Sayfa 113/964 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 897 - 904 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hkn34684444 Yazıyı Oku
    Çağrı olacak bir şekilde

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende öyle düşünüyorum. Kurallar net. Borsanın doğru işlemesi, aynı koşulların hiç bir zaman emsal olmaması için bu gerekli. Yoksa sitemde önemli çıkmazlar oluşur.

Ayrıca büyük yatırımcıların olduğu şirketlerde adil fiyattan çağrı olmadan asla ne böyle bir şirket birleşimine izin veremezler. Ve herseyi böyle üç dört yıla yayılacak kadar esnetmezler. Ama mualesefki bu ülkede bir çok şeyi tarafların kapital gücü ve buna bağlı diğer brokratik destek gücüne belirliyor çoğu zaman. O acıdan bakıldığında hersey bir olasılık.

yıllardır Kervn da dönen bu kadar alavere dalavereye karşı anlaşılmaz bir müsamaha oldu. Karar bozmada bunun bir uzantısı diye değerlendiriyorum. Ve bu müsamahaların ve esnekliğin SPK dan kaynaklandığınızda hiç sanmıyorum...

2. Hocam DANIŞTAY ın verdiği KARARIN TÜM SAYFALARINI okuduktan sonra bence fikriniz değişebilirdi...

Neden YAYINLAMIYOR... REEKLAMCI SİTE ????

Ben meraklı adamım... Okurum ama gözümle frecell gibi değilim vesselam görseydik TÜM METNİ...

Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bende öyle düşünüyorum. Kurallar net. Borsanın doğru işlemesi, aynı koşulların hiç bir zaman emsal olmaması için bu gerekli. Yoksa sitemde önemli çıkmazlar oluşur.

Ayrıca büyük yatırımcıların olduğu şirketlerde adil fiyattan çağrı olmadan asla ne böyle bir şirket birleşimine izin veremezler. Ve herseyi böyle üç dört yıla yayılacak kadar esnetmezler. Ama mualesefki bu ülkede bir çok şeyi tarafların kapital gücü ve buna bağlı diğer brokratik destek gücüne belirliyor çoğu zaman. O acıdan bakıldığında hersey bir olasılık.

yıllardır Kervn da dönen bu kadar alavere dalavereye karşı anlaşılmaz bir müsamaha oldu. Karar bozmada bunun bir uzantısı diye değerlendiriyorum. Ve bu müsamahaların ve esnekliğin SPK dan kaynaklandığınızda hiç sanmıyorum...

3. olursa da olmaz sa da frecell hocamın hesabıyla bugünkü FİYATINI çok merak ediyoruz....

sizin matematik nasıl hocam bi yardım edin bizim matematikle aramız hiç iyi değil de

Alıntı Originally Posted by hkn34684444 Yazıyı Oku
    Çağrı olacak bir şekilde

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    Sy saygıdeğer frecell hocam, yapma senin de yazdıkların duruyor...

çık bir delikanlı gibi milletten ÖZÜR dile... sadece şu FAİZ HESABINI nasıl uydurarak hesapladığın rakamlar tutmasada tutturduğun FAZ hesabı
    Çağrı faiz hesabına bayağı takmışsınız. Bence bunları irdelemenin fazla kıymeti yok. Faiz hesaplamada kimse çok teknik değil ve herzaman yanılmada olabilir. Eksik veya fazla hesaplanmış olunabiliir bunun bir önemli yok ve buraya takılıp kalmamalı.

Kiimse kimsenin kaybetmesine neden olduğunda söz konusu değil. Zaten yatırımcı zararına hisseyi teslim etseydi hisse flyatı uzun Zaman oralarda kalmazdı. Sonuçta oyuncular bir çok şeye ayarı vermiş hisseyi dibe basmışlar. Oyuna karşı koyduğu için yatırımcılar zamandan çok şey kaybetmiş olabilir. Ama her alanda yürütülen bu kadar çirkef oyunlara prim vermemek için çağrının sonuna kadar hlssede kalmayı amaçlamıştır. Ve hukuğada güvenerek sonucun kendi lehine çıkacağı beklentisiyle mücadeleye girişmiştir. burda bir sorun yok.

Bir beklentiyle İnsanlar hisse almış ama piyasa simsarları hisseyi dibe basıp on tane alavere dalavereye insanların elindekini ennucyza almaya çalışırken herseye eyvallah mı diyecektiki?

Ayrıca burda Frecell ve bazı arkadaşların yatırımcı lehine çok iyi niyetli olduklarının farkında herkes. Ama bu forumlarda yatırımcı yandaşı görünen sinsiler veya direk operasyoncuların amaçlarına göre yazışma içeriği oluşturan bazı insanlarında olduğunu herkes gözlemleyebiliyor.

Çağrı konusuna gelirsek. Çağrı flyatı bir çok açıdan tartışma konusu olabilir. Sadece faiz hesabı değil, çağrı flyatı belirlenmesinde kriter alınacak durumda tartışmaya açık. Mesela tebliğe göre çağrıyı belirlemede 4 kriterden alınıyor ve bunun en yükseğe esas alınır. Bu kriterlerden biride şirket değerlendirme raporu, ve şirket birleşimi öncesi Kervn hisse defter değeri 1.48 olduğunu düşünürsek bu konuda tartışmaya açık

5. hocam siz hala AYNI işlem için AYRILMA hakkı tanındığını biliyor musunuz ???

biz ÇAĞRI yı unuttuk, bu işi yaptık ama 5-6 ay sonra birde bu BİRLEŞMENİn ÇAĞRI işi varmış... dersen... DANIŞTAYDA bulur bi kulpunu...

hocam size ali demirtaş anlatsın o GK halini... adamın X lotu varken GK bir gün önce hisse almış, hisseyi bir gün önce aldığı için GK da MKK da hisselerin kaydı görünmediği için bu yeni hisselerini ŞİRKETE satamamış ali demirtaş anlatsın adam TUTANAKTa ağlamadığı kalmamış

Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku

6. sayın aydınlık... zamanında ben yazınca hisse uçar derdi... onu da demez oldu... o dediği günlerden sonra 0.18 kadar düştü

7. Ben seviyorum GAZCILIĞI huy etmiş bu kişileri...

bakalım yeni sayfalarda hangi konularda milleti GAZLIYACAKLAR....

aman ha HEDEF fiyatınıza ulaştığınızda millete deyinde... onlarda para kazansın...

8.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    hocam siz hala AYNI işlem için AYRILMA hakkı tanındığını biliyor musunuz ???

biz ÇAĞRI yı unuttuk, bu işi yaptık ama 5-6 ay sonra birde bu BİRLEŞMENİn ÇAĞRI işi varmış... dersen... DANIŞTAYDA bulur bi kulpunu...

hocam size ali demirtaş anlatsın o GK halini... adamın X lotu varken GK bir agün önce hisse almış, hisseyi bir gün önce aldığı için GK da MKK da hisselerin kaydı görünmediği için bu yeni hisselerini ŞİRKETE satamamış ali demirtaş anlatsın adam TUTANAKTa ağlamadığı kalmamış
    Şirketin sunduğu ayrılma hakkı konusunu yazmıştım zaten.

Şirketin ayrılma hakkı tanıması ile yeni hakim ortağı çağrı yapmasının içerdiği hisse flyatı hasaplanması hlsse miktarı gibl bir çok unsur birbirinden çok farklı. Biri diğerinl giderici değil.

Hatta yukarıda karşılaştırmasını yapılmadı için şıkları A1, A2. B1 B2 şeklinde yazmıştım. oraya tekrar göz atarsanız görebilirsiniz.

Danıştay kulp bulur, veya Big Boss lar bazı şeylere ayar verirler, veya yüksek yerlerde oturan jöleli bryantinli adamlar destekler, onun için yatırımcının hiç bir şansı yok diyorsan, buna birsey diyemeyiz elbette. Ülke koşullarında hersey mümkün. Ama sonuçta yatırımcıların sabrederek bu filmin sonunu görmekten başka seçenekleri yok... Çok kaybetseler bile... Kaybetmenin de pek bir önemi yok artık... !!
    Son düzenleme : 1prometheus; 06-06-2017 saat: 01:37.

Sayfa 113/964 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •