Sayfa 412/964 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    hissen olmadığı halde insanların burada moralini bozduğun bir gerçektir.
    bu hisse sahipleri zaten şirketin durumunu bilen insanlardır.ayrıca örgütlendiklerinden senden fazla bilgiye sahiptirler
    kendini senelerdir burada zaman geçirip iyilik yaptığını zannediyorsun ama kendine biraz başka hayır işleri bul.
    kabak tadı veriyorsun
    kendi düşen ağlamaz bu kadar yırtındın sonuç sıfıra sıfır elde var sıfır.
    biraz sessiz ve sakin ol bizi bize bırak yeterince bizde eleştiriyoruz.
    makul cevapta alamıyoruz ama yapacak bir şey yok
    spk.yı mahkemeye vermek lazım ama biraz daha bekleyelim yıl sonu bilançosu açıklanana kadar
    ben spk.yı dava etmeyi düşünüyorum
    SON CÜMLENDEKİ EYLEMİ HİÇ TAVSİYE ETMEM
    BOŞA ZAMAN VE PARA KAYBI

SONUÇ SIFIRA SIFIR DEMİŞSİN
    YANILIYORSUN
    YENİ KY BULAŞMIYOR
    MKK DAKİ KEZBN SAHİBİ YATIRIMCI SAYISI NI TAKİP ET
    8 AYDIR HİÇ ARTMIYOR

KABAK TADI GÜZELDİR
    ALMANLAR GEMİ DE KABAK TATLISI OLDUĞUNDA AÇIK BÜFE DE YEMEKTEN ÖNCE TATLI YI ALIYOR

Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

2. Sayin volbor? Elimde az veya cok kervan hissesi var. Satayim mi? Ne zaman kot disi kalir? Bu holding bitik mi? Bu holdingin mal varligi ne kadar? Borcu ne kadar? Detay verirmisiniz? Nasil batip kot disi kalacak? Borcu mal varligindan fazla mi? Detay verirseniz sevinirim.

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    sayın cinali

fesih konusunda haklı demişsiniz de

PEKİ SORARIM SİZE

taaa 4 yıl önce bu zamanlar

ÇAĞRI YOK
    GÖZALTI PAZARI
    süründüre süründüre
    KODDIŞI

0<0,XX

yazdım dı

peki şimdi ben bunlar da haksız mı çıktım
    da
    burada sürekli terbiyesizce saygısızca eleştiriliyorum
    ki
    amacım sadece ky yi
    ki
    artık sadece yeni almayı düşünen ky leri uyarabilmek
    o da
    almak yada almamak konusunda değil
    son kez
    bir daha bu pazardaki hisselerin ne kadar rezil hisseler olduğunu gösterebilmek adına
    ama
    KEZBN özelinde ektra bilgilerim nedeni ile
    4 yıldır burada yazıyorum

şimdi ben haksızmıyım
    sırası ile tüm yazdıklarım olmasına rağmen

sırası henüz gelmeyen
    1 tek kaldı
    o da aşikar olarak belli zaten

KODDIŞI
    Ve siz kervansaray holding uzun vadede bekleyen yatırımcılara çok ama çok önemli bir soru.
    VOLBOR neden hisseye yeni yatırımcı girmesini istemiyor? Bu soruya cevap vereceğiniz anda şunu düşünerek cevaplayınız lütfen; uzun vadede bekleyen eski yatırımcı ile olan temas. 4-5 yıldır bekleyen yatırımcı konusunda beklentisi , amacı nedir ki yeni yatırımcının girmesini istemiyor. Yeni yatırımcının girmemesi 4-5 yıldır bekleyen ve dökemedikleri uzun vadedeki yatırımcı ile nasıl ilişkilendirilebilir. Yeni yatırımcının girmeme temennisi ile eski yatırıcılara karşı ne tür bir plan içerisinde olduğunu anlayabilmeniz açısından cevap verirken bu konuda yoğunlaşınız. Biz, Volborun rolünü, tahtacını ve gerek eski gerekse yeni yönetimin amacını biliyoruz. Henüz o amaçlarına ulaşamadıkları için de gözaltında çıkma hemlelerini kasıtlı geciktirmekte olduklarını biliyoruz. Hamlelerini ne olduğunu işin aslı Volbor ifşa ediyor. Hadi siz yatırımcılar ( 4-5 yıldır bekleyen ky) buna bir odaklanın. Hatta diğer köyden de ya herro ya merroculara sürekli atıfta bulunanların dertlerinin de aynı olduğunu biliyoruz. İşin aslı açıklamasam belki daha da iyi olacak. Çünkü herkes kendi yaşanan süreci kendi okuyup kendi kararını kendisi vermelidir diye de düşünüyorum. Hani Volbor iyi niyetli olduğunu ve ky yi düşündüğünü ima ederek yazdığını açıklıyor ya bak işte tam da burada Volbora çok bilmişlik taslama foyanı dökerim er meydanına diyorum. Ky yi düşünüyor ayaklarına yatma. 4-5 yıldır bekleyen ky üzerindeki planını deşifre ettirme. Neymişşşş efendim yeni ky ye acıyormuş ta yeni ky girmesinmiş teeee. Kap haberlerini birileri sunar şövalyeleri de sanal da forumlarda göreve başlar. Foyanızı dökerim akıllı olun. Ama ben yine de hemencecik ifşa etmiyorum. Hele bir bakalım neden acaba yeni ky gelmemesi için bu kadar yırtındığını uzun vadede bekleyenler idrak edebilmişler mi? Merak ettim doğrusu. Burada size bir tüyo vereyim de üzerinden düşünün. YENİ KY demek YENİ KAN demektir. Taze, canlı, dipdiri kan misali. YTD

4. Temizlik yapılacak ve 4-5 yıldır bunun üzerine yoğunlaşan bir ekip henüz o temizliği yapamadılar ki şirket üzerine düşeni yapsın gözaltından çıkma işlemlerine başlasın di mi? Önce operasyon tamamlanmalı ki şirket düzgün işlerine yoğunlaşsın di mi? Ama operasyon uzadıkça uzuyor. Peki taze kan gelirse (yeni yatırımcı) bu operasyon yapanlar için için sıkıntı olmaz mı operasyona söz konusu lotlar el değiştirecek ancak yeni taze giren yatırımcıya geçecek, eski bıkmış bezmiş ky yerini yeni taze kan ile giren yeni ky alacak. Böylece operasyon peşindeki ekip için süreç yeniden başlayacak ? Operasyondaki amaç belli bir orandaki lotu operasyoncuların ellerine geçirmesi ise Hadi biraz daha açtım . Hatta meselenin özünü ifşa ettim mi ne?

5. Trabzon'da bir ayı PKK'lı teröristlerin mühimmatını ortaya çıkardı....... KERVANSARAY HOLSİNG ÜZERİNDE OYUN KURAN .AYILARI KİM ENGELLEYECEK
    ALLLAH A HAVELE EDİYORUZ OYUN KURUCULARI

6.  Alıntı Originally Posted by iduz Yazıyı Oku
    Sayin volbor gecenlerde yazdimm fakat silinmiş yine yaziyorummm bu kezban göz altindan cikacakkk aha bende buraya yaziyirummmm isalalh silmezlerse bu yazi yi burada kalacakkk dirr peki gercekten kezban goź altindan cikarsaaaa senin yuzunden hissesini satan arkadaslar var gercekten vicdan azabi cekecekmisinnn merak ediyorummmmm ayrica senin kezbanda bir zamanlar calistihinida biliyorummm kezbanin bu durumlara dusmesinde seninde rolun varmi nede olsa s.s nin elinden su icitinizzzz yoksa ben zamaninda herkesi uyardim mi diyeceksinizzz
    BU YAZIYA AŞAĞIDAKİ CEVABI YAZDIM
     Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku

sn iduz
    size şöyle bir şey söyleyeyim ama alınmayın
    ''BİR HALT BİLDİĞİNİZ YOK'' sadece ''BİLİYORMUŞ TAKLİDİ YAPIYORSUNUZ''

senin kezbanda bir zamanlar calistihinida biliyorummm kezbanin bu durumlara dusmesinde seninde rolun varmi nede olsa s.s nin elinden su icitinizzzz

bu iddianızı ispatlayacak en ufak delil de sizin tüm KEZBN larınıza lot başına 10 tl ödemez isem NAMERT im
    ama ispat edemezseniz
    burada YANILMIŞIM ÖZÜR DİLERİM diye yazmaz iseniz de
    ALLAH SİZE UYGUN CEZANIZI VERSİN
    dilerim
    SES KESİLDİ KAYBOLDU GİTTİ

Alıntı Originally Posted by hasson34 Yazıyı Oku
    Ve siz kervansaray holding uzun vadede bekleyen yatırımcılara çok ama çok önemli bir soru.
    VOLBOR neden hisseye yeni yatırımcı girmesini istemiyor? Bu soruya cevap vereceğiniz anda şunu düşünerek cevaplayınız lütfen; uzun vadede bekleyen eski yatırımcı ile olan temas. 4-5 yıldır bekleyen yatırımcı konusunda beklentisi , amacı nedir ki yeni yatırımcının girmesini istemiyor. Yeni yatırımcının girmemesi 4-5 yıldır bekleyen ve dökemedikleri uzun vadedeki yatırımcı ile nasıl ilişkilendirilebilir. Yeni yatırımcının girmeme temennisi ile eski yatırıcılara karşı ne tür bir plan içerisinde olduğunu anlayabilmeniz açısından cevap verirken bu konuda yoğunlaşınız. Biz, Volborun rolünü, tahtacını ve gerek eski gerekse yeni yönetimin amacını biliyoruz. Henüz o amaçlarına ulaşamadıkları için de gözaltında çıkma hemlelerini kasıtlı geciktirmekte olduklarını biliyoruz. Hamlelerini ne olduğunu işin aslı Volbor ifşa ediyor. Hadi siz yatırımcılar ( 4-5 yıldır bekleyen ky) buna bir odaklanın. Hatta diğer köyden de ya herro ya merroculara sürekli atıfta bulunanların dertlerinin de aynı olduğunu biliyoruz. İşin aslı açıklamasam belki daha da iyi olacak. Çünkü herkes kendi yaşanan süreci kendi okuyup kendi kararını kendisi vermelidir diye de düşünüyorum. Hani Volbor iyi niyetli olduğunu ve ky yi düşündüğünü ima ederek yazdığını açıklıyor ya bak işte tam da burada Volbora çok bilmişlik taslama foyanı dökerim er meydanına diyorum. Ky yi düşünüyor ayaklarına yatma. 4-5 yıldır bekleyen ky üzerindeki planını deşifre ettirme. Neymişşşş efendim yeni ky ye acıyormuş ta yeni ky girmesinmiş teeee. Kap haberlerini birileri sunar şövalyeleri de sanal da forumlarda göreve başlar. Foyanızı dökerim akıllı olun. Ama ben yine de hemencecik ifşa etmiyorum. Hele bir bakalım neden acaba yeni ky gelmemesi için bu kadar yırtındığını uzun vadede bekleyenler idrak edebilmişler mi? Merak ettim doğrusu. Burada size bir tüyo vereyim de üzerinden düşünün. YENİ KY demek YENİ KAN demektir. Taze, canlı, dipdiri kan misali. YTD
    ŞİMDİ DE SİZ
    BENİM HERHANGİ BİRİ İLE KEZBN KONUSUNDA TEK KELİMELİK İLİŞKİMİ İSPAT EDİN
    SİZİNDE HİSSELERİNİZİ 10 TL DEN ALIYORUM

AMA İSPAT EDEMEZSENİZ
    burada YANILMIŞIM ÖZÜR DİLERİM diye yazmaz iseniz de
    ALLAH SİZE UYGUN CEZANIZI VERSİN
    dilerim

SÜRENİZ DE VAR YENİ ÇIKACAĞIM YURTDIŞI İŞ SEYAHATİNDEN DÖNECEĞİM TARİHE KADAR
    YANİ 26 OCAK AKŞAMINA KADAR
    HADİ SİZE KIYAK
    01 ŞUBAT 2017 YE KADAR SÜRENİZ VAR

BORU DEĞİL 0,35 KRŞ HİSSE YE 10 TL
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

7. O kadar iyi haber gönder hisse yerinden oynamasın ..zaten bilinen bir haberi gönder ..hisse düssün..... Sayılgan sülalesi.. Yatacak yer bulabilecek mi......... Binlerce beddua ve ah...

Zübük geldiler zübük gidecekler.............. Sonları inşallah ipeklerden .boydaklardan daha kötü olacakkkkkkk

8. Bu şirket otellerinide satarsa elinde ne kalır!!! Satınca alacak kimdir bedavadan pahalıya!!!
    Şimdi topluca satılsın oteller diye , verin coşkuyu!!!

Sayfa 412/964 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •