Sayfa 335/964 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Yatırımcı kurtarılıcığıns soyunmuşların ucuz argumanları çok komik
    "Kesinlikle çağrı davası yatırımcı lehine,
    Kesinlikle fesih davası yatırımcıların istediği gibi sonuçlanmayacakmış
    Kesinlikle hisse kod dışı olacakmış
    EYYYY Yatırımcılar bu hşsseden uzak durum, kaçın kurtulun
    Ben Kervn yatırımcı içisaçımı süpürge ettim yıllardır dizi bu hisseden kurtarmakta çalışıyorum"
    Hangi seviye zekanın ürünü olabillr bu argumanlar?

Bu ucuz yatırımcı kurtarıcılığına soyunmuşlar ve yatırımcı kurtuluşunun sadece hissede çıkarmak olduğunu empoze etmeye çalışanlar bu övündükleri muhteşem bilgileriyle bugüne kadar hiç şirket yönetiminin veya patronların şirkette yaptıkları hile dolan dolap işleri somutlaştırıp, bu dayanaklarla yatırımcıların bir çok alanda hak hukuk aramaları için yol göstermiyorlar. Tek işledikleri psikoloji hisseye yaklaşmayın veya hisseden kaçın kurtulun

Adamların çırpınışları nafile bundan sonra yatırımcı batsada çıksana hem çağrı davasının donucunu hem fesih davasının sonucunu bekleyecektir çok uzun zaman alsada

Bu ucuzlukla kendilerini çok kurnaz veya Kendileri çok mu akılı sanıyorlar?
    Şirket batacakmış yok olacakmış kod dışı olacakmış tekerlemeleri ile yatırımcıyı kurtarmak için imiş bütün çabaları. Yıllardır büyük emek harcayarak saçlarını süpürge yapıp yatırımcıları korumak kurtarmak için bu Kervn forumlarındaki çırpınışları. Ne fedakar adamlar dimi? Allah her kötü gidişatı şirket yatırımcılarını korumalı için böyle fedakar bilgili burda uzmanları nasip eylesin.

Yaf Allshın kurnaz tilkiler! Mantıken iddia ettiğiniz gibi hisseleri ele verilmiş batacak olan bir şirketin yatırımcının zararına hisselerden çıkmadıyks kurtulması mümkün mü! Eğer yatırıcıyı hisseden uzak tutama çabanız işlevli olsa zaten kimse hisseyi alıcı çıkmaz ve hlsseden çıkıp kurtulmaları mümkün değil, Veya hisse satıldı diyelim bu defa teni diğer alıcı yatırımcıımlar batar. Yatırımcıyı kurtaracaksanız muhteşem bilgilerinizle bu düzenbaz yönetimin hillelerini deşifre ederek hukuksal olarak hak atama yöntemini sunun. Ama bugüne kadar düzenbaz hilecş yönetime hiç toz kondurtmadılar.

Birde sürekli methiyeler düzerek yeni yönetim yamakları türedi. Eski yönetim ve yeni yönetim diye birşey yok. Herşey aynı oyunun farklı iki sahnesi, koşullara göre sahnelenen farklı stratejiler, iyi polis kötü polis psikolojisini de kapsayan. Hem çağrıda hem spk suç duyurularında hem diğer kendileri için önemli tehdit olan diğer hukuksal yaptırımlar endişesi olmasaydı asla iyi polis sahnesine geçişe ihtiyaç duyulmazdı. Yıllardır yatırımcılar aleyhine bu kadar çık sayıda hille dolap yapılırken sanki ailenin diğer fertleri bunları görmeyecek kadar şirketlerinden uzaktı masalını hangi ahmalara yedirirler... beraber yürüdüler bu yollarda beraber ıslandılar yapan yağmurda )

2. Bu yeni yönetime laf soyletmeyen andavallar sanki yeni yönetim ayni kani bozuk familyadan oldugunu bile idrak edemiyorlar saniyorum bu andavallar aynisini ertan sayilgan icinde söylemişti artik baba sayilgan dumenin başına geçti bu hisseyi hak ettigi yere getircek yatirimcisiyla barışacak vs vs şimdi de dişi sayilgan için ayni methiyeler siz akillanmazsiniz allah mustahakinizi veriyor zaten benim birsey soylememe gerek kalmıyor

3. Ariel bankla yapilandirma anlasmasi oldumu bu hisseyi kimse tutamazmis aynısı ertan spk ile gorusme yaptiginda da soylendi yargitay karari lehte yada aleyhte sonuc ciktiginda artik hissenin onu acildi ucacak kacak kimse tutamaz diyen gene bu semsiye sever akil tutulması yasayan andavallar hak ettiginizi veriyor sayilganlar size .....

4. Birileri türemiş yine, VOLBOR un ayarı farklı versiyonları geliyor anlaşılan.

VOLBOR olmadı bunu verelim mı deniyor. Yok ya biz dozajı düşük te olsa bu da olmaz)) VOLBOR daha netti en azından, bu alttan alttan karalıyor, diğerini gönderin

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Ensantane Yazıyı Oku
    Ariel bankla yapilandirma anlasmasi oldumu bu hisseyi kimse tutamazmis aynısı ertan spk ile gorusme yaptiginda da soylendi yargitay karari lehte yada aleyhte sonuc ciktiginda artik hissenin onu acildi ucacak kacak kimse tutamaz diyen gene bu semsiye sever akil tutulması yasayan andavallar hak ettiginizi veriyor sayilganlar size .....
    Ne yapagggg hemen zuntacının aldığı fiyaddan satakmı

6.  Alıntı Originally Posted by hasson34 Yazıyı Oku
    Aareal bank borcu ne kadar biliyon mu da cart curtluyon
    Hasson34 bey bilmezmi hemide anasının gözü gibi biliyor derler ya ahanda öyle biliyor ama bu haber rahatsız etti yeni volborları. Ama bitmez bunlaar

7.  Alıntı Originally Posted by Ensantane Yazıyı Oku
    Ariel bankla yapilandirma anlasmasi oldumu bu hisseyi kimse tutamazmis aynısı ertan spk ile gorusme yaptiginda da soylendi yargitay karari lehte yada aleyhte sonuc ciktiginda artik hissenin onu acildi ucacak kacak kimse tutamaz diyen gene bu semsiye sever akil tutulması yasayan andavallar hak ettiginizi veriyor sayilganlar size .....
    Hocam her hissenin beklentileri vardir bu olumlu veya olumsuzdur...

Bu hissenin en buyuk borcu aareal bankadir. Ve bu banka sirketin en buyuk otellerine icra ve haciz baslatmisti. Aareall bank borcu disindaki diger borclar halledilebilecek borclardir.

Yani o zaman son gelen haber aareall ile anlasilirsa tabi sartlarina da bakmak lazim olumlu bir haber olacagi gorulmektedir.

Bu arada biz yenisine de eskisine de bakmiyoruz. Icraata bakiyoruz 4-5 yildir bu hissede bekleyen bizler... Sirketin duzgun yonetilmesini ve seffaf olmasini istiyoruz.

Biz bunun icin de SPK'dan tutun BIST'e kadar gorusmeler yaptik. Sikayetlerde bulunduk, davalar actik...

Son fesih davamizda kayyim ve mallarin uzerine tedbir talebimiz bir sonraki durusmada mahkeme tarafindan gorusulecek. Yani hic bir sey tesaduf degil...

Aareal bank borcu bilancoda hatirladigim 80 milyon euroya kadar cikmisti. Bunu hangi sartlarda, indirim yapilip yapilmayacagi, pesin odenip odenmeyecegine, ya da yekunun ne olacagina bakacagiz...

Yillardir sirket gelirlerinin nereye gittigi muamma, suc duyurulari ortada...

Artik ister yenisi ister eskisi... Ya birseyler yaparlar ya da ceremesini bizimle beraber onlarda yasarlar...

Onun icin aareal bank ile gorusmeleri cok onemli, masada olmalari cok onemli...

Cok yakinda da sonuc gelecegini ve bu 80 milyon euroluk borcun bir sekilde hal olacagini dusunuyorum...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

8.  Alıntı Originally Posted by Aydinlik Yazıyı Oku
    Birileri türemiş yine, VOLBOR un ayarı farklı versiyonları geliyor anlaşılan.

VOLBOR olmadı bunu verelim mı deniyor. Yok ya biz dozajı düşük te olsa bu da olmaz)) VOLBOR daha netti en azından, bu alttan alttan karalıyor, diğerini gönderin

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Dediğin gibi dostum yok arel borcu ödenirse ne bilem borçlar kapanırsa gaptan çıkılırsa yeni volborlarda karın ağrısı yapıyor adamlar rahatsızlanıyor bu haberlerden. Hisseye bişey olmazmış. Tabi amaçlarına ulaşamayacaklar ha ha ha. Dahada bu tiplerin yenileri gelecektir ama vız gelir tırıs giderler.

Sayfa 335/964 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •