Sayfa 3/964 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7710 madde; 17 - 24 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. sayın freecell sizi öteden beri takip ederim tamam kanun yönetmelik araştırıyor kopyala yapıştır yapıyorsunuz googledan yandexten. anladık konuya hakimsinde; hala cevap veremedin? patron bu 2 yıl zarfında şirketi borçlandırır zararı artırırsa fesih davası açanlar neyi alır? hala cevabı veremedin; okuduğun yönetmeliklerde yazmıyor değil mi? bunlar....neymiş? demekki herşey yönetmelik kanun değilmiş

2.  Alıntı Originally Posted by yorum2 Yazıyı Oku
    anlatamıyorum, patron bu 2 sene zarfında toplam varlıkların üzerinde şirketi borçlandırır yine size bişey kalmaz patron da aptal olamaz
    Hocam biz de diyoruz ki gk icin mahkemeye verdik. Butun yk nu degisyirecegiz....

Eeee siz demediniz mi toplu hisse yok diye...

Biz azinlik hakkimizi kullanarak %5 in cok ustunde olarak gk gidiyoruz... Ve sirketin butun islerini takip ediyoruz. Elimizden geldigincede bunlara musaade etmemeye calisiyoruz...

Sent from my LG-D855 using Android mobile app
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam bazilari degisimi basarir ve efsane olur. Bazilari sadece elestirir ve yerinde sayar...

Yazdiklarimi dikkatli okursaniz bu olusum bir cok seyi basardi ve ins basarmaya devam edecektir...

Dort bir yanda hukuki olan haklarini arayan %5 in ustunde ve her gun buyuyen bir olusumdan bahsediyoruz...

Sirketin iyi yonetilmesini, hakkimiz olan zorunlu pay aliminin yapilmasi icin ugrasiyoruz...

Sirketin degerlerinin yok pahasina elden cikarilmasini engellemeye calisiyoruz.

Butun kurumlarla yazismalar yapiyor... Hukuki olarak mahkemelerde hak ariyoruz neden bu kadar sasirdiniz anlamadim...

3-4 aydir zaten bu olusum var. Ve su ana kadar basarili bir sekilde mucadelesini surduruyor.

Yani yeni bir olusum degil hocam gec kaldiniz. Biz zaten hukuki olarak azinlik hakkimizi elde ettik. Simdi sirketi bu sekilde yonetenlerden hesap soruyoruz. Gk a bekleriz en azindan sirketi bu kadar kotu yonetenleri bu yonetimden dolayi bize destek verirsiniz sanirim...

niye yerimde sayayım ki? siz davaları kazanırsanız bende kazanacam üstelik hiçbir masrafa girmeden? kapişşşş

4. ben size kazanamazsınız demiyorum, ölçmeden biçmeden bu işe girmeyin diyorum öyle bir dava açılacak ki fesihle birlikte şirkete anında kayyum talebiniz olacak ki? patronlar şirketi borçlandırıp zarar ettirmeyecek ki fesih davasını kazandığınızda hakkınızı alabilesiniz. anladın mı? sorumun cevabını. Kayyum talebindede bulunmanız lazım. ben size taş koymaya değil yardımcı olmaya geldim. sonuçta yılların tecrübesiyiz, rica ederim ne demek teşekküre luzum yok. kapişşşşşşşşşşş

5. yolunuz açık olsun tavisyemi unutmayın şirketi borçlandırma ve zarara uğratma konusunda kayyum talebinizde olmalı ki en son fesih davanızı kazandığınızda hakkınızı alabilecek toplam varlık-toplam borç= + olsun ki bişeyler olsun sen özsermaye dedin ya özsermaye + olması için de çalışın oldumu canım, önemli olan davayı kazanmak değil hakkını alabilmek burası türkiye kapiişşşşşşşşşşş

6.  Alıntı Originally Posted by yorum2 Yazıyı Oku
    kardeşim bana öyle yönetmelikten kanundan bahsetme, kanunlar uygulansa zaten iş buraya gelmezdi. Türkiye burası. soruma cevap ver bu 2 süre zarfında patron şirketi borçlandırırsa ve kol gibi zararları bilançoya yansıtırsa , fesih davası açanlar neyi alır? anlamıyormusun hafsalan hala almadı mı soruyu? yönetmelik kanun vesaire zenginlere işlemez, biz çok şirketler gördük batan batırılan borçlandırılan, var mı fesih davası açanda kazanan yok, patronun eli armut mu toplayacak, yoooooooooo, şu ana kadar 3 senede istediğini alan kim? adam her yerden ordan burdan işini görüyor, siz neyin peşindesiniz? onu söyleyinde bilelim
    Eeee biz de oturalim o dediginiz sirketlere mi donsun...

Hocam sakin ol biz seni mahkemeye degil yk ve sirketi veriyoruz...

Yazdiklarimi yine anlamamissin biraz okusaniz bu is olacakta neyse azinliga bu hak yeni verildi...

Kusura bakmasin yine 6362 ye gore ortulu kazanc aktarimi vb suclardan eger ki sizin siylediginiz gibi seyler olursa suc duyurusunda bulunuruz...

Galiba anlamadiginiz konu su??? Su anda sirketin 1-2 gm haric satilan bir buyuk gm yok...

Bilancoya gorede alacaklari dustugunuzde 400-500 milyon borcu var...

Ha yaptigi birclanmalarada zamaninda itiraz ettik... Ve basarili olduk denizbank kredisi gibi... Simdi yine itirazlarda bulunuyoruz mega varlik ve diger borclar gibi... Veya alacaklara neden faiz isletilmiyor gibi...

Alisik degilsiniz hocam... Belki de ilk kez goruyorsunuz ky birlesti ve hakkini ariyor. Sizin yaptiginiz muhabbetler 3 ay once bu forumda bitti... Biz 170 kusur kisi neyin pesindeyiz biliyor musunuz???

Devletin kurumlarinin ve mahkemelerinin bizim hakkimiz oldugunu soyledigi haklarimizin pesindeyiz....

Bir de size sormak lazim siz neyin pesindesiniz???

7.  Alıntı Originally Posted by yorum2 Yazıyı Oku
    kartopuna çok güldüm top mop olmaz o işler , 170 kişide %5 çıkar mı? bu 170 kişiyi ne kadar tanıyorsunuz? tanıyormusunuz hayır? herkes için bir fiyat vardır ve hiç bir insan ulaşılmaz değildir
    Evet benim fiyatimbyok hocam ama bu herkesin icine siz giriyor musunuz merak ettim...

Herkesin bir birini tanimasina gerekbyok hocam amac birligi var. Tum Fenerbahceliler bir birini taniyor mu??? Ama birlikte uzulup sevinebiliyorlar...

Bakin 3-4 aydir hic bir sorun yasamadan bir suru is basardik...

Insanin fikri neyse zikride o olurmus...

8. bırak laga lugayı ne dedik az laf dinle sadece fesih davası noogle dan kopyala yapıştırı boşver bunu ebemde yapar. bu fesih davası sürecinde özkayneklar eksiye düşerse dava açmanızın bir mantığı var mı? yok. neden? size borçlardan bişey kalmıyor. bunun önüne geçmeniz içinde fesih davası açılışında gerekçe olarak şirketin kötü yönetimi yıllardır zarar yazması çağrı yapmaması mal varlığı olduğu halde kredilerini ödememesi spk dan aldığı cezaları gerekçe gösterip fesihle birlikte kayyum da talep edin diyorum bana hikaye okuma konuyuda saptırma madem bir işe girdiniz yardımcı oluyoruz anlamıyormusun? herhalde kayyumun ne olduğunu biliyorsun yazılarımı okumadan bana hikaye anlatma masalcı dede gibisin

Sayfa 3/964 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •