Sayfa 139/964 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. FEVKALADE GENEL KURUL gündemini belirleyip mahkemeye sunmayı bilerek mi unuttunuz... yoksa çıkarlarınız birilerine HİZMET etmek için mi buluştu...

İnsan düşünen varlıktır...

2015 - 2016 olağan GK yaptırmak nere... umutsari nin yaptığı öneriyi uygulamak nere...

Ne olsun bursalı bi internet sitesinin ve avukatının reklamını yaptırmak nere...

SORULAR bitmez tükenmez bu topiklerde...

DÜŞÜN kü kime hizmet ettirildiğini bulasın...

2. herkes BURSALI olunca.... DÜŞÜNÜNCE istanbula şirkete yolu düşüp patronla konuşanları hatırlamak nere....

3. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/609178

oku ki bilgilen...

seni çıkarları için kullanmasın millet...

nasıl ÇAĞRI diye diye gazladılar, FAİZi gazlaya gazlaya uçurdular...

4. yatacak yerin yok vesselam...

YALAN yazmak mesleğin olmuş...

bak bunları oku... GRUPLARLA iş yaparsan böykle milletin gözlerinin içine baka baka YALAN yazarsın....

bak ben buldum... BAĞIMSIZ DENETÇİ seçimi ile ilgili KAP haberlerini...

istersen 2015 de yapıştırayım...

SİZİN DENETÇİYİ mahkememi atıyor OKU ki bilgilen, MADARA olma bu sayfalarda... Ben bulamadım koskoca 2016 yılındaki KAP haberleri içinde BAĞIMSIZ DENETÇİ kurumunu mahkeme tesbit etmiş yazısını....

Allah (c.c) ıslah etsin seni...

Biz MEMSA da patronun belirlediği BAĞIMSIZ DENETÇİ kurumuna HAYIR dedik... TİCARET NAHKEMESİ belirleyecek...

Daha çooookkk ekmek yemen lazım... bu fırında pişmen lazım öncelikle...

İlk GK da seçimi yaptırırlar sizlere... AKIL FİKİR versin senin gibilere....

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/535498

KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
    KERVN
    BildirimlerFinansal TablolarHak Kullanımları
    Gönderim Tarihi
    26.05.2016 18:39:14
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Özel Durum Açıklaması (Genel) A+ A-

Özel Durum Açıklaması (Güncelleme)

1 Selim SAYILGAN YÖNETİM KURULU BAŞKANI KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 26.05.2016 18:37:06

Ortaklığın Adresi : Yakuplu Mahallesi, Beysan Sanayi Sitesi, Sena İşhanı, No:49, Beylikdüzü - İST.
    Telefon ve Faks Numarası : 0 212 330 40 01 Faks: 0 212 330 44 01
    E-posta adresi : [email protected]
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks Numarası : 0 212 330 40 01 Faks: 0 212 330 44 01
    Orjinal Açıklamanın Tarihi : 06.01.2016
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
    Özet Bilgi : 2016 yılı için Bağımsız Denetleme Kuruluşunun yeniden seçimi hakkında.
    AÇIKLAMA:
    Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayımlanan, Sermaye Piyasası Bağımsız Dış Denetleme hakkında yönetmeliğin 14. maddesi gereği ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun 398. Maddesi kapsamında gerçekleştirilecek bağımsız denetim hizmetleri ile ilgili Şirketimizin 2016 yılı Bağımsız Denetleme Kuruluşu olarak Ata Uluslararası Bağımsız Denetim ve SMMM A.Ş'nin seçilmesine ve yapılacak olan ilk genel kurul toplantısında genel kurulun onayına sunulmasına karar verilmiştir.

Sayın, Pay sahiplerimizin bilgisine sunulur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/494653

KERVN
    Gönderim Tarihi
    06.01.2016 17:10:36
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -

Özel Durum Açıklaması (Genel)

1 Selim SAYILGAN YÖNETİM KURULU BAŞKANI KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 06.01.2016 17:10:12

Ortaklığın Adresi : Yakuplu Mahallesi, Beysan Sanayi Sitesi, Sena İş Hanı, No:49, Beylikdüzü - İST.
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks Numarası : 0 212 330 40 01 Faks: 0 212 330 44 01
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
    Özet Bilgi : 2016 yılı için Bağımsız Denetleme Kuruluşu seçimi hakkında.
    AÇIKLAMA:
    Yönetim Kurulu'muzun bugün yaptığı toplantısında;

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayımlanan, Sermaye Piyasası Bağımsız Dış Denetleme hakkında yönetmeliğin 14. maddesi gereği ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun 398. Maddesi kapsamında gerçekleştirilecek bağımsız denetim hizmetleri ile ilgili şirketimizin 2016 yılı Bağımsız Denetleme Kuruluşu olarak Güncel Bağımsız Denetim Danışmanlık ve YMM A.Ş.'nin seçilmesine ve yapılacak olan ilk genel kurul toplantısında genel kurulun onayına sunulmasına karar verilmiştir.

Sayın, Pay sahiplerimizin bilgisine sunulur.

Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Gruba gelince grupta olmayip guc birligi yaptigimiz, bilgi alisverisinde bulundugumuz gruplar ve sahislarda mevcut...

Soyle agababalarina ne kadar camurda yapsalar bu gk yi yapmak zorundalar...

Diger bir konu denetci secmemisler... Bizim denetciyi iki yildan beri mahkeme atiyor zaten... Hey cancagazim benim...

Denetci ne ise yarar bilir misin?? Hani 6 aylik ve 12 aylik bilancolarda denetci gorusleri varya sirketi denetleyip gorus bildiren... Iste o... Iyi yapmissiniz sirkete denetci gondermeyerek patronunuz biraz daha rahat rahat salinsin...

Bak biz butun davalarimizi bu denetci raporuba bagliyoruz..

Diger bir konu kervansaray butun yillarina ait finansal raporlarini gondermistir. Denetcisini de mahkemeye atattirmistir. Sadece gk sini yapmamakta onun da cezai mueyyidesi tahta kapamak degildir. Kardesim kiyaslama kendini bizimle...

3 ncu yilda gk sini yapmazsa spk ya 6362 sayili kanun bazi yetkiler vermistir... Geregini yapar...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. oku ki bilgilen...

MİLLETİ GK götürüp bu işlemleri oylarıyla geçirtme... VEBALİ büyük olur.... yatacak yerin olmaz sonra...

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/436478

KERVN
    Gönderim Tarihi
    05.05.2015 16:06:54
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -

Özel Durum Açıklaması (Genel)

1 Selim SAYILGAN YÖNETİM KURULU BAŞKANI KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 05.05.2015 16:06:15

Ortaklığın Adresi : Fulya Mahallesi, Yeşilçimen Sokak, No:12, Polat Tower, Kat:6, D:65, Şişli - İST.
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
    Özet Bilgi : 2015 yılı için Bağımsız Denetleme Kuruluşu seçimi
    AÇIKLAMA:
    Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun bugün yaptığı toplantısında;

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayımlanan, Sermaye Piyasası Bağımsız Dış Denetleme hakkında yönetmeliğin 14. maddesi gereği ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun 398. Maddesi kapsamında gerçekleştirilecek bağımsız denetim hizmetleri ile ilgili şirketimizin 2015 yılı Bağımsız Denetleme Kuruluşu olarak Ata Uluslararası Bağımsız Denetim ve SMMM A.Ş.'nin seçilmesine ve yapılacak olan ilk genel kurul toplantısında genel kurulun onayına sunulmasına karar verilmiştir.

Sayın, Hissedarlarımızın bilgisine sunulur.

6. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/464445

2013 ile 2014 yılı GK tutanağı burada...

OKU ki bilgilen BAĞIMSIZ DENETÇİ yi ilk olarak GK oylatırlar... EVET çıkarsa seçilir...

MEMSA da güvenmeyim HAYIR dersen TİC MAH gider... MAHKEME belirler be cancağızım...

SİZİN olduğunu iddia ettiğin MAHKEME nin KAP açıklaması nerde??? bence yok be cancağızım... Millete ALGI ile empoze etme zamanında FAİZ işi gibi...

DERDİN milleti paşa paşa GK da EVEt oyu verdirmek istediğin ( ŞARK KURNAZLIĞININ delili) anlıyorum...

7. YATACAK yerin yok vesselam...

Allah (c.c) seni ve senin gibileri ıslah etsin...

Sen çeşit çeşit GRUPLARLA görüş ama buradaki saf KY ları kandırmaya çalışma...

8. 2015 yılından sonra kaç tane GK yaptınızda...

şimdi can sipare şekilde çalıştığınız ŞİRKETİN SORUMLULUĞUNDAKİ GK ları yapmak mı??? masrafınıda KY yıkmak mı... BULUNMAZ HİNT KUMAŞI yatırımcılar

KY nın maddelerini belirlediği OLAĞANÜSTÜ GK yapmak mı???

DEŞİFRE oldunuz mu be cancağızım...

Sayfa 139/964 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •