Sayfa 112/964 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 889 - 896 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. yakındır hocam sizide patron adamı ilan eder zatı muhterem... aman fazla yazmayın
     Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Çok eskiden gelişi güzel sohbetlerden dolayı sürekli mesaj bildirimi bombardımanından dolayı çıkma söz konusuydu. Yeni yönetim falan muhabbetleri döndüğü döneminde İlhan bey kaydetmişti. Dediğim şekilde sadece reflinansmanlar konusunda sohbetler oldu ve bazılarının hoşuna gitmeyecek şeyler yazdım sanırım ve gruptan çıkarıldım. Çıkarılma bildirimi geldi hatta çıkaranın adınıda yazdı sistem. Onuda yazmaya gerek duymuyorum.

Ayrıca sizinden veya başkasının özür falan gerektirecek bir durumda görmüyorum. yazdıklarınız doğru değil. Sadece gruptaki bazı kişiler Hakkı'nda bazı soru işaretleri oluşturan durumlardı bunu ifade etmek istedim. Bu eksendeyse daha fazla birsey yazmaya da gerek yok.

2. Sy frecell hocam , birkaç sorum olucak

1) zamanında yaptığınız FAİZ hesabı en son bıraktığınızda 2.30 du bugüne uyarlarsanız kaç TL oluyor.. Bunu zamanında tutturduğunuz için size soruyorum.

2) Çağrı olacağını da zamanında bildiğiniz için yerel mahkeme sonrasında DANIŞTAY dan ne karar çıkar saygıdeğer hocam... Tüm davalar kazanıldı diyip atıyordunuz ya o yüzden size soruyorum...

3) Bu güne kadar herkesle ilkokul çocuğu gibi İDDİALAŞIYORDUNUZ, hala bu huyunuzdan vazgeçmediniz, görüldüğü üzere iddialarınız sonucu ne olmuş oluyor...

Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Sn frecell diye baslayan bir yazinin her cumlesine cevap vermem kadar da dogal birsey olamaz herhalde hocam...

Lutfen yazmak icin yazmayin... Neler yaptiklarimizi biliyorsunuz... Nasil ugradtigimizi, davamizi bu sekilde yazilariniz hic bir ky'ye fayda saglamayacak... Bizi bu hale getirenlerin ekmegine yag surecektir.

Olusumda olursunuz olmazsiniz bu sizin kendi dusunceniz... Onemli olan hepimizin magduriyeti icin birlikte calisabilmektir...

Bakin olusumda olmayip disaridan destek veren bilgi paylasan bir suru ky arkadasimiz var...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sy saygıdeğer frecell hocam, yapma senin de yazdıkların duruyor...

çık bir delikanlı gibi milletten ÖZÜR dile... sadece şu FAİZ HESABINI nasıl uydurarak hesapladığın rakamlar tutmasada tutturduğun FAZ hesabı

Bak hocam yapma yazdiklarin duruyor... Daha geldiginin 2 nci 3 ncu gunu biz sbk ve mega varlikla ilgili calismalar yaparken butun grubu bunlari ky yer mi zannediyorsunuz sbk sirkete cokecekmis kimi kandiriyorsunuza benzer bir cumle ile basladiniz sonrasindan sbk bodrum oteli 40 kusur milyona aldi sonra biz spk ile yaptigimiz gorusmeler, ihtarlar ve dilekceler neticesinde 90 kusure sirket anlasti ve hic bir ihaleye girmeyecek dedi degil mi?? Termal otel ihalesine de lara otelin ihalesine de girecekti bizim her ihalede en az bir kisi temsilcimiz vardi. Ihaleleri izleyip bize aktaran...spk ya mega ile sbk ile iliskili sirkettir bu ihale muvazaalidir diye yuzlerce yazi yazdik sonuc... Spk ihale muvazaali oldugundan dava acti bak o davada bu ay...

Sonra bir bilancoya baktik mega varlik sardesin alacagini da almis ist bir gm de icraya cikarmis... Okumadin mi?? Hocam... Ama biz bunlar icin kostururken, yazilar hazirlarken biz size gore sacmaliyorduk...

Termale, laraya icraya gittiklerinde biz yine takipteydik ve tum devlet kurumlarina otellerde turist varken malzemelere hatta termalin onunden aracina kadar haciz edildigini belirten sikayet dilekceleri de yazdik...

Siz neredeydiniz hocam???

Daha sonra gk davasi acin dediniz actik dedik fesihle gk iyi olur dediniz yaptik dedik... Ama soyle soyle yapin dediniz onlari da yaptik dedik...

Hep soylediniz ama ne gk da ne fesihte ne de su sayfada bir sikayetinizi gormedik... Ama biz yine de sizi iki kere gruba dahil ettik...

Ben sadece size 2 saat kibarca cevap verdim. Hatta arkadaslar cok sabirlisin diye de soylemislerdi hatirlarsaniz...

Daha sonra nedense gruptan kendiniz ayrildiniz hic bir sey soylemeden... Bakin yazismalar duruyor hocam muhakkak sizde de vardir...

Sonra bir araci vasitasiyla bir daha girdiniz. Yine yazmaya baslamistiniz ki arkadaslardan biri neden gittin neden geldin diye cok dogal bir soru sordu sonra bir baktik yine ayrilmissiniz bunlarinda yazismalari mevcuttur whats upp inizda... Yapmayin hocam bizim kapimiz herkese acik ve siz iki kere girdiniz ve kendiniz ayrildiniz bir bakin...

Bakin 200 kiside sahit yok kayitlari sildiyseniz tlf nunuza ben gondereyim.

Onun icin ithamlariniza lutfen dikkat edin biz gayet seffaf hakkimiz icin calisan tum ky yede kapimiz acik olan hukuki mucadele yuruten bir olusumuz...

4. yine İDDİA yine İDDİA sanırım bu sende huy olmuş... adamı atmışsınız... attığınız platformdan neyin fotusunu bulacak... azcık zeki cümleler kur... Bağı kopmuş adamın... sende varsa sen yapıştır... bol keseden sallama... FAİZ HESABIN gibi

Hocam bakin atildiginiza dair... Bir resim paylasin ozur dileyecegim...

Ancak siz kendiniz ayrildiysaniz ve ben bunu ispat edebilirim siz bizden ozur dileyin...

Yani bir iddiada bulundunuz... Ki burada da karsilikli medenice yazistik gruptan ayrilali kac ay olmus simdi boyle bir sey yazip... Uzatmayalim olmaz hocam...

Ya ben ya siz... Biz sizi atmadik siz kendiniz ayrildiniz diyoruz... Dogruysa siz yanlissa ben ozur dileyecegim...

Bakin kac ay olmus size hitaben bir arkadasimiz bir sey yazmadi... Hocam nereden cikariyorsunuz bunlari...

Kendiniz caliyor kendiniz oynuyorsunuz... Su forumlarda bile birsey yazilmadi... Anlamadim ki ne yapmaya calisiyorsunuz... Lutfen ilgi cekmek istiyorsaniz bu yol iyi bir yol degil...

Bakin her turlu elestiriye acigiz... Ancak yalan, iftira ve carpitmalara degil...

5. sizler gibi GÜNLÜK FAİZ i hesaplayıp hesaplayıp kimseleri GAZLAMADIK saygıdeğer hocam... kimsenin vebaline de girmedik...

Hele bi HESAPLASANa frecell in hesabıyla hesapla şuan ÇAĞRI FİYATI kaç oldu
     Alıntı Originally Posted by Aydinlik Yazıyı Oku
    Küçük yatırımcının birlik olması rahatsızlık vermeye devam ediyor anlaşılan

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Ya arkadaşlar neyin pesindesiniz

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Çağrı olacak bir şekilde

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by efeegecel Yazıyı Oku
    Bir banka şube müdürü olarak belirteyim ki bu konuda her iki tarafında haklı olduğu hususlar var.Ülkenin önde gelen bankaları konumuz firmaya ne kadar ipotek önerilirse önerilsin kredi tahsis etmeye yanaşmazlar.yıllarca sürebilecek muhtemel davaları öngörmekte zorlanmazlar.ancak ülkemizde ipotek karşılığı kredi veren küçük ölçekli bankalar yüksek düzeyde ipotek marjı karşılığı ( örneğin 10 tl lik ekspertiz değerli mal karşılığı 4 tl kredi vermeyi göze alabilirler.Konumuz firmanın Bankacılık sisteminde ilk 7 bankadan ki bunlar sırasıyla Ziraat Bankası, İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank ve Halk Bankasından kredi alabileceklerini tahmin etmiyorum.
    Sadece bazı şeylerin netleşmesi için perspektifler oluşturmakta çalıştım ama yatırımcı yandaşı bankacı flnans uzmanları herseyi kayırçtsoz şartsız reddettiler

Yani bir şirket yönetimi için niyet başka değilse üç yıllık bir dilimi içinde

şirketin değerli varlıklarını üç beş kuruşa icradan kaybetmesi mi yoksa iskontolu yeniden ipotek tesisi yapacak şekilde reflinansmanlar bulması mı,

veya

varlıkları icrada en kelepire kaybetme yerine bu varlıkları icraa koşullarını gidererek en verimli şekilde satabilme koşulları oluşturma oluşturma mı daha tercih edilir?

Üç yıldır şirket aleyhine gelişen bu koşullarını giderecek hiç bir olanak yoktu veya yoktur demeye çalışanlara, madem öyle ( madem şirket icramda böyke kayıplarla eriyip batıracaksa) birilerinin yönetimi ısrarla elinde tutmaya çalışmasının anlamı nedlr, GK de yönetimi yatırımcılara bıraksınlar bakalım neler oluyor neler olamıyoru görelim

Peki bu netleştirmezler whatsapp grubunda kimleri rahatsız edebilir acaba?

Sayfa 112/964 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •