Sayfa 230/637 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 5090 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: ...:::Beyaz Yaka için Yatırım Koçluğu...:::

1.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Sn cautionary erken emekli olmuşsunuz ne kadar güzel. .birikiminizi yapmissiniz. .herhalde çalışma hayatında hesabınızı bilerek ya TL biriktirdiniz. .yada gayremenkuller aldınız hem yüksek emekli maasina hemde kira gelirine sahipsiniz. Çünkü bes yeni sayılan bir sistem .artı 56 olmadan emekli olunmuyor ..altın deseniz iratı yok..hisse zaten yok )

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yasal emeklilik 57 yaşında...erken emekli demek için daha önce emekli gibi yaşamaya başlamak lazım...40-50 arası ideal erken emeklilik için...şu an 40 yaşındayım ben de.

Çok varlıklı sayılmam, ama lüks de yaşamıyoruz zaten..

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Yasal emeklilik 57 yaşında...erken emekli demek için daha önce emekli gibi yaşamaya başlamak lazım...40-50 arası ideal erken emeklilik için...şu an 40 yaşındayım ben de.

mirasta kalmış olabilir mi acaba

3.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    mirasta kalmış olabilir mi acaba
    Miras değil alın teri😉

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku

Bende erken emekli olmak isteyenlerdenim. Emeklilikten kasıt stres ve zorunluluktan emekli olmak yoksa hayattan değil tabiki. Plan sgk prim gün sayısını doldurup yaşı beklemeden yolu ayırmak daha önümde 7 yılım var. İnşallah sizler gibi bizimde gönlümüze göre olur.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

5. başlığa biraz hareket gelsin eskilerden birşeyler yazın bizde öğrenellim mesela eski forumda şu başlıkta okuduklarım vay be dedirtiyor.
    http://www.hisse.net/forum/showthrea...=71636&page=35
    birde eski forumda kerevitaş konusu varmış kamyon ne durduranlar. ara ara bulamadım olay ne bilen varsa anlatabilir mi?

Alıntı Originally Posted by hotterbutter Yazıyı Oku
    selamlar,

borsa takibi icin hangi siteleri onerirsiniz? sirketlerin bilancolarina nerden bakiyorsunuz? kendi sitelerindenmi kaptanmi? haberleri hangi sitelerden takip ediyorsunuz?
    .

şirket sayfalarındaki yatırımcı sunumlarını da incelemekte fayda var mıdır ?

1741
    .
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

7. selamlar,
    başlık sayesinde foruma üye oldum ve naçizane paylaşımda bulunmak istedim. başlıkta yazan başta büyüklerimize ve herkese çok teşekkür ederim.
    28 yaşında bir mühendisim, 5 ay önce borsaya yatırım yapmaya başladım araştırırken bu başlığa rastladım ve tüm sayfaları okudum.
    portföyüm %65 tl, %10 döviz, %25 hisse şeklinde ama yavaş yavaş mevduat ve hisse oranını hisse %70 olacak şekilde değiştiriyorum. hisse portföyümün de %20 si ile al-sat yaparak ilerlemeyi düşünüyorum.
    saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by lucius Yazıyı Oku
    selamlar,
    başlık sayesinde foruma üye oldum ve naçizane paylaşımda bulunmak istedim. başlıkta yazan başta büyüklerimize ve herkese çok teşekkür ederim.
    28 yaşında bir mühendisim, 5 ay önce borsaya yatırım yapmaya başladım araştırırken bu başlığa rastladım ve tüm sayfaları okudum.
    portföyüm %65 tl, %10 döviz, %25 hisse şeklinde ama yavaş yavaş mevduat ve hisse oranını hisse %70 olacak şekilde değiştiriyorum. hisse portföyümün de %20 si ile al-sat yaparak ilerlemeyi düşünüyorum.
    saygılar
    Diğer konulara diyecek bir şeyimiz olamaz...ancak al-sat bu başlıkta hedeflenen stratejiye ters..al-sat ile uzun vadede tatminler getiri elde etmek çok zor...hiç önermem.

Sayfa 230/637 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •