brisa bizi ucuracak ... sabreden kazanir...Ytd..

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Syg,
    Satınalma yaparsa şapa oturabilirim tabi.

Kendisi sıfırdan yatırım yapayım dese, fabrika kurdu faaliyete geçti bilançoya yansıdı en az 2 sene, şu an f/k 17'yi geçti, karını %100 bile arttırsa f/k'sı ancak normal seviyelere geliyor.

Bilmiyorum, bakalım. Zaman gösterecek, belki fırsat olursa bende tekrar giriş yaparım.

Ama f/k 7-8 aralığında hem taş gibi sağlam hem yatırımları devam eden/meyvelerini yeni verecek olan; soda, tüpraş, petkim gibi şirketler varken, f/k 17-18'lerde yüklü alım yapmam çok çok zor.

8.  Alıntı Originally Posted by syılmaz Yazıyı Oku
    Satınalma yaparsa şapa oturabilirim tabi.

Kendisi sıfırdan yatırım yapayım dese, fabrika kurdu faaliyete geçti bilançoya yansıdı en az 2 sene, şu an f/k 17'yi geçti, karını %100 bile arttırsa f/k'sı ancak normal seviyelere geliyor.

Bilmiyorum, bakalım. Zaman gösterecek, belki fırsat olursa bende tekrar giriş yaparım.

Ama f/k 7-8 aralığında hem taş gibi sağlam hem yatırımları devam eden/meyvelerini yeni verecek olan; soda, tüpraş, petkim gibi şirketler varken, f/k 17-18'lerde yüklü alım yapmam çok çok zor.
    Burada referans almamız gereken tarihi F/K ortalaması değil mi?

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 459/637 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •