Sayfa 403/964 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    TOKTOR bu ne ??

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/608823

Bu hangi genel kurul yatacak yerin yok... Burada neredesin bu bir...

Hani ben fesih davası açmamıştım sayfalarca yazmıştın, arkadaşlar belge koymuş yok ismi cismi olacak falan filan demiştin... Açmadığım davayı nasıl çektim a be TOKTOR...

İşin gücün hile... Memsanın tahtasını kapattırdın... Adam arsaları satıyor 3 kuruşa onu da borcunu ödüyor diye övünüyorsun...

Bak o zamanda söylemiştim. Denetçiyi onaylamazsanız tahtanız kapanır dedim...

Şimdi de diyorum ki TOKTOR adam satıyor arsaları satıyor yarın diğerlerini satar... sen bir an önce bizim avukattan fikir al da fesih aç, tedbir ve kayyım atattır... Tabi senin avukata ihtiyacın olmaz sen kendin halledersin tabi ama)

bu arada spk'nın söylediği davayı da açıver... hadi doktor hadi bugün de iyi eğlendirdin beni şimdi sen bu kadar gol yemeyle bir ay bizim hakkımızda yazmaya devam edersin...

Ama neyse ki artık herkes seni çözmüş...

hadi sana iyi geceler... eminim şimdi forumun eski sayfalarını okuyorsundur gece burada paylaşırsın... bizim sayemizde kervan topiğini en baştan okudun ama maalesef hala bir şeyler öğrenemedin...

olur ama sen üzülme okumaya devam

Hadi iyi geceler sen oynamaya devam et...
    Bak yukarida hazirunda hangi isim Toktor

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2. Öyle GK karıştırıp kendince kendini PAKLAYACAĞINI zannediyorsan...

Çık ADAM gibi ÖZÜR dile... Yazdığını yutma...

DANSÖZ gibi KIVIRTMA....

Cancağızım.... Biraz ADAM olmayı öğren...

3. Simdi anladin degilmi kendi sifatinla konusuyorsun isin icinden cikamadin mi hakaret et... Kivirmaya baslamis...

Bak son kez diyorum nisandaki genel kurul degil millete gaz verdigin katilin deyip kendin katilmadigin mayis ayindaki genel kurula niye katilmadin???

Aferin denetci kurulusu sectirmedin simdi patrona sunu yap bunu yap birde akil veriyoruz diye caktirmadan yalvarirsin...

Ben demedim mi tahtanizi kapatirlar diye... Ne oldu??

Bu arada agzini topla cancagazim ben kimseye benzemem...

Cok kibar konusurum ama canimi sıkarsan severim seni ona gore...

Bulastirma kendine... Beni kimseylede karistirma tartisacaksan adam gibi tartis...

Yazacaksan adam gibi yaz...

Biliyorum hatalarin var, yaptiklarinin da farkindasin hep yolda birakildin ama catacak baska adam bul ben yanlis adamim...

4. Konumuz MEMSa olsa gel topiğimizi oku derim... Zaten hergün okuyon...

La biz senin gibi paraya TAPMIYORUZ...

Biz sizin gibi Ablanızın ÇANTASI olmayız...

Patron kıçı 6 ay boyuncada hiç yalamayız... Ne uğruna para kaybetmeme uğruna: ZENGİN olma hayaliniz bu kadar UCUZ mu...

KİŞİLİĞİNİZİ satlığa çıkarmak bu kadar BASİT mi...

5.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    Öyle GK karıştırıp kendince kendini PAKLAYACAĞINI zannediyorsan...

Çık ADAM gibi ÖZÜR dile... Yazdığını yutma...

DANSÖZ gibi KIVIRTMA....

Cancağızım.... Biraz ADAM olmayı öğren...
    Ne oldu hani katilmistin daha yeni dustu jeton de mi???

Vekalet yazmasini bilmez, yaptigi hamlenin tahtayi kapatacagini bilmez...

Burada bize akil verir... Neymis bir davamiz yok imis...

Hadi SPK sana dava ac demis niye atilmasini bekliyorsun... Biz ifa davasi acmadik danistayi bekliyoruz derken sayfalarca yaziyordun. Demek neymis sen sadece yazarsin doktor. Yazdiginin ne manaya geldigini basina neler actigini da bilmeden...

Tahtanda kapanir, yolda da kalirsin ...

Once meslegine yasina basina yakisir sekilde tartismayi ogren kimseyi de bogma bak tlf numu vereyim oradan goruselim... Yok sen beni ara diyorsan hemen arayayim... Insanlarida senin muhabbetinle sıkmayalim...

6. Adam butun malini mulkuyle memsa almis... Bir umit sen git tahtani kapattir bir de atilabiliriz de eee neymis mucadele boyle olurmus...

Git ne mucadelesi yapiyorsan yap o kadar ky ye zarar vermeden yap

Bu virmanlari kim yapiyor doktor. Malini mulkunu bu hisseye yatirip uc kurusa toplanaya calisan cakallar ky nin elinden mallari 3 kurusa almaya calisiyor olmasin...

Sende onlara hizmet ediyor olma hadi bilincli ya dabilincsiz diyeyim...

Sen varya doktor sen neyse

7. Hani BANKADA ablanıza KREDİ vermediler diyip TOPİKLERDE gözyaşları döküp sizleri kandıranlara gelsin...

ABLANIZ örnek alsın...

Sahibinden.com gir... Komşu arsaları karşılaştır... bak bizim oğlan 30 bin TL arsayı 280 bine masa üstünde satar borcunu TIKIR öder...

Sen 6 ay yala kıçı bakim... TOZ kondurma buralarda...

aman ha... ÖRNEK verdik...

oku DAVAMIZ varmıymış yokmuymuş..

5 06.12.16 15:07
    MENSA SINAİ TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR A.Ş.Özel Durum Açıklaması (Genel) Bakırköy 1.Asliye Ticaret Mahkemesi 2014/440 esas nolu dava hk.
    Ekli Dosya Mevcut
    4 06.12.16 08:57
    KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMUPay Alım Satım Bildirimi / MEMSA Pay Alım Satım Bildirimi
    Ekli Dosya Mevcut
    3 02.12.16 17:06
    KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMUPay Alım Satım Bildirimi / MEMSA Pay Alım Satım Bildirimi
    Ekli Dosya Mevcut
    2 30.11.16 19:01
    MENSA SINAİ TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR A.Ş.Aylık Bildirim Ekim Aylık Bildirim
    Ekli Dosya Mevcut
    1 28.11.16 17:22
    MENSA SINAİ TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR A.Ş.Özel Durum Açıklaması (Genel) 6736 sayılı "Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması" hk. yasa kapsamında toplam 1.112.691 TL tutarında Vergi Dairesi ve Belediye borcuna ilişkin yapılandırma yapılması ve ödeme planına bağlanması

MENSA SINAİ TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR A.Ş.
    MEMSA
    İmzalı GörüntüleBildirimlerFinansal TablolarHak Kullanımları
    Gönderim Tarihi
    24.11.2017 17:36:22
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Özel Durum Açıklaması (Genel) A+ A-
    Özet Bilgi
    Bağlı Ortaklığımız Mensa Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş.nin Taşınmaz Satışı
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    17/11/2017

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

İlgi: 17.11.2017 tarihli açıklamamız

Bağlı ortaklığımız Mensa Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş'den gelen bildirim ile, ortaklığımızın maliki olduğu, Kayseri ili Kocasinan ilçesi Erkilet Mahallesi 8629 pafta 209 parselde bulunan 3.059 m2 büyüklüğe sahip arazinin, 280.000 TL değer ile grubumuz ile ilişkisi bulunmayan 3. şahsa satışının yapılmasına karar verildiği, satış bedelinin 250.000 TL kısmının satış avansı olarak tahsil edildiği, tahsil edilen bedelin 249.207 TL kısmının şirketimiz adına, taşınmaz üzerinde ipotek lehdarı olan T Halk Bankası A.Ş'ne ödendiği, 30.000 TL tutarındaki bakiye kısmın 27.11.2017 tarihinde tahsil edilerek yine T Halk Bankası AŞ'ne ödeneceği, devir işleminin taşınmaz üzerindeki diğer takdiyatların kaldırılmasının akabinde 31.12.2017 tarihine kadar gerçekleştirilmesinin planlandığı, söz konusu taşınmazın bilançoya esas değerinin 260.000 TL olması nedeniyle, işlem sonucunda 20.000 TL ticari kar oluşacağı bildirilmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız

8.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    Çık ADAM gibi ÖZÜR dile...

Bak bakim bir şirkete açılmış davası olan sen misin ben miyim...

Önce ADAM olmayı öğren ama...

Sonra da gel bana AKIl ver... Önce sen DAVADAŞLARINı satmamayı öğren deeeeeeeeeeeeee
    Neyyyy ben mi dava acmadim len az once fesihi niye cektin diye soruyordun ya 2015 te bir dava acmis sacma sapan avukat yok nir sey yok... Ne oldugu sonucunun ne oldugu belirsiz....

Biz gk davasini kazandik onda bile iftira attin yok olagan gk degilmis ne oldu arkadaslar yapistirinca meselaymis saka yapmis mis

Toktor yat uyu sen iyi degilsin...

Bir de niye ozur diliyorum anlaman kit mayis ayindaki genel kurulda katilanlarin arasinda niye ismin yok.... Ve ozelliklede dedim ki nisani demiyorum mayis ayini diyorum dedim...

Utaniyorsun vekalet gondermeyi beceremedim ya da patrona kotu gorunmeyeyim diye diyemiyorsun...

Adamligimiz Allaha sukur bize yeter...

Daha gecen diger koyde fesih icin ugrasirken neler yaptigini oranin agasi anlatti

Hangi yaptiklarini anlatalim toktor hangi gunahlarini sayalim yazsak roman olur...

Onun icin git isine tamam mi?? Ins memsadaki ky kurtulur da senin gibilerin eline kalmaz...

Sayfa 403/964 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •