Special Days Image
Sayfa 103/964 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 817 - 824 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. sayfalarca geçmişini döktüm buraya...

sen kalmışsın hala...

Birleşmeden öncesi sonrasına bile açıklamaya gerek görmemiş be cancağızım koca DANIŞTAY ın 5 HAKİMİNDEN 4 tanesi...

Bak biz o kadar dedik size ÇAĞRI yapılmaz diye

Yapılacak mı hala ÜMİDİN mi var yoksa

2.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    bende tek lot be cancağızım...

Ne oldu ÇAĞRI , FAİZ hesabın...

Çık adam gibi BELGEM BİLGİM yanlışmış... ÖZÜR dile...

Bekliyoruz VİRMAN yapacağın hisselerini

o kadar dedim İLKOKUL formatından çık ama...

oku bakim... ÇAĞRI ÇAĞRI diye millete nasıl GAZ veriyordun... Ne oldu ÇAĞRI, FAİZ
    Ek 3903
    Bak cancagazim niye Bursaya gidemedin Spk nin resmi evragini bir goreydin de rahat edeydin... Sirkette aciklamadi mi kap'ta yine kafan iyi galiba...

Su mahkeme yazisini bile bizim gruptan almissin... Senin derdini biliyorum ben cancagazim... Taktigimizi merak ediyorsun...

Yakinda gorursun doktorum sabir...

Aga babalarin ne yapacagimizi merak ediyor herhalde eeee haber akisi da kesildi tabi sende haklisin...

Biraz daha ugras bakalim... Hadi doktor memsanda patronuna calismaya devam et...

Herkesi gk ya gelim de organize yap ama kendin katilma... Ahhhh doktor ahhh

Biz kimin ne oldugunu biliriz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hedef belli doktorum...

Hayirdir Bursa'ya gidip ilkini SPK nasil hesaplamis ikincisini nasil hesaplamis bakabildin mi cancagazim...

Bu hesaplamalar uzerine biz neler yapmisiz ogrenbildin mi???

Peki cagri yok diyorsun... Biz neler yapacagiz biliyor musun???

Aga babalarin kizdir da agzindan kacirsin diyor galiba...)) ahhh doktor ahhh

Gk yi bile toplayip beceremeyen patronunuza calisip maas baglayan sizler... Bize laf soyluyor ha...

Demek memsa sat kervan al ha... Doktorum...

Soyle agababalarina canlarini sıkmasinlar biz kimin ne oldugunu da iyi biliriz...

Gruptaki 200 kisinin ustundeki kiside iyi bilir... Sen canini sikma cancagazim aga babalarina slm soyle...

Git mahkemelere bak 3-4 tane mahkeme var belgelere bak neler yapmisiz belki ornek alirsin...

Frecell abem burda senünde yorumlarunu hep okuyom. Ben kervanı satınca 2 ler gibi fiyattan düşünüyom. O zamana gadar bu memsa dediğiniz hisseye o zamanlarda kervn 2 lirayken çıktıktanbsonra 9-10 guruşlardan gireyim diyom. 10-11guruş olunca çıkayım diyom.Sonra yine alttan alayım 3 4 gademe yukardan al satyaoam diyom. Buna memsanın tahdacısı isterse izün vermesün. Nasılsa o hissede beklerim. Ama önce kervanı en az 2 liradan vermelüyümki vereceğümüde biliyom abem. Bende gerçi çok kervan yok ama 2 liradan verürsem 1 miyondan fazla 9 guruşlardan memsa alabiliyom abem.O zaman siz abilerıme tekrar danuşurum.Sağlıcakla gal abem benim.

4. bakacağız GK maddelerinde bu maddeye yer verecek misiniz...

sizleri birileri kullanıyor mu? inşallah kullandırılmıyorsunuzdur...

160 kişiyi TİYATRO oyuncusu yapmadıysanız...

EN BAŞTAN OKU sayfa 98 den filan

ÇAĞRI olacak diye yıllardır yaptığınız gibi vesselam...

Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    sizi bir kez daha uyandırayım... SPK BÜLTENİNDEn bir alıntı, GK yapıyorsunuz...

Maddeleri içerisinde bu yoksa !!!!

ALDATILMAYIN... ARAŞTIRIN... Birilerinide AKLAMAYIN GK da...

Bunu GK maddeleri içerisine koymuyorsanız !!!!

İSTİFA edenleri aklıyorsunuz demektir....

(*) Şirket hakkındaki idari para cezasına konu eylemler nedeniyle varsa zarara uğrayan yatırımcılar yasal koşulların oluşması halinde genel hukuk hükümleri çerçevesinde, bahse konu işlemlerde sorumluluğu bulunan Şirket yönetim kurulu üyeleri aleyhine dava açabilirler. Öte yandan, Şirket’in yapılacak ilk genel kurul toplantısında, Şirket hakkında idari para cezasının uygulanmasını gerektiren fiillerde sorumluluğu bulunan Şirket yönetim kurulu üyelerine söz konusu idari para cezasının rücu edilip edilmeyeceği hususunda karar alınması ve söz konusu kararın alınması esnasında sorumluluğu bulunan yönetim kurulu üyeleri ile bunlarla ilişkili olan gerçek ve/veya tüzel kişilerin oy kullanmaması gerekmektedir.

5.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    sayfalarca geçmişini döktüm buraya...

sen kalmışsın hala...

Birleşmeden öncesi sonrasına bile açıklamaya gerek görmemiş be cancağızım koca DANIŞTAY ın 5 HAKİMİNDEN 4 tanesi...

Bak biz o kadar dedik size ÇAĞRI yapılmaz diye

Yapılacak mı hala ÜMİDİN mi var yoksa
    Bak elin titremeye basladi yine... Harfleri yanlis yaziyorsun...) yapinizi bozduk bozacagiz...

Sen biraz kumda oyna... Takip et sonra eger neler yaptigimizi ogrenip memsada uygulamak istersen... Tabi isine gelmez sen patronuna maas vermekle ugrasirsin.

Seviyoruz seni doktorum hem de hepimiz....

Kusura bakma verdigimiz rahatsizliktan dolayi... Aga babalarina, kankalarina slm soyle herseyin farkindayiz... Aaaaa cancagazim benim...

Sen biraz büyü, tartisilacak seviyeye gel... Onlarca yatirimciyi zarara ugrattin hesabini ver sonra goruselim...

6. yahu bırak şu millete herkesi patron adamı yaftası yapıştırmayı...

azcık ONURLU ASİL ERDEMLİ ol...

çık FAİZ hesabı da yanlış hesapladım de... Dr çok dedi ama ben yanlış hesaplamışşım... feryad dedi UZMAN dedi, tebo dedi ama ben inadım inat bir HESAP yaptım TUTTURDUYDUM de

Dr size ÇAĞRI olmayacak dedi ama... ben olacak dedim de

7.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Frecell abem burda senünde yorumlarunu hep okuyom. Ben kervanı satınca 2 ler gibi fiyattan düşünüyom. O zamana gadar bu memsa dediğiniz hisseye o zamanlarda kervn 2 lirayken çıktıktanbsonra 9-10 guruşlardan gireyim diyom. 10-11guruş olunca çıkayım diyom.Sonra yine alttan alayım 3 4 gademe yukardan al satyaoam diyom. Buna memsanın tahdacısı isterse izün vermesün. Nasılsa o hissede beklerim. Ama önce kervanı en az 2 liradan vermelüyümki vereceğümüde biliyom abem. Bende gerçi çok kervan yok ama 2 liradan verürsem 1 miyondan fazla 9 guruşlardan memsa alabiliyom abem.O zaman siz abilerıme tekrar danuşurum.Sağlıcakla gal abem benim.
    Birde senün yazularını okuduktan sonra akıllıca geldü ve 20 guruşlardan aldım bu kervanı iyiki varsın abem. Şimdi bile yüzde yüzden fazla gazandım. Volbor abeme uyaydım 18 lerden satcağdum. İyki senü dinlemişüm sayın abem.Önceki yazularunu bilmiyom ama bu yukardaki arkideş senü suçluyo. ben onu tanımadığum için ne demek istiyo bilmiyom ama seni dinlemeye sürekli devam etcem abem.Dediğüm gibi memsayı 10 guruşların altından alurum sayin abem. Gerçi on gurus bile etmez diyolar ama dedüğüm gibi 11 guruştanda satarım al sat yaparum abem.sağlıcakla kal frecell abem.

8. Vayyy doktorum nasil gazin varsa...

Hadi canim parkta oyna sen bakalim...

Sen yazarsin biz yapariz farkimiz bu...

Korkunun ecele faydasi yok cancagazim...

Sen yazmaya devam et... Belki hepsine bir cumle yazarim...

Hey Allah'im ya....)) iyi be stres attirdin bana... Gel sen ara sira...

Sayfa 103/964 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •