Sayfa 376/964 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    https://www.airlinehaber.com/bora-je...-sorusturmasi/

diğer köyde paylaşılmış ilginç bir haber.
    Baran korkmaz sbk holding sahibi. bodrum otel meselesini hatırladınız.
    Evet bende okudum üzerinde durulması gereken bir haber. Fetö terör örgütünden her şey beklenir. Özellikle borsada işlem gören şirketleri hedeflerine koydukları aşikar. Bu oyunlar ispatlandıkça her şey düzelir
    Yatırım tavsiyesi verebilecek bilgi birikimi ve tecrübem yoktur. Bu yüzden yazdıklarım tavsiye niteliği taşıyamaz.

2. Sibermisin karaktermisin veya karektersizzz veya drtussmusun. Gardaşımmm sen diğer tarafta neyin erkekliğini yaptığını savunuyon. Umut bile diyo günahım kadar sevem ama demokrasi diye. Bana gelen özel mesajlarda çok kulaklarını çınlatıyorlarmış.Kendine acımıyorsan büyüklerine acı. Ne Kütahyalı davan kaldı nede başla davaların. Ben fesihtede yokum ifada gk dada ama benim yoğurtum ak sana ne halt düşüyoki benim hissemi kötülüyon. Sen otur hastalarına bak burda geçirdiğin zamanı zavallı hasta olan insanlara harca. Sana devlet mesainde forumlarda millete laf yetiştir diye maaş vermiyo. Milletin garip gurabanın vergisini iç etme. Bak benden demesi cami duvarına işemeyi bırak sıçmaya başladın. Milletin ağzında madarasın yazık sanada. Valla yazık düştüğün hale bak. Umut sarıdan sana ekmek çıkmaz diyolar hala inat ediyon. Burda millet zaten selime güvenmiyoki zeynepe güveniyor. Burayı karıştırıyonuz. Bir anlamadınız gitti. Sana zamanı da patron adamı demişlerde falan filan. Zaten hala öylesin ama Eski patronun adamı Selümün yani. ZEYNEBİN değül. Seni doritos seni. Yemezler bu ayaklar koktu. Ha ha ha. Ya herro ya merro.

3. https://i.hizliresim.com/rJN6Ga.png

Ah kıyamam sana doritos yasakladılarmı seni. Kudur sabaha kadar kuduruk.

4. Haznedarlınında dediği üzre fesih eski yönetime açıldıydı. Yeni yönetime degıl bunu anlamamakta niye ısrar edersiniz.cünkü selimin arpalığı bitti.onun borusu ötmez yani sizin borunuz ötmez.yakında frecell de gelir verir ağzınızın payıni sizi gidi siziler.

5. Fesihin derdi neden başkalarını geriyor

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Aydinlik Yazıyı Oku
    Fesihin derdi neden başkalarını geriyor

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Diğer köyde yazan arkadaşlar, köyün ağasının sizi sorguya çekmesine neden izin veriyorsunuz?
    Fesih davasına devam edin veya etmeyin kimseyi ilgilendirmez. Kendi çıkarınız neyse onu yapın.
    Adam demokrasi deyip duruyor sonra savcı gibi sizi sorguya çekiyor. Buna izin vermeyin. Çocukmusunuz ya.
    Üstelikte elinde hisse olmadığını söylüyor. kendi bildiğinizi yapın.

Alıntı Originally Posted by FOX HUNTER Yazıyı Oku
    Haznedarlınında dediği üzre fesih eski yönetime açıldıydı. Yeni yönetime degıl bunu anlamamakta niye ısrar edersiniz.cünkü selimin arpalığı bitti.onun borusu ötmez yani sizin borunuz ötmez.yakında frecell de gelir verir ağzınızın payıni sizi gidi siziler.
    fesih yönetime açılmaz.şirkete karşı açılır birkere.ayrıca zeynep kim bunu hatırlatmaya gerek yok.konuyu çarpıtmanın alemi yok.
    dr.eğri veya doğru belli bir çizgisi vardı.
    ama bazıları kıvırmanın kralını yapıyor vede yanlış bilgilerle korkutma amacıyla bunlara da birşey dememek ahmaklık
    olur herhalde

8.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    fesih yönetime açılmaz.şirkete karşı açılır birkere.ayrıca zeynep kim bunu hatırlatmaya gerek yok.konuyu çarpıtmanın alemi yok.
    dr.eğri veya doğru belli bir çizgisi vardı.
    ama bazıları kıvırmanın kralını yapıyor vede yanlış bilgilerle korkutma amacıyla bunlara da birşey dememek ahmaklık
    olur herhalde
    O vakit Ali beycim neden OGK olsun diye mahkemeye verdiniz. Ha Selim Ha Zeynep gerek yoktu o zaman.Bizde biliyoruzki fesih davası şirkete açılır. Ama burda Zeynebi siz bilebilirsiniz ama bilmeyende çok kişi var. Doktorun her tarafı eğri olsa ne olmasa ne. Yaptığı olayı net görmek lazım. Gerçi derdimiz doktorda değilde yazdınız diye yazdım. Bir kaç zaman sonra yasağı kalkınca zaten gelir. Kendi yazar. Asıl siz fesih davası açanların niçin bir süreliğine geri çektiklerine ve bencede mantıklı olanı yaptılar ONA bakın. Selim olsa idi başta zaten Şirket zora girecekti. O zaman fesihte devam ederdi. Ama şimdi Selim yoksa davayı açanlarında vardır bir bildikleri. Ben son yapılan GK yı falan bilmem ama duydumki Selim yokmuş orda. Hani Şirketin arabasını kullanıyomuş diye akıl bulandıranlarda var ya. Boş verin Ali beycim siz sizinle yola çıkanlara kulak verin boşverin doktoru. Ben uzaktan 2 tarafıda dinler gözlemlet yatırımım için hangisi mantıklıysa ona bakarım. Yoksa kimseninde Avukatı değilim.

Sayfa 376/964 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •