Sayfa 104/964 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 825 - 832 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. MEMSA yı takip etmene sevindimde yazılan yazıları yanlış yerinle okumana üzüldüm...

bak bakim o GK de KY istediğini aldı... Tüm maddeler RET yedi... Biz bize düşeni yaptık... ilkine katıldık ikincisine TUTANAĞI okursan ama gözünle TEKNİK SORUNU çözersin zaten...

ben katılmışım katılmamışım... KY gereğini yapmış be cancağızım...

Öyle şu RAMAZAN GÜNÜ patron yaftalığını bana yapıştırma çarpılırsın bak o zaman ÖZÜR DİLESEN de tutmaz bi yerlerin...

2. Birde çağru olmayacağı kesin değilki abem spk danuştayun gararını itiraz edecek süreç devam etcek diyolaaa sayın abem. Yogsa spkyı tefe goyarlar abem benim.Sen bizlerü bilgilendirmeyü ne olur bırakma saygı duyuyom senin fikürlerine abem benim.

3. He doktorum he

Zaten sen katilma hic hep baskalari halletsin sen de bilgilen de mi??

Belescilik devam demek ki?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4. Bir de patronunuz maas istemiyorum demis red etmissin ya...

Red ederek kac lira maas bagladin patronuna

Ahhhh doktor ahhh bak cancazimmm

Seviyoruz seni hem de hepimiz...

5. Simdi git kendi parkinda kumla oyna...

Biz kimin ne oldugunu iyi biliriz tamam mi cancagazim...

Sana ayirdigim bu kadar vakit bile fazla...

6. hala yıllardır aynı TAS aynı hamam...

İnsan çıkar derki..

Topik sakinleri bilgim eksikmiş, TEBLİĞLERİ başka yerlerimle okudum...

En başta ÇAĞRI zaten yokmuş bizlere... Şirket AYRILMA hakkını tanımış zamanında aramızdan ali demirtaş bu hakkı da kullanmış

ÇAĞRI olucak diye diye sizleri boşu boşuna GAZLADIM...

buda yetmiyor gibi SPK nın yanlış hesapladığı FAİZİ yaptığım hesaplamalarla DOĞRUYMUŞ gibi lanse ettim... Hata etmişim... SPK yanlışını düzeltti ama DANIŞTAY son yoktayı koydu... ÇAĞRI yok diyerek...

Yerel MAHKEMEYEDe kararını bunu göre düzelt dedi

Şu RAMAZAN GÜNÜN yüzü hürmetine sizlerden ÖZÜR DİLİYORUm diyeceksin be adam

7.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Frecell abem burda senünde yorumlarunu hep okuyom. Ben kervanı satınca 2 ler gibi fiyattan düşünüyom. O zamana gadar bu memsa dediğiniz hisseye o zamanlarda kervn 2 lirayken çıktıktanbsonra 9-10 guruşlardan gireyim diyom. 10-11guruş olunca çıkayım diyom.Sonra yine alttan alayım 3 4 gademe yukardan al satyaoam diyom. Buna memsanın tahdacısı isterse izün vermesün. Nasılsa o hissede beklerim. Ama önce kervanı en az 2 liradan vermelüyümki vereceğümüde biliyom abem. Bende gerçi çok kervan yok ama 2 liradan verürsem 1 miyondan fazla 9 guruşlardan memsa alabiliyom abem.O zaman siz abilerıme tekrar danuşurum.Sağlıcakla gal abem benim.
    Arkadaşım dediğin çok mantıklı geldi. Bende sen gibi yapabilirim nede olsa avcıyımdır. Bana avcı derler. Benim hedefimde 1 buçuklar ondan sonra hisse aramak yerine gir memsaya bekle 1 kademe yukardan sat. Sonra alttan tekrar bekle yukardan tekrar sat çok mantıklı bende elime geçen nakitin üçte biriyle 1 milyondan fazla alırım dediğin rakamlarda olursa. Sonra oyna dur biz sabırlı adamlarız.Sn.frecell1998 sizinde yorumlarınızı beğenerek takip ediyorum.Bizi bilgilendirdiğiniz için müteşekkirim size.

8. Geçmişini oku... Nerden mi başlayacaksın... Milleti nasıl GAZLADIĞINI...

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=160230

sonra bu topiğe gel.... oku ama gözünle oku

Sayfa 104/964 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •